خانه بازی استراتژی
King of Thieves

King of Thieves

شاه دزد

تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۵۶
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده ZeptoLab
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏دانلود بازی پادشاه دزدان King of Thieves اندروید محصولی از استودیوی بازی سازی معروف و نام آشنای ZeptoLab یک بازی فانتزی و جذاب بوده که شما در آن باید هوش ، توانیی فکری و مغزی خود را به چالش کشانده و آن را به دیگران نشان دهید . در این بازی شما به عنوان یک بازیکن ماهر وظیفه دارید تا از سربازان خود دفاع نمایید . بیش از 80 سطوح منحصر به فرد و جذاب در این بازی قرار داده شده که باید از آن ها عبور نمایید. لحظات خوب و خوشی را با این بازی سپری کرده و مراحل را تمام کنید . در این بازی شما باید به پادشاه دزدان تبدیل شوید . به یاد داشته باشید که این بازی فوق العاده اعتیاد آور و جذاب روانه بازار شده است . در کاخ و قصر پادشاهی گنج های پنهان و مخفی را پیدا کنید و سپس از آن قصر فرار نمایید . اگر در طول راه دستگیر شوید بدون شک کشته خواهید شد . مواظب باشید در طول راه گرفتار سربازان ماهر و کارکشته نشوید . اگر به دنبال یک بازی فکری هستید که با آن مغزتان را به چالش بکشانید این بازی بهترین انتخاب برای شما کاربران است . توجه داشته باشید که بازی King of Thieves ZeptoLab آنلاین و اینترنتی است.
‏برخی از ویژگی های بازی استراتژیک King of Thieves اندروید :
‏✤ دزدی از دزدان برای تبدیل شدن به ثروتمندترین دزد جهان
‏✤ تست چابکی و زرنگی خود با 80 مرحله در حالت تک نفره
‏✤ امکان سفارشی سازی شخصیت بازی با تعویض لباس و غیره
‏✤ طراحی موردنظر سیاه چال خود برای افزایش امنیت و جلوگیری از دزدی
‏✤ رقابت با بازیکنان دیگر در سراسر جهان با ادعای تاج و تخت
Talented Architect: Hire him from the shop, and enjoy fastened progress to quickly join the most veteran thieves.

Guild Donations: More donation options and more GXP given by some existing ones.

Bazaar Items: The items now display a rarity frame according to their value and probability of appearance.

Community Links: New quick access to the game's main community platforms on the settings screen. Join other thieves in our official Discord channel!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟