خانه بازی تفننی
Save The Girl

Save The Girl

بهترین تصمیم رو بگیر

امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱,۰۴۲
حجم۱۵۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Lion Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

در عین حال می‌توانید اپلیکیشن مایکت را روی گوشی خود نصب کنید و به آخرین نسخه هزاران برنامه و بازی اندرویدی، با سرعت بالا و ترافیک نیم بها دسترسی پیدا کنید

۸ مگابایت
۲۵ میلیون
۴.۷
۱۷۴,۸۵۳
‏‏بازی پازل گیج کننده و راحت که دیده اید سرانجام به واقعیت پیوست! فقط باهوش ترین ها می توانند این امتحان های مغز را حل کنند،برای اینکه دختر از دست شیطان که او را دنبال میکند نجات دهند! هر مرحله یک سناریو دارد و شما باید از IQ خودتان برای حل کردن استفاده کنید. چالش های طنز را درست حل کنید و آن خانم ادامه خواهد داد. اشتباه کنید آن وقت برای قهرمانان ما خوب تمان نخواهد شد. بماند و اعتیاد آور ترین و رضایت بخش ترین بازی را بازی کنید. از حل کردن مشکلات طنز و سخت احساس تقدیر داشته باشید و از دختران در برابر آسیب ها مراقبت کنید. از مغز بزرگ خود استفاده کنید و اجازه حل بدهید! امکانات: ۱-فریب نخور! هر مرحله چندین گزینه را به شما ارائه می دهد گزینه درست را انتخاب و ادامه دهید. جواب های غلط نتیجه دردناک ولی بامزه برای دختر دارد! ۲-مراحل زیاد هر مرحله خاص است. یک عالمه چالش های گوناگون برای حل کردن ۳-سرگرمی برای همه خانواده همه می توانند بازی مراقبت از دختر را بازی کنند. اگر گیر افتادین از دوستان و خانواده تان کمک بگیرید! برای انجام دادن هرکار ضروری که پازل های گیج کننده را حل کنید خجالت نکشید. ۴-بازی ساده و اعتیاد آور یک بار که شروع کنید تا آخر ادامه خواهید داد و پازل ها را حل خواهید کرد. اینجا این بهترین گیج کننده است! ۵-این بازی از آن تبلیغات است بله در واقع هست چه طرفدار پازل،بازی با کلمه،بازی بی اهمیت،مسابقه ها،گیج کننده ذهن یا فقط بخواهید وقت خوبی را گذرانده باشید خب حفاظت از دختر بازی شماست! آیا میتونی در مقابل آسیب ها از او مراقبت کنی؟
Bug Fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟