استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Secret Agent Scuba Diving Game

Secret Agent Scuba Diving Game

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏‏آیا برای بازی یکی از بهترین بازی های مخفی کاری جاسوسی آماده هستید، پس باید بازی مخفی کاری را در زیر آب غواصی راز Agent دانلود کنید.
‏جزیره گمشده و آزمایشگاه زیر آب:
‏Agent MAX با ماجراجویی جدیدی از زندگی جاسوسان بازگشته است. مامور ماکسیموس که به عنوان شبح آموزش دیده بود که بیشتر برای عملیات مخفی کاری خود شناخته شده بود توسط ارتش دشمن در مرز دستگیر شد. او به اردوگاه زندان ارتش منتقل شد و در آنجا موفق شد اطلاعاتی را از همکار خود بنیامین جمع آوری کند. دشمن در حال انجام آزمایش برای کنترل حیات وحش دریا است، بنابراین آنها می توانند هر زیردریایی ارتش ایالات متحده را دور بزنند و با استفاده از نهنگ قاتل اورکا و گروه کوسه های سفید بزرگ می توانند به اژدر شلیک کنند. مامور مکس نقشه ای برای فرار تهیه کرد و موفق شد از نیروهای ارتش دشمن فرار کند. اکنون ماموریت او این است که پایگاه دشمن زیر آب را بیابد و آزمایشگاه آنها را نابود کند. چالش‌برانگیزترین و پر از درام، مامور مخفی غواصی زیر آب را رایگان بازی کنید.
‏نفوذ دشمنان در پایگاه زیر آب در اعماق دریا:
‏زندگی جاسوسی زنده پر از هیجان، چالش‌ها و راز مامور مجبور شد برای نجات بشر از دست گروه های جنگجوی سرکش در بازی های مخفی کاری جاسوسی بجنگد. آژانس سرویس مخفی به شما مأموریت داد تا آزمایشگاه زیر آب را نابود کنید. کشتن یا کشته شدن شما مامور مخفی برای این ماموریت غیرممکن انتخاب می شوید، با مجموعه غواصان و تفنگ زوبین آماده شوید. یک عامل جاسوسی اولین نوع بازی غواصی زیر آب و تیراندازی با تفنگ نیزه ای را بازی کنید که در آن شما مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای ضربه زدن به دشمنان محافظان غواص و گروه ترکان کوسه سفید هستید. ماسک اکسیژن بپوشید و در اعماق دریا زیر آب شنا کنید و تمام کوسه های عصبانی را که قصد خوردن شما و کشتن شما را دارند شکار کنید. با مهارت های غواصی به امکانات زیرآبی دشمنان نفوذ کنید و نگهبانان غواص دشمن را از بین ببرید و اطلاعات حساس را بدزدید و سرور را در عملیات های مخفی کاری هک کنید. پس از استقرار بمب C4 در پایگاه دشمن زیرآبی در بازی‌های مخفی کاری جاسوسی، برای فرار از تأسیسات به یک طرح فرار عالی نیاز دارید.
‏شکار کوسه سفید بزرگ و استقرار بمب‌ها توسط آزمایشگاه نفوذ زیر آب:
‏ > در ماموریت محاصره زیر آب شنا کنید و در زیر آب های عمیق دریا شنا کنید و در آزمایشگاه زیر آب گروه های انشعابی بمب کار کنید. نقش یک مامور جاسوسی را در ماموریت مخفیانه مخفیانه در آبهای عمیق به عنوان غواص بازی کنید. آژانس خدمات مخفی ماموریت غیرممکن برای نابود کردن سلول های تروریستی زیر آب را به شما محول می کند. ضد اطلاعات آمریکا اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کند که هسته‌های تروریستی قصد دارند با این ارتش کوسه‌های سفید تحت کنترل ذهن، به مرز دریایی ایالات متحده حمله کنند. قبل از فرار از تاسیسات باید آن را از بین ببرید تا دیگر نتوانند این پروژه را برای کنترل حیات وحش دریا ادامه دهند.
‏جدیدترین بازی شکار نیزه را به عنوان مامور سرویس مخفی بازی کنید و با کاشت مواد منفجره تأسیسات زیر آب را نابود کنید. کوسه سفید بزرگ و نگهبانان غواصی را در بازی مامور جاسوسی میدان نبرد شدید بکشید.
‏ویژگی ها:
‏ماموریت محاصره نفسگیر در زیر آب برای بازی های مخفی کاری جاسوسی
‏آماده نبرد با کوسه های گرسنه و نهنگ های اورکا با بازی تیراندازی با تفنگ هارپون
‏بهترین بازی اکشن غواصی زیر آب برای شکار سفید بزرگ غواص کوسه و دشمن
‏اگر عاشق شکار نیزه و بازی های مخفی کاری جاسوسی هستید، باید این ماموریت غیرممکن سرویس مخفی را انجام دهید
‏در زیر آب شنا کنید و مامور جاسوسی کنید و از مهارت های مخفی کاری برای از بین بردن آزمایشگاه ارتش دشمن در این بازی پر اکشن استفاده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سما مهراوران
١٦ تیر ١٤٠٢

‏✓ محمد یاسین مهرآوران ‏✗ ۲۰۰ بازی خیلی خوبی ولی خیلی سخت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حامد
٨ مرداد ١٤٠٢

بد نیست

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمدمحسن
١٢ بهمن ١٣٩٩

خوب

میپسندم۱۷ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده