استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Offroad 4x4 Rally Racing Game

Offroad 4x4 Rally Racing Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۹
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۱.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Check-In Games
‏‏Offroad Xtreme 4X4 Rally Racing Driver در این بازی آفرود 4X4 یک رانندگی آفرود پرادو جدید دریافت کنید و اکنون به بازی های جیپ خود در سال 2018، رانندگی اتومبیل رانی پرادو و راننده دیوانه آفرود xtreme پرادو 2018 شروع کنید به عنوان درایو پرادو و راننده جیپ در این 4X4. بازی های آفرود، رانندگی خارج از جاده هیجان انگیزترین بازی شبیه سازی شده رانندگی با جیپ است، رانندگی با جیپ بیابانی در حال مدرنیزه کردن بهترین بازی های آفرود 4X4، مفهوم شبیه ساز آفرود 4x4 با رانندگی جیپ رالی در بهترین بازی های خارج از جاده کثیف و آفرود بازی‌های سیم‌کارت دارای مسیرهای واقعی هستند، شبیه‌ساز Offroad Xtreme 4X4 Rally Racing Driver با این بازی‌های رانندگی خارج از جاده جدید، بازی رانندگی جیپ و آفرود با بازی‌های آفرود 4X4 سطوح دشواری را احساس می‌کنند، بنابراین این آفرود بهترین بازی اندروید و خارج از جاده است. رانندگی در جاده در مسیرهای خطرناک با رانندگی 4 چرخ بازی های اندرویدی عالی است، بازی های رانندگی آفرود اضافه شده فوق العاده جدید بازی آفرود 4X4، در حالت گیم پلی بهترین بازی 2018 است. و ابزارهای رانندگی جدید بازی برتر اندروید چیزی با بهترین گرافیک است که باید در بازی آفرود امتحان کنید حرفه رانندگی جیپ شما بازی های برتر 2018 بود، کامیون آفرود بازی های قدیمی است که اکنون یک روز ماجراجویی رانندگی با جیپ خارج از جاده بازی رانندگی آفرود Xtreme 4X4 Rally Racing Driver مفاهیم petualangan اگر وسیله نقلیه را در بیابان رانندگی آفرود 4x4 برانید بسیار منحصر به فرد هستند زیرا برای رانندگی این بازی آفرود در مسیرهای سرکش و ماجراجویی خارج از جاده در مسیرهای کوهستانی Offroad Xtreme 4X4 Rally Racing Driver به بازی ماجراجویی شجاعت زیادی با آفرود نیاز دارید. اگر بازی Offroad Racing Driver Offroad Xtreme 4X4 Rally Racing Driver با دقت رانندگی نکنید، ممکن است زندگی شما در راننده آفرود 4X4 در خطر رانندگی آفرود باشد. ماجراجویی جیپ، رانندگی با جیپ بهترین بازی 2018 رانندگی در جیپ‌های کوهستانی دیوانه بهترین بازی‌های آفرود هستند که جذابیت بازی‌های 2018 را به این بازی شبیه‌سازی جیپ مسابقه‌ای ماجراجویی، بهترین بازی 2018 می‌افزاید. بازی های رانندگی جاده ای و ایده جدید بیابان درایو آفرود در بازی آفرود جیپ آفرود و شبیه ساز آفرود رانندگی.
‏شما بازی های آفرود برای تکمیل بازی های رانندگی پرادو چند 4x4 آفرود 2018 دارید، اکنون این بازی با بهترین وظایف مسابقه ای دیوانه آفرود xtreme prado driver 2018 در انواع مسیرهای پرادو درایو کوهستان در مسابقات اتومبیل رانی پرادو بازی های آفرود با زمان محدود. اگر بهترین کار رانندگی بازی های آفرود 4X4 را در حداقل زمان شبیه سازی آفرود 4x4 انجام دهید، می توانید حداکثر پاداش را شبیه سازی کنید. بهترین بازی های خارج از جاده جیپ دارای سطوح مختلف بازی های آفرود سیم کارت رانندگی است. با بازی رانندگی خارج از جاده که تمام وظایف آفرود تکینگی بازی‌های آفرود را تکمیل می‌کنید، راننده استاد رانندگی جیپ کوهستانی شبیه‌ساز آفرود باشید. هر سطح بعدی بهترین بازی اندروید را به شما نشان می‌دهد که چالش‌برانگیزتر است، بنابراین شما احساس می‌کنید بازی‌های اندرویدی عالی نسبت به بازی‌های رانندگی آفرود قبلی داشته باشید. بازی‌های آفرود را با احتیاط برانید زیرا ممکن است در آنجا آفرود کامیون رخ دهد، لغزش روی زمین باعث ماجراجویی رانندگی و نمای واقعی به دلیل خیس بودن جاده‌ها می‌شود و این بازی برتر اندروید را بسازید یا می‌گویید این بهترین بازی 2018 است.
‏بازی آفرود شما بهترین وسیله نقلیه را در بازی دارید، اکنون انتخاب کنید وسیله نقلیه مورد علاقه شما با ماجراجویی جیپ که باعث می شود این بازی های برتر 2018 آن را از طریق بهترین گرافیک ها رانندگی کند، محیطی تپه ای در خارج از جاده از بازی های آفرود کوهستانی بازی رانندگی جیپ لذت ببرید. جیپ افراطی خارج از جاده رانندگی در خارج از جاده دیوانه رانندگی خارج از جاده جیپ کوهستانی در نقشه راننده خارج از جاده درست مانند رانندگی ماشین رانندگی آفرود در تپه های کوهستانی از رانندگی در خارج از جاده لذت ببرید و در بیابان رانندگی کنید واقعا بهترین بازی 2018 اکنون در فروشگاه موجود است، واقعی است رانندگی در خارج از جاده.
‏ ویژگی های بازی Offroad Xtreme 4X4 Rally Racing Driver
‏✔ فیزیک خودروهای تعلیق واقعی.
‏✔ کنترل صاف و پیشرفته خودرو.
‏✔ گرافیک شگفت‌انگیز با کیفیت بالا.
‏✔ چندین خودروی جیپ 4x4 و 6x6 که از بین آنها انتخاب می‌کنید.
‏✔ نصب آسان و رابط کاربری دوستانه.
‏✔ ما مرتباً با توصیه‌های شما به‌روزرسانی می‌شویم. فراموش نکنید که یک بررسی با بازخورد خود بگذارید.
‏‏*** اشکالات حذف شد
‏*** سرگرمی بیشتر با صحرا و برف
‏>>> اشکالات جزئی رفع شد
‏>>> کیفیت بازی بهبود یافته است
‏>>> کنترل بازی و محیط بهبود یافته .

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
joker
دیروز

باز نمی شه

۰ ۰
حسام
٥ فروردین ١٤٠٢

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

۱ ۲
زهرا کریمی
٢٢ شهریور ١٤٠١

خلیلی خلیلی بده

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده