استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Taxi Car Games Simulator

Taxi Car Games Simulator

نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zamsolutions
‏‏اگر به دنبال بازی تاکسی و بازی پارکینگ سه بعدی با هم هستید. Zamsolutions یک شبیه ساز جدید بازی های ماشین تاکسی را برای علاقه مندان به بازی کار ارائه می دهد. این بازی تاکسی زرد با واقعی ترین محیط است. این پارکینگ هم برای بزرگسالان و هم برای بچه هایی که عاشق بازی های رانندگی تاکسی هستند سرگرم کننده است. می توانید در جاده های شلوغ با تاکسی رانندگی کنید و از لذت بازی های واقعی ماشین لذت ببرید. مانند دیگر بازی های آفلاین، این بازی ماشین آفلاین پر از ماجراهای رانندگی است.
‏موتور ماشین تاکسی سه بعدی خود را روشن کنید و وظیفه شما شروع می شود. نقشه ناوبری را دنبال کنید و ایستگاه شستشوی خودکار ماشین را پیدا کنید، ابتدا ماشین پرادو خود را بشویید و سپس مسافر را از نقطه انتخاب کنید. سوخت تاکسی خود را حفظ کرده و ماشین خود را رانندگی کنید. ممکن است ترافیک و وسایل نقلیه در جاده وجود داشته باشد. یاد آوردن! جاده شهر مملو از اتومبیل، اتوبوس و وسایل نقلیه دیگر است، از هرگونه برخورد با سایر خودروهای ترافیکی و وسایل نقلیه جلوگیری کنید.
‏گرافیک با کیفیت عالی در این بازی ماشین 2021 استفاده شده است. زوایای دوربین ایده آل برای رانندگی خارج از دید وسیله نقلیه باعث می شود پارکینگ قابل مدیریت و شفاف محیط کلی بازی این بازی پارکینگ ماشین را واقعی تر می کند. ماشین خود را شتاب دهید و آن را پارک کنید. پارک کردن خود در مقایسه با رانندگی با ماشین آسان نیست، یک کار چالش برانگیز است. این بازی تاکسی مهارت های رانندگی شما را برجسته تر می کند. زیرا وظایف محدودیت زمانی بی‌نظیری دارد، به‌عنوان مثال یک مسافر را انتخاب و رها کنید.
‏این یک بازی ماشین واقعی است 🚘2020 با تعداد زیادی کار چالش برانگیز. به لطف کنترل های صاف و واقع بینانه آن، در حالی که در اتاق یا هر جایی نشسته اید، با موبایل خود بازی کنید.
‏Taxi Car Games Simulator یک بازی شبیه سازی آفلاین بسیار پیشرفته است. محیط واقعی رانندگی در شهر به شما لذت واقعی از رانندگی تاکسی می دهد. فقط با ادامه ماموریت های انتخاب و رها کردن خود در این بازی ماشین والا، کل شهر را کاوش کنید. این بازی تاکسی بعد از هر ماموریت سخت تر می شود زیرا وظایف چالش برانگیز زیادی دارد. چالش‌های پیشرفته رانندگی و پارک کردن ماشین مهارت‌های شما را افزایش می‌دهد.
‏ویژگی‌های بازی تاکسی:
‏- فیزیک واقعی خودرو
‏- کنترل‌های صوتی و بصری جذاب
‏- پارکینگ چالش‌برانگیز
‏- شستشوی دقیق خودرو و حالت های سوخت گیری
‏- ماموریت های چالش برانگیز انتخاب و رها کردن.
‏- این بازی تاکسی برای موبایل و تب ها به خوبی بهینه شده است.
‏- وظایف محدودیت زمانی برای افزایش مهارت های رانندگی شما کافی است.
‏- بازی تاکسی آفلاین، فقط دانلود کنید و بازی کنید
‏‏چیزهای جدید در شبیه‌ساز بازی‌های تاکسی:
‏نسخه 14 (1.0.5)
‏مشکلات پایداری، عملکرد و دسترسی برطرف شده است.
‏شبیه‌ساز بازی‌های اتومبیل تاکسی را بازی کنید و بازخورد ارزشمندی را برای بهبودهای بیشتر به ما ارائه دهید.< br>ممنونم... :)

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده