استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rage Road - Car Shooting Game

Rage Road - Car Shooting Game

جاده خشم

نسخه۱.۳.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۵۹
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده SayGames Ltd
‏‏در این بازی شما در نقش یک مأمور ویژه از یک سازمان هستید که بعد از یک مأموریت بزرگ و حساس، حالا تحت تعقیب نیروهای دشمن قرار گرفته است. شما در نقش این مأمور باید سعی کنید که از دست دشمنان فرار کرده و به نقطه ای امن برسد. اما این کار ساده و راحت نخواهد بود بنابراین خودتان را برای یک ماجراجویی خطرناک و بسیار هیجان انگیز آماده کنید. اما شرایط آنطورها که فکر می کنید هم نیست! قهرمان داستان یک مأمور ماهر و شجاع است که به این راحتی ها تسلیم نمی شود!

ویدئو معرفی بازی

‏ در Rage Road شما نه فقط یک فرار ساده خواهید داشت، بلکه باید دشمنانی که به دنبال شما هستند را نیز نابود کنید. هر مرحله از بازی به این صورت شروع می شود که شما در پشت یک خودروی وانت مانند هستید و ماشین به صورت خودکار در حال حرکت است. دشمنان شما با ماشین های مختلف از پشت به سمت شما حرکت کرده و به محض اینکه به شما نزدیک شوند به سمتتان شلیک می کنند. شما که در حالت عادی در حال کاور گرفتن هستید، باید با زمان بندی های مهم از کاور خارج شده و به سمت دشمنان شلیک کنید. برای این کار زمانی که می خواستید به دشمنان شلیک کنید باید انگشت خود را روی صفحه نگه داشته تا از کاور خارج شوید. سپس زمان آن فرا می رسد که با تفنگ به سمت دشمنان شلیک کنید. برای این کار هم باید هدف خود را تکان داده و به روی اهداف متمرکز کنید. مسلماً شلیک به سر دشمنان باعث می شود تا آن ها زودتر از بین بروند. اما کارهای جالب تری هم در Rage Road قابل انجام است. مثلاً می توانید با شلیک به لاستیک ماشین ها، باعث چپ کردن آن ها شوید و همه سرنشینان آن ها را نابود کنید و یا با شلیک به آیتم های انفجاری، خودروهای دشمنان را منفجر کنید. با پول هایی که از هر مرحله به دست می آورید می توانید اقدام به خرید آیتم های گوناگون مثل سلاح ، کاراکترها یا دیگر آیتم های شخصی سازی کنید.
‏‏بهبود و رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۵۵۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ✟𝓢𝓐𝓜𝓘𝓝 𝓖𝓐𝓜𝓔𝓡✟
٤ اردیبهشت ١٤٠٣

ان بود نمی زاره لباس مختلف بپوشم هتا جایزه میده بیای ببینی کلی لباس دارم لطفا من را راهنمایی کنید💩🤬🤬🤬🤬🪰💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🪰🤬🤬🤬🪰

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر امیر
٢ اردیبهشت ١٤٠٣

بازی خوبیه ولی لباس که میده نمیتونم بپوشم

میپسندم۱۴ نمیپسندم۸
عکس کاربر a_bahary
٢٤ فروردین ١٤٠٣

بازی بسیار چرتی می باشد نصب نکنید الکی اینترنت هدر ندید کلا بازی الکی است

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

اکشن و سرگرم کننده

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده