استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
Smolsies - My Cute Pet House

Smolsies - My Cute Pet House

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۰.۲۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۸۴
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده TutoTOONS
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏با اسمولسی‌ها آشنا شوید؛ بامزه‌ترین موجوداتِ ریزه‌میزه و نرمی که تابحال دیده‌اید! بچه‌ها و خردسالان و پسرها و دخترها عاشقِ این حیوانات مجازی خواهند شد! تخم‌ها را بشکنید و تمام اسمولسی‌ها را جمع‌ کنید. شاهدِ رشدِ آن‌ها باشید، با آن‌ها بازی کنید، غذایشان دهید و تمیزشان کنید. اسمولسی‌ها را باهم ترکیب کنید و گونه‌های جدیدی از حیوانات بامزه بسازید. از تماشای صحبت و بازی اسمولسی با یکدیگر لذت برید. در ضمن، اسمولسی‌ها به زبان ایموجی باهم صحبت می‌کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ قابلیت جدید!
‏ اسمولسی‌ها حیوانات تمیزی هستند، از این رو هر از چندگاهی نیاز به دوش گرفتن دارند، به آن‌ها کمک کنید. همچنین فوتبال بازی کنید و از بردن جایزه‌های جذاب لذت ببرید.
‏ اسمولسی‌های بیشتر تولید کنید و مراقب آن‌ها باشید
‏ 18 اسمولسی گردآوری کنید: سگ، گربه، همستر، گوزن، فیل، گاو، اسب، اژدها، پاندا، چیتا، پلاتیپوس، گورخر، گوسفند، خرگوش، خرس، گراز و حتی اسب تک‌شاخ و گربه‌ی تک‌شاخ، دو اسمولسی را در ماشینِ جادوییِ ادغام قرار دهید و حیواناتِ بامزه‌ی جدید دریافت کنید.
‏ بازی‌های سرگرم‌کننده
‏ با اسمولسی‌های خود مینی‌گیم‌های سرگرم‌کننده انجام دهید: پرش، بسکتبال، رنگ‌آمیزی و طراحی کلاه! سکه‌ها را جمع کنید و جوایزِ جذاب ببرید و برای برای اسمولسی‌های خود اسباب‌بازی‌های سرگرم کننده بخرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اسمولسی‌ها جذاب‌تر از همیشه شده‌اند!
‏حیوانات خانگی کوچک شیرین را بگیرید و جمع کنید و از آنها مواظبت کنید و مینی بازی‌های جذاب را بازی کنید!
‏دانلود کنید و اولین اسمولسی خود را ایجاد کنید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

از حیوون خونگیت مراقبت کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده