خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۱۳
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Samsung Electronics Co., Ltd.

اهداف جهانی سامسونگ؛ آنلاین کمک کنید!

وقتی صحبت از برنامه های اندرویدی و کاربردهای آن ها به میان می آید همیشه انتظار داریم مشکلی از مشکلات روزمره ما حل کنند یا ما را برای مدتی سرگرم کنند. البته که بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی نیز همین کار را انجام می دهند. اما این بار یکی از غول های دنیای تکنولوژی یعنی سامسونگ با ایده جالبی به سراغ بعد دیگری از این برنامه ها و پلتفرم اندروید رفته  و آن هم کمک به افراد نیازمند به ساده ترین شکل ممکن است.
سامسونگ گلوبال چیست؟ اپلیکیشن اهداف جهانی سامسونگ (Samsung Global Goals) با هدف کمک به افراد نیازمند در سراسر جهان در بخش های مختلف ساخته شده است. طبق اعلام سازندگان این سرویس هدف اصلی آن ها پایان فقر شدید (Extreme Poverty) در تمام مناطق جهان است. هرچند که این هدف کمی بلندپروازانه به نظر می رسد اما تلاش برای رسیدن به چنین نقطه ای نیز تحسین برانگیز است دانلود برنامه samsung global goals را از دست ندهید.
اما چگونه می توانید با استفاده از این برنامه در پروژه های خیریه شرکت کنید؟ ابتدا اجازه دهید اشاره ای به موضوعات تحت پشتیبانی این برنامه بکنیم. در این سرویس ۱۷ عنوان از جمله فقر شدید، خشونت، نابرابری آموزشی و …. وجود دارند که تمام عوائد حاصل به مبارزه با آن ها تعلق می گیرد.
این سرویس همچنین در حال حاضر توسط ۱۹۳ کشور جهان پذیرفته شده و به طور رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه همچنین در کنار اهداف خیرخواهانه ای که دنبال می کند جنبه آموزشی نیز دارد و کاربران را به اشکال مختلف از مشکلات بزرگ که در سطح جهانی بشریت را تهدید می کند، آگاه می سازد. به طور مثال بعد از نصب این اپ هر وقت که گوشی خود را قفل می کنید، تصویر پس زمینه شما به عکس و متنی مربوط به همین اهداف تغییر می کند تا بدانید کمک های شما در چه زمینه هایی مصرف می شود.
حالا به سراغ راه هایی می رویم که این برنامه برای اهدای مبالغ خیریه برای شما در نظر گرفته است. ساده ترین راه استفاده از سامسونگ پی و اهدای مبلغ مورد نظر است. شما در این بخش می توانید مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کرده و همچنین دسته بندی که دوست دارید به آن کمک کنید را نیز مشخص کنید. به طور مثال اگر دوست دارید کمک شما فقط برای مبارزه با خشونت یا فقر هزینه شود می توانید دسته بندی مورد نظر را به راحتی مشخص کنید.

کمک به فقرا در سراسر جهان

از دیگر خدماتی که سامسونگ برای سرویس اهداف جهانی خود در نظر گرفته می توان به ارتباط مستقیم آن با سازمان ملل اشاره کرد. همانطور که می دانید سازمان ملل متولی اصلی خدمت رسانی به بخش های محروم جهان و همچنین مسئول اصلی آموزش در مورد مشکلاتی مثل خشونت، نژادپرستی و … است. با استفاده از این اپ می توانید کمک های خود را به صورت مستقیم به سازمان ملل اهدا کنید تا آن را در نقاط مختلف جهان و برای افراد نیازمند خرج کند.
این برنامه همچنین در حال حاضر از ۱۹ زبان زنده و کاربردی دنیا نیز پشاتیبانی می کند تا بسیاری از مردم بتوانند با زبان خود با آن ارتباط برقرار کنند. همین امر در کنار اهدافی که دنبال می شود این اپلیکیشن را به یک سرویس بین المللی واقعی تبدیل کرده است. به طور کلی می توان گفت که با توجه به اهداف خلاقانه ای که از طریق این سرویس دنبال می شود، شاید نصب آن روی گوشی اکثر کاربران ضروری باشد.
ویژگی های این برنامه
- رابط کاربری روان
- انجام امور خیریه به صورت آنلاین
- پشتیبانی از ۱۹ زبان زنده دنیا
- تحت پوشش قرار دادن ۱۷ عنوان از مشکلات جهانی
- مورد پذیرش رسمی بیش از ۱۵۰ کشور دنیا
1. New content to encourage “subscriptions for charity” to all 17 Global Goals
2. opt-out of ads from each specific ad network vs opt out of all ads. Now you can keep some ad networks earning for charity, but not others.
3. Repeat donations easier, by shortening payment steps.
4. Improved tablet's “Ads for Charity” Chargescreen experience
5. Improved Donation History with more details
6. Added FAQ to SGG settings
7. Chartboost & MoPub SDKs updated
8. Stabilization fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟