استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Farsi Keyboard: Persian Keyboard Farsi and English

Farsi Keyboard: Persian Keyboard Farsi and English

نسخه۲.۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۰۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۲۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده United Apps LLC.
‏‏صفحه کلید موبایل خود را به صفحه کلید فارسی سفارشی کنید: اپلیکیشن فارسی کیبورد فارسی و انگلیسی برای تایپ فارسی سریع، هوشمند و دقیق در اندروید. جدید شیک بهترین صفحه کلید فارسی رایگان با طراحی منحصر به فرد و ساده برای تایپ فارسی به انگلیسی با الفبای aasaan فارسی. صفحه کلید فارسی انگلیسی به روشی جدید از اپلیکیشن تایپ ساده انگلیسی و فارسی طراحی شده است. آیا از تایپ کیبورد گوشی اذیت شده اید و می خواهید صفحه کلید تایپ فارسی و انگلیسی جدید، شیک و ساده داشته باشید؟ این صفحه کلید فارسی را ببینید: صفحه کلید فارسی فارسی و انگلیسی. صفحه کلید فونت فارسی زبان مخصوص افرادی است که عاشق تایپ همزمان انگلیسی و فارسی در تایپ ساده و آسان هستند. این بهترین صفحه کلید تم فارسی با صفحه کلید ایموجی فارسی با تایپ فارسی است. برنامه صفحه کلید فارسی بهترین برنامه جدید فارسی رایگان با تم های شیک است.
‏صفحه کلید فارسی به انگلیسی Clavier یک صفحه کلید رایگان برای کاربران موبایل اندروید است. با صفحه کلید فارسی به انگلیسی آسان کلمات فارسی را به زبان فارسی زوبان تایپ کنید. صفحه کلید فارسی زبان کیبوردی ساده و فانتزی با صفحه کلید منحصر به فرد خود به ترتیب الفبای فارسی برای htc: برنامه فارسی زبان (سابان) یکی از بهترین صفحه کلید و کیبورد جدید در فروشگاه گوگل پلی است. ما قول می دهیم هیچ برنامه صفحه کلید اندرویدی درست مانند برنامه های ما وجود ندارد صفحه کلید فارسی برای اندروید: برنامه فارسی زبان. برای تایپ انگلیسی و فارسی به سبک جدید کیبورد انگلیسی و فارسی را دانلود کنید و از تایپ کیبورد آزادانه و منحصر به فرد لذت ببرید.
‏صفحه کلید شیک ایموجی
‏صفحه کلید فارسی: اپلیکیشن زبان ایران مجموعه عظیم و جالبی از ایموجی های برش خورده را ارائه می دهد. اکنون با استفاده از شکلک‌های زیبا و جذاب در صفحه‌کلید emoji farris با دوستان چت کنید. این صفحه کلید رایگان ایموجی اندروید است. لرزش و صدای تایپ کردن در صفحه کلید صوتی 2020 را تغییر دهید. این صفحه کلید یک دست با گزینه های انتخاب تنظیمات هوشمند است.
‏بازپخش سریع، هوشمند و صرفه جویی در وقت خود در صفحه کلید فارسی به انگلیسی 2020. صفحه کلید فارسی انگلیسی به سامسونگ پیشنهاد می کند پیش‌بینی خودکار کلمات فارسی زبان برای پاسخگویی سریع‌تر حتی از صفحه کلید کامپیوتر.
‏برترین صفحه کلید فارسی: اپلیکیشن فارسی زبان به شما امکان می‌دهد همزمان فارسی و انگلیسی را تایپ کنید. ارسال نامه به زبان فارسی با صفحه کلید هوشمند فارسی; ایجاد تماس تلفنی فارسی انگلیسی با کیبورد اندروید فارسی فارسی و انگلیسی. به روز رسانی وضعیت به زبان فارسی با صفحه کلید، به روز رسانی وضعیت به زبان فارسی و انگلیسی با این مترجم صفحه کلید فارسی به انگلیسی. این صفحه کلید ایرانی برای انواع اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی سفارشی شده است. استفاده از صفحه کلید انگلیسی و فارسی برای کاربران فارسی و انگلیسی صفحه کلید سامسونگ بسیار آسان است. اکنون از تایپ سریع و رایگان فارسی انگلیسی با صفحه کلید انگلیسی به فارسی 2020 لذت ببرید. چت کردن با دوستان خود به زبان انگلیسی و فارسی با صفحه کلید انگلیسی و فارسی. نظر خود را به زبان فارسی به اشتراک بگذارید. تایپ انگلیسی رومی در صفحه کلید فارسی با صفحه کلید انگلیسی. صفحه کلید فارسی با ایموجی بهترین برنامه فارسی زبان سال 2020 است. این بهترین صفحه کلید فارسی تبدیل به صفحه کلید انگلیسی است.
‏صفحه کلید تم های شیک
‏اپلیکیشن صفحه کلید فارسی انگلیسی ارائه می دهد مجموعه عظیمی از تم های صفحه کلید رایگان. صفحه کلید گوشی خود را با صفحه کلید سفارشی فارسی سفارشی کنید. این کیبورد با تم های جالبی است.
‏چگونه صفحه کلید فارسی را فعال کنیم: برنامه فارسی صفحه کلید انگلیسی؟
‏★صفحه کلید فارسی را دانلود کنید سپس صفحه کلید فارسی را باز کنید: صفحه کلید فارسی فارسی و انگلیسی.
‏★انتخاب کنید گزینه 'فعال کردن صفحه کلید فارسی انگلیسی'.
‏★روش ورودی را انتخاب کنید (برنامه تایپ صفحه کلید فارسی فارسی 2020).
‏خط مشی رازداری صفحه کلید فارسی: صفحه کلید فارسی
‏صفحه کلیدهای ما هرگز شما را جمع آوری نمی کنند. داده های شخصی مانند عکس شما، مکالمه پیام های شما و غیره

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Haoodi
٢٦ اسفند ١٤٠١

‏✗ ندارید فقط راهنمایی کنید چجوری فونت فارسی و عوض کنیم

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر ملکه غم ها
١٦ اسفند ١٤٠١

خدایش ی ستاره هم براش کم بااین کیبورد ادم ازگوشی سیر میشه

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر R💜
٥ فروردین ١٤٠٢

کیبورد خوبی هسته ولی کمی کنده

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده