خانه بازی رانندگی

پت سگ مسابقه 3D

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۳ هزار
سازنده sunny goel
نسخه۱.۰
حجم۶۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۸/۰۷
‏‏اجازه می دهد سگ خود را در بازی شگفت انگیز سگ مسابقه 3D. ببینید که سگ شما چقدر سریع است، سگ خود را در بازی نژاد سگ بسیار هوشمند. بازی شگفت انگیز ترین بازی مسابقه ای سگ را همیشه بازی کنید و سگ خود را ثابت کنید که به سرعت در مسابقات قهرمانی سگ با مشارکت در بازی مسابقه ای سگ به موفقیت کشیده می شود. اجازه می دهد بازی ماجراجویی شگفت انگیز و ماجراجویی مسابقه ای 3D بازی، بازی در دوران مسابقه تشکیل شده است، سگ خود را در لبه همراه با سگ ضد دیگر در نژاد سگ اجرا خواهد شد. سگ شما باید قبل از خط پایان، تمام سگهای دیگر را در بازی نژاد سگ تعقیب کند. سگ شما باید به اندازه کافی هوشمندانه و سریع باشد تا بتوانید از طریق موانع به پایان برسد.

‏برای اجرای سگ خود را در مسابقه سگ، شما یک دکمه روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا سگ را تسریع کنید، یک دکمه پرش برای پرش سگ بر روی موانع موجود در لبه وجود دارد. مراقب باشید در حالی که پریدن از طریق موانع، به دقت سگ را در موقعیت درست، در زمان مناسب برای جلوگیری از کاهش سرعت سگ خود را در نژاد سگ پرش سگ. در مسابقه مسابقه، سگ شما سکه ها را جمع آوری می کند، این سکه ها برای خرید ویژگی های جدید استفاده می شود، سگ های با سرعت بالا و سگ های سالم را برای به دست آوردن رقابت های رقابتی و سخت تر سگ می گیرند.


‏پت Dog Racing 3D دارای دو حالت شگفت انگیز برای بازی است:

‏الف) نابودی:
‏بازی ناتوانی همچنین بازی سریع را که در آن سگ در مسابقه همراه با سگ های دیگر در یک لپ تاپ اجرا می شود، سگ می کند که قبل از اینکه خط پایان بازی سگ را به دست بگیرد، تمام سگ های دیگر را تعقیب می کند.
‏ب) مسابقات: مسابقات بر اساس حذفی است، مسابقات زیادی وجود دارد، و در هر مسابقه، سگ آزادتر از مسابقات خارج خواهد شد و برنده سگ خواهد بود که تمام مسابقات را در مسابقات برنده خواهد شد، هیچ فرصتی برای دومین بار وجود ندارد در بازی.

‏امکانات:
‏• 3D سگ مسابقه ای واقعی
‏• نژادها و چالش های هیجان انگیز
‏• عالی 3D گرافیک و جلوه های صوتی 3D
‏• زیبا 3D سگ های متحرک
‏• بهترین تجربه کاربر

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟