خانه برنامه ابزارهای کاربردی
NOTEBOOK - Take Notes, Sync

NOTEBOOK - Take Notes, Sync

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۵
حجم۵۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Zoho Corporation
‏‏نرم افزار اندروید Notebook – Take Notes, Sync جهت یادداشت برداری؛ ایجاد چک لیست؛ ثبت لحظات و ضبط صدا به کار می رود. شما می توانید در این نرم افزار یادداشت های خود را به شکل متن؛ تصویر و یا در قالب صدا اضافه کنید. برای مثال می توان در حال رانندگی یادداشت خود را به شکل صوتی ذخیره کرد. همچنین در این برنامه می توان بعد از متوقف کردن صدا مجددا به ضبط صدا ادامه داد.
‏در این نرم افزار یادداشت ها سازماندهی می شوند. می توانید یادداشت ها را گروه بندی کنید و آنها را از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال دهید. امکان جستجوی یادداشت های گذشته از دیگر ویژگی های این برنامه به شمار می رود. امکان ایجاد کلید میانبر برای هر یادداشت روی صفحه نمایش و به اشتراک گذاری یادداشت ها از طریق ایمیل و سایر برنامه ها در این نرم افزار اندروید وجود دارد. با وجود این برنامه دیگر مطلبی را فراموش نخواهید کرد.
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Notebook – Take Notes, Sync:
‏– عدم وجود تبلیغات آزاردهنده در محیط برنامه
‏– امکان اشتراک گذاری یادداشت ها
‏– امکان جستجوی یادداشت های گذشته
‏– امکان ایجاد چک لیست در فرمتهای مختلف
‏– امکان انتقال اطلاعات از دستگاهی به دستگاه دیگر
‏– ایجاد کلید میانبر برای یادداشت ها
'v 5.5.4

We've fixed some bugs and made some enhancements as well. Please write to us at support@zohonotebook.com with your suggestions/feedback. Follow us on Twitter @ZohoNotebook to get periodic updates about Notebook.'
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟