استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Jeep Hill Climbing: 4x4 Off Road Racing

Offroad Jeep Hill Climbing: 4x4 Off Road Racing

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tech Lords
‏‏یک بازی کاملاً جدید از تولید کننده Offroad Jeep Driving 2020: بازی های بالای کوه
‏مسابقه صعود به تپه، پرش از مسابقه کوهنوردی ورزشی کوهنوردی SUV.. هنگام بالا رفتن از کوه ها و تپه ها کنترل کامل وسیله نقلیه را در اختیار دارید. بدلکاری های رانندگی نهایی با ماشین، که به طور فزاینده ای دشوار و خنده دار تر از بازی ماشین ها می شوند، زمان های خاصی را تعیین می کنند. قبل از تمام شدن زمان، ابتدا باید با خودتان مسابقه دهید و سپس سعی کنید شیرین کاری را در اسرع وقت به پایان برسانید. اگر می خواهید دوباره با رانندگی قسمت هایی که نتوانستید کامل کنید، کوهنوردی با جیپ غیرممکن را بازی کنید، می توانید با راننده ارواح یعنی امتیاز خودتان مسابقه دهید و از آن جلو بزنید. یاد آوردن! در رانندگی غیرممکن جیپ تپه ای: مسابقات بازی های خارج از جاده که کامل می کنید، 2 برابر جوایزی که به طور معمول برنده می شوید، برنده می شوید. با پول جایزه ای که برنده می شوید، می توانید جیپ جدید بخرید، جیپ خود را سفارشی کنید. رانندگی فوق‌العاده پرادو درایو 2020: شبیه‌ساز آفرود

ویدئو معرفی بازی

‏جیپ فوق‌العاده خارج از جاده: شیرین کاری سه‌بعدی موتوری با پارکینگ جیپ واقعی
‏یک راننده مسابقه‌های خارج از جاده کوهنوردی خشمگین از اورست در چندین محیط مختلف برای شما باشید. بدون نیاز به ترمز به دلیل پارک ترافیک شهری یا مسابقه با سایر وسایل نقلیه رقیب، بنابراین می توانید حرکات غیرقانونی شیرین کاری کامیون هیولا را انجام دهید و بدون اینکه پلیس کامیون SUV 4x4 خود را تعقیب کند، با سرعت تمام بدوید!
‏شبیه ساز درایفت سریع و انجام فرسودگی در خارج از جاده مسابقه هرگز اینقدر سرگرم کننده نبوده است! آسفالت را بسوزانید یا از یک تپه بالا بروید، اما همیشه مهارت‌های مسابقه‌ای خود را نشان دهید بازی‌های سرگرم‌کننده و شیرین کاری‌ها!
‏با دیوانه‌های بازی راننده جیپ آفرود ۴×۴ با جاده‌های تپه‌ای رمپ عمودی مسابقه دهید، از روی سطح شیب‌دار ماشین‌های دیوانه بپرید و از میان کوه‌نوردی عبور کنید. رانندگی با جیپ شیرین کاری محیط این پارکینگ بدلکاری جیپ کوهستانی آفرود: مسابقات خارج از جاده بر اساس محیط های مختلفی مانند کوه، صخره، برف، بیابان، آفتابی و بارانی با شیرین کاری 4x4 آفرود، هیجان انگیز رانندگی سه بعدی است. شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و زمان را بکشید. در ماجراجویی رانندگی بیابانی جیپ SUV و مسابقات رالی جیپ بیابانی 2020 مسیرهای زیادی اضافه شده و دارای تونل ها، پرش ها و پل های خطرناک بسیاری است که بزرگ ترین چالش برای عبور از آنها در زمان محدود است. به موقع به مقصد خود برسید، بدون اینکه یا سقوط کنید، حداکثر سرعت را برای پرش بین مسیرها حفظ کنید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید.
‏ماشین خود را روشن کنید و کمربند ایمنی خود را ببندید اگر جرات بازی های اتومبیل رانی دارید، پس بخشی از این بازی واقعی شوید. تجربه رانندگی با ماشین برای اثبات اینکه شما بهترین اتومبیل رانی هستید. در اینجا جدیدترین بازی اتومبیل رانی شدید از یک بازی اتومبیل رانی رایگان است. در مسیرهای مسابقه بزرگراهی چالش برانگیز و پرماجرا رانندگی کنید و از بازی جدید در کوه لذت ببرید. طرف دیگر از مسابقات رالی خارج از جاده بزرگراه شهری و ماموریت های پارک خودرو برای بهبود مهارت های خود تجربه کنید. بازی مسابقه ای شبیه ساز آفرود 4x4 اساساً یک بازی اتومبیل رانی است که در آن در بزرگراه ها در مسیرهای بی پایان اتومبیل رانی مسابقه می دهید.
‏بازی‌های مسابقه‌ای صعود به سربالایی 2020: اسلینگ cling climbo drive
‏بازی صخره‌نوردی: بازی کوه‌نوردی
‏آزمایش واقعی رالی جیپ رانندگی نهایی را انجام دهید: مسابقه بیابانی و له کردن جیپ پارکینگ یا قطار روی زمین در بازی مسابقه ای جیپ آفرود هندی امتیاز مهارت کسب کنید. شیرین کاری های شبح وار با رمپ های عمودی با راننده SUV شدید 4x4 آفرود 2020 یکی از بهترین بازی های شیرین کاری پارکی است که این جیپ گلی رایگان را دانلود کنید: شیرین کاری شبح وار خودتان برای پرش از روی توپ های بزرگ. اگر بازی شبیه‌ساز 4x4 mud jeep driver jeep SUV را دوست دارید، این شبیه‌ساز رانندگی کامیون آفرود 6x6 جدید 2020 را امتحان کنید. این کامیون یورو آفرود یورو: بازی سه بعدی رانندگی جیپ و شیرین کاری صعود صخره‌ای با ارائه پرش‌های عظیم درگیر پرواز می‌شود، بنابراین مطمئن شوید رانندگی و سرگرمی با این تپه‌نوردی تپه‌نوردی با جیپ آفرود مسابقه‌ای 4x4. نظرات شما برای ما بسیار مهم است فراموش نکنید که به ما امتیاز دهید. ممنونم
Add New Racing Mode
Garage Update

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده