خانه بازی آموزشی
Fluvsies - A Fluff to Luv

Fluvsies - A Fluff to Luv

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۸۶
تعداد نظرات۹۶
سازنده TutoTOONS
نسخه۱.۰.۱۳
حجم۵۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۶
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏به دوست‌داشتنی‌ترین و رؤیایی‌ترین بازیِ موجوداتِ کُرکی خوش آمدید! کُرکی‌ها موجوداتیِ رشته رشته و بامزه هستند که شما باید آن‌ها را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها مراقبت کنید. 
‏ آیا می‌دانستید این موجودات دوست‌داشتنی از تخم به عمل آمده‌اند؟ کافی‌ست دو کُرکی را داخلِ ماشین جادوییِ ادغام قرار دهید، تخم جدیدی دریافت کنید و منتظر شکسته شدنِ آن بمانید. هرکدام از این موجودات یک غافلگیریِ بزرگ هستند.
‏ حتماً حواستان باشد که به خوبی از آن‌ها مراقبت کنید، آن‌ها یک مشت بچه کوچولو هستند! به آن‌ها غذا دهید، سرگرمشان کنید، با آن‌ها عروسک‌بازی کنید.
‏  
‏ بچه توت فرنگی یا آبنبات کرکی؟ انتخاب شما کدام است؟ 
‏ این بازی به خلاقیت فرزند شما کمک کرده و آن‌ها را برای ساعت‌ها سرگرم می‌کند. اگر به دنبالِ یک بازی امن و پرطرفدار برای کودک خود هستید این بازی یک گزینه مناسب است.
‏  
‏ پیامی برای والدین:
‏ این بازی رایگان است اما برخی محتواهای داخل بازی را باید با پول خرید. 
A new surprise pet is waiting for you! Find it!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟