خانه بازی استراتژی
South Park: Phone Destroyer™ - Battle Card Game

South Park: Phone Destroyer™ - Battle Card Game

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۸
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Ubisoft Entertainment
‏‏یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک کارتونی بسیار زیبا و حضور کاراکترهای معروف و محبوب سری انیمیشن های South Park از جمله کارتمن، کنی، استن و کایل، کاری مشترک از استودیوی South Park Digital Studios و شرکت بازی سازی Ubisoft Entertainment، میدانستید تمام آن ساعت هایی که با گوشی تان سرگرم بوده اید داشتید خودتان را برای این بازی آماده میکردید؟! سرنوشت خود را رقم بزنید و تبدیل به بزرگترین نابودگر گوشی شوید! این بازی را میتوان ترکیبی از بازی های استراتژی و حادثه ای دانست که امکان مبارزه تک به تک نیز در آن وجود دارد و البته شوخی های بامزه سری انیمیشن های South Park نیز در آن کم نیستند! شما میتوانید کارت هر کدام از شخصیت های بازی را بدست آورده و بعدا از او استفاده کنید. تیمی از کابوی ها، جادوگران، روبات ها و دیگر شخصیت های معروف South Park تشکیل دهید و آماده تحمیل شکستی سنگین به دشمنان تان شوید! ویژگی ها: - حضور کاراکترهای معروف سری انیمیشن های South Park در بازی همچون مانی مونز، سایبورگ کنی، نینجو کایل، گرند ویزارد، کارتمن و ... - امکان نبرد تک به تک با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین - دارای حالت داستانی با مراحل مختلف که میتوانید آن را به صورت یک نفره انجام دهید. - امکان دستیابی به بیش از 80 کارت منحصر به فرد از شخصیت های بازی و ارتقای آنها - امکان تشکیل یک گروه یا پیوستن به گروه های دیگر و رد و بدل کردن کارت با هم گروهی های خود - امکان سفارشی سازی ظاهر کاراکترهایتان طوری که جزء خفن ترین ها باشند! - امکان انتخاب لباس های مختلف، جالب و عجیب و غریب برای کاراکتر رندی و کشتن کاراکتر کنی!
Bugs are bad 'mkay? Our gnomes have been underpantsing day and night to hunt them down, so update now!

- Improved in-game news
- Bug fixes and stability improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟