خانه بازی شبیه سازی
City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline

City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline

سیتی آیلند 5

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۳۶۸
سازنده Sparkling Society - Build Town City Building Games
نسخه۲.۱۹.۶
حجم۸۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۶
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏(یک شهر بساز، شهر خودت را)
‏'City Island 5 - Offline Tycoon Building Simulator' یک بازی شهرسازی جدید از Sparkling Society است، که شما به عنوان شهردار شهر کوچک در یک جزیره شروع به کار میکنید. هواپیمای خود را برای کشف جهان بفرستید و برای ساختن شهرهای جدید جزایر زیبای جدید را باز کنید. در اکثر بازی های شهر سازی شما فقط یک شهر را اداره میکنید، اما در 'City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game' شما افق و اسکله های خود را به جزایر جدید گسترش خواهید داد، که هر جزیره با یک موضوع و سطح متفاوت برای ساختن یک شهر است. این بازی شهری در حالت افلاین نیز قابل پخش است، بنابراین می توانید بدون داشتن اینترنت یا در صورت عدم اتصال WiFi ، شهر خود را بسازید. به میلیون ها بازیکن با محبوب ترین سری بازی های شهر سازی موبایل بپیوندید!

‏(از یک محله، به یک شهر، و به یک کلان شهر)
‏شهر شما به عنوان یک دهکده کوچک آغاز خواهد شد، اما با قرار دادن ساختمان های بیشتر شهر شما بزرگ، و جزایر جدید باز خواهد شد.سری بازی های ساخت و ساز City Island sim games به دلیل رایگان و افلاین بودن به خوبی شناخته شده اند، و محتوای مختصر و مفیدی دارند، زیرا همیشه کاری برای انجام دادن هست.از محله ها و شهرهای همسایه خود یا از شهر من دیدن کنید.

‏ساخت یک شهر با یک هدف، بازی های شبیه سازی شهرسازی با این هدف در یک گروه قرار میگیرند: بازی های سرگرم کننده ساخت و ساز در شهر افلاین و به صورت رایگان. این بدین معنی است که شما هرگز از بازی 'City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game' بی حوصله نخواهید شد! زیرا صدها ساختمان برای بازی قفل هستند. این بازی های ساختن شهرهای جزیره ای دارای ده ها چالش برای بدست اوردن گنج های بسته بندی شده و چیزهای بسیار جالبی است. شهر جزیره خود را به شکلی که می خواهید طراحی کنید و بسازید، و با دوستان بازی کنید و به یکدیگر کمک کنید. این بازی های مشاغلی گاه به گاه با بازکردن قفل بسیاری از ساختمان ها و جزایر بسیار حالب همراه هستند و مطمعناً شمارا برای برگذاری جلسات طولانی گرد هم می آورند تا پول زیادی بدست بیاورید و بتوانید محله و شهر های خود را گسترش دهید و آنهارا هرطور که میخواهید طراحی کنید و یک شهر بسازید.

‏ویژگی های بازی شهر سازی'City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline' :
‏◀ جمع آوری، بروزرسانی، تزئین و کشف ساخت و ساز در این بازی شبیه سازی شده است.
‏◀ جمع آوری پاداش و کسب قفسه گنج!
‏◀ اجرای بازی به صورت افلاین و یا انلاین. بدون نیاز به اتصال به اینترنت بازی کنید.
‏◀ بازی های سازنده شهر بار دیگر با ده ها جزیره جالب دوباره سرگرم کننده شد تا شهر خود را بسازید!
‏◀ شهر خود را بسازید و از شهرهای سایر بازیکنان نیز دیدن کنید!
‏◀ فراموش نکنید که به ما امتیاز یا بازخورد دهید!
2.19.6
🔧 Fixed the big crash at startup
🙇🏽‍♂️ We are SO sorry and apologize to all players experiencing this

2.19.0
🗻 Increased the size of a snow island. Can you tell which one?
⛵ Jack has made more improvements to his boat
🔧 Fixed an issue with cloud saving

2.18.0
⛵ Jack has made several improvements to his boat.
🗺️ On top of that he has some new trade routes so you get the best deals!

2.16.6
🏝️ We've created more space to the first island for you to build on
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟