استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Drive-4x4 Driving Game

Offroad Drive-4x4 Driving Game

نسخه۱.۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۷
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Check-In Games
‏‏جیپ 4x4 خود را در مناطق تپه‌ای دیوانه‌وار آفرود برانید. فقط اگر طرفدار بازی باشید و به رانندگی با ماشین علاقه داشته باشید. اگر جرات دارید رزمناو خود را به رانندگی آفرود ببرید و با کامیون ارتش آفرود خود بخشی از اسطوره های رانندگی شوید. بازی را دانلود کنید زیرا این بازی دارای بازی های فول اچ دی و سه بعدی در رانندگی خارج از جاده در کامیون های سنگین تپه و سمت تپه با جیپ 4x4 suv است و این بازی خارج از جاده یک بازی خسته کننده نیست. دارای ویژگی های هیجان انگیزی مانند درایو آفرود: شبیه ساز بازی 4x4 به غیر از رانندگی در جاده است. می توان گفت که این بهترین بازی خارج از جاده یا بهترین راننده مربی تور است. رانندگی با ماشین آفرود بسیار خطرناک است که فقط یک راننده ماهر ماشین gl می تواند در این رانندگی 4x4 کنار جاده زنده بماند: بازی شبیه ساز 3 بعدی ماشین رانندگی. اگر از طرفداران رانندگی خارج از جاده و رانندگی خارج از جاده با جیپ 4x4 در صحرای آفرود رانندگی با شور و شوق مسابقه خارج از جاده هستید. رانندگی با کروزر fj 4x4 خود را بیرون بیاورید و در این جیپ تپه و بازی های رانندگی جیپ خارج از جاده با جیپ لندکروزر زیگزاگ شگفت انگیز با ماشین آفرود ویژه lx یک راننده تپه 4x4 شوید. شما در محیطی وحشی با خودروهای suv نیترو شگفت انگیز، مریخ نورد 4x4، کامیون های باری ارتش، کامیون های نظامی هیولاها، و جیپ های 4x4 رانندگی خواهید کرد.

ویدئو معرفی بازی

‏ بازی رانندگی 4x4 : شبیه ساز بازی رانندگی 3 بعدی. درایو بازی شبیه‌ساز 3 بعدی جیپ با ماشین لندکروز رانندگی کنید تا در این چالش سواری مرتد سال 2017 در جاده 2xl mx با رانندگی خارج از جاده پرادوی دیوانه به نام شرکت کنید. شیرین کاری های مسابقه ای برای دریافت جایزه رانندگی پرادو شیرین کاری ارتش اکشن برتر.
‏اگر واقعاً عاشق بازی‌های آفرود مانند بازی‌های ۴×۴ و بازی نهایی هستید، بخشی از آن باشید. شبیه ساز کامیون خارج از جاده خود را با کامیون شگفت انگیز خود بازی کنید و رانندگی با کامیون خارج از جاده خود را نشان دهید. بازی های شگفت انگیز اتومبیل های مسابقه ای را به 4 سرعت بازی کنید که دارای ماشین مسابقه شگفت انگیز tro 3d در این مسابقه واقعی است. شبیه ساز بازی رانندگی 4x4 به طور ویژه با توجه به درایو ماشین 4x4 با بهترین محیط بیابان درایو آفرود طراحی شده است. این بازی آفرود دارای مریخ نورد واقع بینانه خارج از جاده 2017 برای عشق شما به کامیون های مسابقه است. این کامیون کالسکه و ارتش مسابقه خارج از جاده را بازی کنید.
‏این مسابقه اتومبیلرانی درگ خارج از جاده واقعی، نبرد واقعی درگ است: مسابقه اتومبیل رانی رایگان با بهترین درگ x: نبرد درگ ماشین آفرود. این بازی مسابقه‌ای واقعی درگ، بازی مسابقه‌ای دنیای درگ است که نیاز به درگ آفرود واقعی دارد. نیاز به آفرود، بازی مسابقه ای واقعی d draging با بازی مسابقه ای drag d real cxr است. همه چیز در مورد این بازی های خارج از جاده بر رانندگی با ماشین های بزرگ مانند رزمناو برای بهترین رانندگی آفرود متمرکز شده است و به بخشی از افسانه های رانندگی جیپ تبدیل می شود. این بازی کامیون ارتش خارج از جاده دارای بازی های فول اچ دی و سه بعدی در رانندگی خارج از جاده در کامیون های سنگین تپه است که بهتر از ریکشا توک توک است زیرا دارای شبیه ساز بازی رانندگی درایو: 4x4 برای دوستداران بازی های خارج از جاده و بازی های خارج از جاده است.
‏‏*** اشکالات جزئی حذف شد

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر اتزنزتوز
١١ اسفند ١٤٠١

سلام این بازی واقعا بد بود که من خوشم نمیاد پس به نظرم نصب نکنید

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر رحیمی
١٦ بهمن ١٤٠٠

بد بد بد بد

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر nderman robo
٢٤ فروردین ١٤٠٠

الکیه بابا 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎…

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده