استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Beach Restaurant Master Chef

Beach Restaurant Master Chef

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۶
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Happy Mobile Game
‏‏در اینجا بازی استاد آشپز رستوران ساحلی است که در آن می توانید آشپزی کنید، سرو کنید و مکانی را به دست آورید که در آن آشپزخانه در ساحل هرگز بسته نمی شود و پیشخدمت ها و سرآشپزها همیشه لبخند بزرگی بر لب دارند تا بهترین سرویس را در این بازی آشپزی به شما ارائه دهند. بوی آشپزخانه مثل این است که شما واقعاً در رستوران خودتان هستید! همه اینها متعلق به شما، مدیر رستوران جدید ما است.
‏شما می توانید خوشمزه ترین و محبوب ترین وعده های غذایی را در اطراف تهیه کنید، همه اینها در مجلل ترین و درجه یک استاد آشپز رستوران ساحلی جهان انجام می شود. حتی می توانید شخصاً به مشتریان خدمات ارائه دهید. در این بازی اعتیاد آور رایگان و مدیریت زمان، غذاها و دسرهای خوشمزه را از سراسر جهان بپزید. شما می توانید مهارت های خود را در انواع تنظیمات و تکنیک های آشپزی تمرین کنید. از بیش از صد ماده برای طبخ چند صد غذای خوشمزه استفاده کنید. تمام لوازم آشپزخانه ممکن را امتحان کنید، درست مانند زندگی واقعی! آشپزخانه خود را ارتقا دهید و تنوع بیشتری از ظروف تولید کنید. شما می توانید مهارت های آشپزی خود را در تنظیمات و تکنیک های مختلف آشپزی تمرین کنید تا به یک برنده عالی بازی آشپز تبدیل شوید. برای طبخ چندین غذای خوشمزه از مواد زیادی استفاده کنید. فرماندهی آشپزخانه را بر عهده بگیرید و مهارت های یک سرآشپز چیره دست را به نمایش بگذارید. با همبرگر و نوشیدنی های سرد شروع کنید و به بهترین رستوران شهر تبدیل شوید! مهارت خود را با تهیه، آشپزی، جمع آوری و سرو آیتم های منوی خوشمزه در هر رستوران عجیب و غریب تقویت کنید. هرج و مرج سریع را کنترل کنید، همانطور که راه خود را در اطراف آشپزخانه می چرخانید، و برای مشتریان دیوانه در استاد آشپز رستوران ساحل غذا آماده می کنید! نکات زیادی را برای خدمات عالی جمع آوری کنید و از آن سود ببرید! در این بازی آشپزی 2016 و 2017 شما هر آنچه را که در یک بازی آشپزخانه یا بازی رستورانی به دنبال آن هستید به دست خواهید آورد. برای بهبود مهارت های آشپزی خود در استاد آشپز رستوران ساحلی خود، می توانید برای چندین مشتری در یک زمان آشپزی کنید. پس آماده باشید تا داستان موفقیت خود را در رستوران خود بسازید.
‏آشپزخانه خود را با انواع غذاها برای سرو و آشپزی سریع در این بازی رستورانی ارتقا دهید تا در این بازی آشپزی هنگام آشپزی تب نکنید؟
‏برای تبدیل شدن به بهترین سرآشپز شهر که می تواند برای مشتری کافه خود غذاهای لذیذ بپزد و سایر بازی های همبرگر یا پیتزا بازی ها را با این استاد آشپز رستوران ساحلی کنار بگذارد، بهترین سرآشپز شهر شوید.
‏و به خاطر بسپارید! این غذای فست فود نیست. مشتریان شما می دانند که ارزش انتظار را خواهند داشت.
‏ویژگی ها:
‏* تعداد زیادی غذاهای دریایی برای طبخ با استفاده از مواد اولیه
‏* مکان های منحصر به فرد برای طبخ ماهی آزاد سریع، نان تست، خرچنگ، ماهی تن، ساندویچ، فنجان میوه، بوقلمون، نارگیل، سس و بسیاری از نوشیدنی ها مانند نوشابه سبز، نوشابه قرمز، نوشابه بنفش
‏* صدها ارتقاء برای لوازم خانگی و داخلی آشپزخانه شما برای کسب درآمد بیشتر.< br>*در این بازی آشپزی لوازم آشپزخانه را ارتقا دهید تا سریعتر بپزید و سرو کنید
‏*هنگامی که به سمت کمال آشپزی در استاد آشپز رستوران ساحلی پیش می روید، سطوح دشوارتر را باز کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Morteza Alamdari
١٥ مهر ١٣٩٩

اشغال هست

۱ ۰
mohamad
٥ اسفند ١٣٩٨

یه جوریه😶

۲ ۰
hwniw
١١ بهمن ١٣٩٨

هنوز بازی نگردم فعلا اومدم نظر بدم برم😜😜😜

۵ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده