استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Offroad Rush : Jeep Race Games

Offroad Rush : Jeep Race Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۷
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۲۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vital Games Production
‏‏زمان آن فرا رسیده است که از دشمنان قلعه ی تاریک و عجیب که شما را برای مدت زیادی در زندان نگه داشتند و شما را وادار کردند که به سختی نجات یابید ،انتقامی خونین بگیرید. دشمنان قلعه از جنگجویان نینجا همانند شما که هنرهای رزمی بزرگ و تونایی نجات یافتن و استعداد های رزمی دارند و میتوانند یک تهدید برای تاج و تخت سلطنتی باشند ، میترسند .خوشبختانه شما موفق شدید که از سلول زندان خود فرار کنید اما برای این که کاملا نجات پیدا کنید ، باید مبارزه کنید و از دیوار های بزرگ معبد فرار کنید و دشمنان قدرتمند را در راه فرار از قلعه به قتل برسانید.بازی Ninja Warrior Survival Fight نیازمند آن است که شما تمامی هنرهای رزمی فوق العاده ی خود را به نمایش بگذارید و به اَبر جنگجوی نینجای قرن تبدیل شوید.از سلاح های مخصوص برای نینجا های سایه ای جنگجو در این بازی به نحو احسن استفاده کنید تا در نبرد مرگبار با دشمنان قلعه پیروز شوید ، نبرد هایی شامل سربازان مسلح و نگهبانان کاپیتان های سایه و شمشیر زنان. به ساکنان بی گناه معبد آسیب نرسانید چونکه هیچ خطری برای شما محسوب نمیشوند . حرکات نینجایی خود را در این بازی ماجرا جویی به نمایش بگذارید.
‏قهرمانان به تنهایی در هر شرایطی مبارزه میکنند.آن جنگجوی نینجا باشید و از رقیبان قلعه با شمشیر کلاسیک سامورایی خود ، تیر و کمان و هنر های رزمی و توانایی های مبارزه انتقام بگیرید. نینجای قاتل باشید و به سربازان مسلح و نگهبانان کاپیتان و جنگجویان مرگبار هیچ رحمی نشان ندهید. نینجای جنگجوی افسانه ای باشید و تمام دشمنان سایه ای عجیب را شکست دهید و با استعداد های بی نظیر مبارزه و نجات یافتن خود ، پیروزی به ارمغان آورید. به محض اینکه دشمنان عجیب را دیدید با آنان مبارزه کنید. با شمشیر فوق العاده ی خود و تیر و کمان و هنر های رزمی خود آنها را به قتل برسانید. آیتم های مختلفی از قبیل صندوقچه های گنج ، شمشیر ، تیر و کمان ، کلید سلول های زندان و کتاب های اِسپِل در راه مبارزه و فرار از معبد سایه جمع آوری کنید.
‏به عنوان یک نینجای جنگجوی ابرقهرمان واقعی به زندانیانی که در شکنجه گاه های تاریک زندانی شده اند کمک کنید که فرار کنند اما برای انجام این کار نیاز دارید که کلید های سلول های زندان را پیدا کرده و آنها را جمع آوری کنید. چالش‌های بسیار زیادی در این بازی حماسی و افسانه ای وجود دارد. با هر شیطان عجیبی که در راه شماست مبارزه کنید و سعی کنید که از حملات مرگبار دوری کنید و از دویدن دست بر ندارید! بپرید ، بالا بروید ، مشت بزنید ، با شمشیر مبارزه کنید ، با استعداد های هدف گیری عالی خود به سمت رقیب هایتان 'شوریکِن' پرتاب کنید ، با کمان هدف گیری کرده و با تیر دشمنان خود را یکبار و برای همیشه نابود کنید. نینجای جنگجوی قهرمان باشید و شکنجه گاه های تیره و تاریک را آزاد کنید. مثل نینجاهای با تجربه ی قهرمان و با تجربه مبارزه کرده و برای دشمنان خود مرگ را به ارمغان آورید...!
‏ویژگی ها :
‏*مرحله های چالش آور مبارزه ای نینجا
‏*نبرد های حماسی با دشمنان قلعه ی مختلف
‏*سلاح هایی مثل 'شوریکِن' ، تیر و کمان و شمشیر
‏*محیط قلعه ی زیبا برای جست و جو کردن
‏*گرافیک سه بعدی فوق العاده و افکت های صدا
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
akram
٨ اسفند ١٤٠٠

بد بد بد بد بد بود😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺💩💩💩💩💩💩💩💩

۶ ۷
گربه و کفشدوزک
١٥ تیر ١٤٠٠

عالی عالی عالی عالی عالی من عاشق این بازی ام ♡

۲۲ ۱۰
"OFF"
٢٧ دی ١٣٩٩

بابا اشغاله اصلا بدرد نمی خوره 👹

۲۶ ۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده