استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Police Tow Truck Driving Car

Police Tow Truck Driving Car

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Stallion Games
‏‏سلام! حوصله ام سر رفته؟ پس چرا وظیفه خود را به عنوان راننده کامیون حمل و نقل پلیس شروع نکنید. حمل و نقل اتومبیل کامیون پلیس راه خود را به شهر رانندگی کنید و سفر خود را برای تفریح ​​نامحدود آغاز کنید. دیگر خسته نباشید زیرا این شبیه ساز هیجان انگیز حمل و نقل کامیون پلیس شما را با مأموریت های نجات هیجان و چالش برانگیز از رانندگی و پارکینگ اتومبیل متحیر می کند.
‏در این بازی رانندگی کامیون پلیس ، کار شما پاک کردن جاده از اتومبیل هایی است که مردم به طور غیرقانونی پارک می کنند. این ماشینهای اسپرت را در کامیون پلیس خود حمل کنید و جریان جاده را حفظ کنید. در مدت زمان محدود برای انجام مأموریت های نجات حمل و پارک کردن اتومبیل های لوکس در مکان مناسب خود ، بسیار سخت تلاش کنید.
‏شما به عنوان یک راننده کامیون دوچرخه سوار پلیس شهر سعی می کنید خودروهای آسیب دیده را از جاده منتقل کنید و مسیر را برای ترافیک مسدود کنید. پس از تصادف در جاده ها به مسئولیت های اضطراری پلیس راهنمایی و رانندگی در جاده های اتومبیل احتیاج داشت.
‏مهارت ها و ترفندهای حمل و نقل ماشین کامیون پلیس شما در این شبیه ساز کامیون پلیس کامیون مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. بسیاری از مسیرهای دشوار جاده ای و ماموریت های نجات چالش برانگیز ، این بازی نهایی شبیه ساز پارکینگ اتومبیل پلیس را جالب تر و هیجان انگیز تر می کند. برای ارتقاء کامیون های سنگین پلیس خود ، سعی کنید یک حمل و نقل اتومبیل پلیس سریع شهر باشید و پول و سکه کسب کنید. بیایید یک راننده کامیون دقیق پلیس باشیم. مهارت های رانندگی وسیله نقلیه پلیس خود را به شهر نشان دهید ، اتومبیل ها را بدون رها کردن آنها پارک کنید و لذت ببرید.
‏از این بازی شبیه ساز پارکینگ چند کاره لذت ببرید. شبیه ساز رانندگی پلیس کامیون در مورد پارکینگ و تحویل وسایل نقلیه به مقصد مناسب است. بنابراین وقت خود را برای نصب این بازی کاملاً سرگرم کننده و هیجان خودرو شبیه ساز کامیون پلیس تلف نکنید و کامیون های حیرت انگیز مانند یک حرفه ای را هدایت کنید. آسانسور ، پارک کردن ، رانندگی و پاک کردن جاده ها از اتومبیل های شلوغی که در حوادث جاده ای مختلف نابود می شوند و یک مسئول حمل و نقل کامیون در پلیس راه شهر هستند.
‏با بسیاری از سطح چالش برانگیز شبیه ساز حمل و نقل ماشین شگفت انگیز پلیس روبرو شوید و ماموریت های مختلف نجات را در جدول زمانی انجام دهید. مردم منتظر راننده متخصص کامیون پلیس خود هستند که عجله کنید و شروع به کمک به آنها کنید. پاداش های خود را جمع آوری کرده و حداکثر پول برای به روزرسانی وسایل نقلیه کامیون خود بدست آورید. به عنوان راننده مسئول پلیس کامیون بازی کنید و بهترین خدمات را ارائه می دهید. در بسیاری از مسیرهای پر پیچ و خم شهر شلوغ رانندگی کنید. از حاشیه های تیز آگاه باشید و مهارت های رانندگی کامیون های پلیسی متخصص خود را به نمایش بگذارید و یک سری تفریح ​​و تفریحی داشته باشید.
‏امکانات:
‏از بهترین شبیه ساز حمل و نقل پلیس کامیون لذت ببرید.
‏گرافیک شگفت انگیز سه بعدی و انیمیشن فوق العاده جالب ..
‏عملیات صاف و آسان برای هدایت حمل و نقل ماشین کامیون.
‏محیط شگفت انگیز واقع بین شهر بزرگ و صدای پس زمینه برای افزایش تجربه بازی این درایو جالب شبیه ساز پلیس کامیون.
‏بسیاری از کارهای شگفت انگیز دشوار و ماموریت های نجات برای تکمیل.
‏برای به روزرسانی وسیله نقلیه حمل و نقل خودروی خود ، پاداش و سکه جمع آوری کنید.
‏تعداد زیادی از خودروهای آسیب دیده باید به ایستگاه خدمات تحویل داده شود.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده