استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Island Questaway - Jungle Farm

Island Questaway - Jungle Farm

نسخه۰۴۰۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۹۶
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده NEXTERS GLOBAL LTD
‏‏به جزیره بهشتی خوش آمدید! یک جنگل مرموز را کاوش کنید و شهر مزرعه خود را بسازید!
‏رازهای یک جزیره گمشده، درام خانوادگی، زندگی مزرعه ای با طراحی پیچیده، و مناظر مستقیم از خلیج بهشت ​​در این بازی کاوشگر در انتظار شماست!
‏امیلی برای یافتن به مزرعه خانوادگی در جزیره گمشده رفت. برادرش، فقط پس از آن در یک گرداب هیجان انگیز از ماجراجویی جنگل درگیر می شود.
‏در این بازی ماجراجویی مزرعه، شما به او کمک می کنید تا املاک خانوادگی خود را در جزیره مزرعه توسعه دهد، با مردم محلی دوست شود و خرابه های زیبا را طی کند!
‏به امیلی در ماجراجویی‌های جزیره‌اش بپیوندید، جایی که او خلیج بهشت ​​را کشف می‌کند، اسرار باستانی را کشف می‌کند و معماها را حل می‌کند. پیشرفت های تکنولوژیکی پیشرفته آن بنا به دلایلی نامعلوم، ویران شد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بدانید سرنوشت مردم باستانی که در جزیره اسرارآمیز زندگی می کردند چه می شود و گنج پنهان آنها را کشف کنید.
‏منابع ارزشمند را پرورش دهید، به اکسپدیشن های هیجان انگیز بپیوندید، در جزیره مرجانی سفر کنید تا رمز و راز این جزیره را کشف کنید. تمدن باستانی و نجات برادر امیلی—همه چیز در این ماجراجویی در جنگل!
‏ویژگی ها:
‏● یک داستان پیچیده
‏در طول ماجراهای جزیره امیلی در خلیج بهشت، خطر و شگفتی ها همیشه در گوشه و کنار هستند. شما هرگز نمی دانید در این بازی ماجراجویی مزرعه چه اتفاقی خواهد افتاد!
‏● املاک خانوادگی
‏یک ملک بزرگ در ساحل اقیانوس متعلق به شماست که باید مدیریت کنید. با پیشرفت در این ماجراجویی مرجانی، آن را تزیین و تزئین کنید. به یاد داشته باشید که برداشت فراوان و درآمد بالا منابع بیشتری را برای کاوش در جزیره بهشتی به شما می‌دهد.
‏● تمرینات ذهنی
‏همه مینی‌بازی‌ها، ماموریت‌ها و پازل‌هایی که این جزیره رویایی ارائه می‌دهد به شما اطمینان می‌دهد که هرگز خسته نخواهید شد!< br>● اسرار جزیره اسرارآمیز
‏سالها پیش در این خلیج بهشت ​​چه اتفاقی افتاد؟ چرا تمام تمدن باستانی با نابودی مواجه شد؟ چه چیزی در ویرانه ها نهفته است؟ با کاوش بیشتر در این بازی کاوشگر، پاسخ همه این سؤالات را بیابید!
‏● اکتشافات آموزشی
‏اینها سفرهای کمپینگ متوسط ​​شما نیستند! در این بازی ماجراجویی داستانی از یک ماجراجویی جنگلی هیجان انگیز در قلب جزیره جنگلی لذت ببرید!
‏● شکار گنج
‏به یک گنج یاب پنهان تبدیل شوید و یافته های ارزشمندی را به مجموعه خود اضافه کنید.
‏● طراحی چشم نواز
‏گرافیک های رنگارنگ و گیرا با توجه به تمام جزئیات، بازی را درخشان می کند و آن را از بقیه متمایز می کند.
‏اجازه دهید این داستان مهیج مزرعه شما را از هیاهوها و شلوغی های روزمره زندگی منحرف کند! برای ادامه داستان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزیره مرموز، معماها را حل کنید. امیلی، قهرمان شجاع ما، امیدوار است که شما در ماجراجویی مزرعه در جزیره بهشتی به او بپیوندید.
‏خداحافظ!
‏‏به روز رسانی تعمیر و نگهداری

‏ما برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم و بازی را کمی بهبود بخشیده ایم: ویرانه ها را گردگیری کرده ایم، پروانه های استوایی را رنگ آمیزی کرده ایم و کمی به گنجینه ها می درخشیم.
‏این جزیره اکنون حتی زیباتر شده است!< br>
‏اگر چند میمون بازیگوش آیتم های کلیدی شما را می دزدند، یا فقط به کمک ما نیاز دارید، یک ایمیل به support@island-questaway.zendesk.com ارسال کنید
‏ماجراجویی سرگرم کننده داشته باشید!

نظرات و امتیاز ها

۱۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mohadeseh
٢٣ شهریور ١٤٠٢

چرا باز نمیشه فقط مینویسع اپدیت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوالفضل روح آور
١٧ شهریور ١٤٠٢

خیلی خوبه فقد چجوری تو مزرعه اصلی اون دری که قفله رو باز کنم؟؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سس ماست😐
١١ شهریور ١٤٠٢

الان نصب کردم و بالا نمیره😐

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده