استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Euro Coach Bus City  Driver

Euro Coach Bus City Driver

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Stallion Games
‏‏وارد شبیه ساز اتوبوس اتوبوس یورو شوید و با ارائه بهترین خدمات مسافربری اتوبوس شهری به مردم شهر، شهر را کاوش کنید. بازی جدید شبیه ساز اتوبوس اتوبوس شهری یورو را تجربه کنید. شما قطعاً هیجان انگیزترین و شگفت انگیزترین تجربه رانندگی اتوبوس را با این بازی شبیه ساز اتوبوس شدید 2021 دوست خواهید داشت. با کمک نقشه مسافران را به مقصد مورد نیاز خود انتخاب کرده و رها کنید. مسافران در ایستگاه خدمات اتوبوس منتظر اتوبوس شهری یورو خود هستند. حالت های مختلف را در داخل شهر تجربه کنید. در این بازی شبیه ساز رانندگی اتوبوس، راننده اتوبوس شهری باید مردم را از یک ایستگاه اتوبوس به ایستگاه دیگر ببرد، مکان ها و شهر شگفت انگیز را به موقع به آنها نشان دهد.
‏شبیه ساز سه بعدی رانندگی اتوبوس شهری یک بازی کاملا رانندگی است که می توانید در آن نشان دهید مهارت های شگفت انگیز راننده اتوبوس شهری شما، راننده حرفه ای اتوبوس شهری یورو شوید. مسافران را در مدت زمان محدود به مکان مورد نیاز خود برسانید و ماموریت های چالش برانگیز انتخاب و پیاده کردن مسافران را در این بازی اتوبوس جدید به صورت آفلاین انجام دهید. جوایز مختلفی را جمع آوری کنید و اتوبوس های سنگین یورو جدید را در این بازی شبیه ساز سه بعدی رانندگی اتوبوس شهری باز کنید. در ترافیک سنگین ایمن رانندگی کنید، زیرا شما راننده اتوبوس شهری یورو هستید، جان مسافران به عهده شماست. هر کاربر هنگام سوار شدن بر اتوبوس شهری، هیجان را احساس می کند و آن را به یاد ماندنی می کند. از فیزیک واقع گرایانه لذت ببرید که این بازی شبیه ساز اتوبوس مربی را از دیگر بازی های شبیه ساز رانندگی اتوبوس شهری یورو به صورت آفلاین متمایز می کند.
‏پس منتظر چه چیزی هستید؟ اکنون بازی هیجان انگیز فوق العاده شگفت انگیز سال را به دست آورید و با جلب رضایت مسافران خود به راننده شبیه ساز اتوبوس اتوبوس فوق العاده شهری یورو در سال تبدیل شوید. با این بازی های آفلاین اتوبوس یورو، بازی آفلاین راننده 2021، سال خود را به یاد ماندنی ترین و قابل کاوش کنید.
‏ویژگی ها:
‏محیط شهری واقع گرایانه 3 بعدی HD.
‏انواع اتوبوس های یورو در دسترس هستند.
‏جوایز جمع آوری کنید و ماموریت های بیشتری را باز کنید.
‏وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید.
‏ >جریان سنگین ترافیک شهر.
‏نقشه موقعیت مکانی موجود است.
‏سطوح پاداش با رانندگی اتوبوس شهری برای دریافت جوایز نقدی.
‏بازی حمل و نقل اتوبوس یورو مبتنی بر زمان.
‏صداها و جلوه های بصری اعتیاد آور گیم پلی .
‏سطوح هیجان انگیز و چالش برانگیز رانندگی با اتوبوس.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
١٤ بهمن ١٤٠١

اتوبوس اصفهان مشهد

۰ ۰
Alireza Zeini
٦ تیر ١٤٠١

این بازیاتون چقدر مسخرس بالا نمیاد

۵ ۰
mahdi ashegi
٧ دی ١٤٠٠

فوق العاده هستش دست سازندش درد نکنه

۹ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده