خانه بازی شبیه سازی
Battle Empire: Roman Wars

Battle Empire: Roman Wars

تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۶۴
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Sparkling Society - Build Town City Building Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Battle Empire نام یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژیک و جنگی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در این بازی بازی زیبا شما یک شهر تاریخی را در یک امپراطوری عظیم ایجاد م کنید و باید از آن در برابر حملات بیگناگنان محافظت کنید. علاوه بر محافظت از شهر شما باید کنترل شهر را در دست بگیرید و نیازهای مردم شهر خود را رفع کنید. ساخت یک ارتش قوی از جنگجویان واقعی وارسال ارتش خود برای نابودی قلمرو بازیکنان دیگر در سراسر جهان. این بازی زیبا یک بازی در سبک استراتژیک و دفاع از قلعه می باشد که شما در آن باید یک قلمرو بسازید، سپس قلمرو خود را پیشرفته کنید و به تربیت نیرو های جنگی بپردازید، چرا که دشمن در کمین شماست. اگر از طرفداران علاقمندان به سری بازی های استراتژیک می باشید این بازی زیبا را از دست ندهید.
‏‏نسخه 1.6.2
‏- حل مشکل جمع کردن منابع
‏- بهبود بازی و رفع دیگر مشکلات.

‏نسخه 1.6.0
‏بوسیله دوستان و درخواستهای دوستی،الماس جمع میکنید.
‏- بهبود در سرعت اجرای بازی

‏نسخه 1.5.10
‏حل مشکلات بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟