استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Farm Village City Market

Farm Village City Market

نسخه۱.۳۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۱
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Happy Mobile Game
‏‏بازی Farm Village City Market & Day Village Farm بازی مطمئن بهترین راه برای گذراندن اوقات فراغت خود در مزرعه روستایی و سوپرمارکت شهری است. سفر به دهکده مزرعه بهترین کشاورز باشید! انواع محصولات زراعی را در مزرعه خود در نزدیکی شهرستان بکارید: یونجه، ذرت، سبزیجات، گل ها، میوه ها و انواع توت ها. در این بازی دروگر هر روز محصولات را برداشت کنید!
‏ماجراجویی کشاورزی را در بازار جدید روستای مزرعه و بازی مزرعه دهکده روز کشف کنید. ماموریت های بسیاری را کامل از کشاورزی، برداشت، کاردستی و موارد دیگر انجام دهید
‏داستان بازی Farm Village City Market & Day Village Farm: یک زوج کشاورز از سفر در این بازی دروگر به جزیره خود بازمی گردند اما در راه، آنها مورد اصابت قرار گرفتند. توسط یک طوفان و کشتی آنها در دریا غرق شد. وقتی به ساحل دریا رسیدند متوجه شدند که همه چیز در مزرعه و سوپرمارکت آنها توسط طوفان نابود شده است. بنابراین، آنها تصمیم گرفتند جزیره خود را بازیابی کنند و مزرعه و سوپرمارکت خود را بازسازی کنند.
‏در این بازی کشاورزی شما می توانید قسمت اول بازی کشاورزی را مدیریت کنید که در آن یک بازی دروگر خواهد بود و دوم سوپرمارکتی است که در آن قرار است سپاه بفروشید. میوه ها و سبزیجاتی که در بازی مزرعه تولید کردید.
‏بازی کشاورزی و سوپرمارکت
‏بازی کشاورزی:
‏در بازی کشاورزی شما باید مزرعه را تعمیر کنید، محصولات، میوه ها، سبزیجات را پرورش دهید و مواد غذایی بسته بندی شده مانند شیر، بیکن، خرچنگ و غیره را تهیه کنید. اقلام را برش دهید/جمع آوری کنید آنها را در کامیون بارگیری کنید. شانس زیادی برای تبدیل شدن به یک کشاورز کامل در این بازی دروگر خواهید داشت.
‏بازی سوپرمارکت:
‏در این بازی بسیار اعتیادآور شیرجه بزنید. مدیریت زمان بازی سوپرمارکت مبتنی بر مفهوم مدیریت سوپرمارکت بلادرنگ ما است و آماده می‌شوید تا در هر ثانیه مراقب خود باشید. به بازیکنانی در سراسر جهان بپیوندید که از قبل طرفدار هستند. در این بازی Supermarket شما باید اقلام را در فروشگاه به موقع مرتب کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی در این بازی فروشگاهی خرید کنند، فروشگاه خود را کاملا مدیریت کنید تا بهترین مدیر فروشگاه این بازی Supermarket باشید. به انواع مختلف مشتریان خوش سلیقه خدمت کنید و قفسه ها و فریزرهای خود را ارتقا دهید تا بتوانند موجودی بیشتری را در خود نگهداری کنند. هر از چند گاهی بهشت ​​خرید خود را ارتقا دهید تا بهترین تجربه بازی خرید را به مشتریان خود ارائه دهید.
‏محصولات زراعی، میوه ها، سبزیجات را بفروشید و مواد غذایی بسته بندی شده مانند شیر، بیکن، خرچنگ و سایر کالاها را آماده کنید. لذت خدمت به مشتریان را تجربه کنید. به نظر می رسد که کسب و کار سوپرمارکت بسیار خوب است!
‏ویژگی ها:
‏بازی کشاورزی آفلاین عالی.
‏ساختمان ها و دکوراسیون هایی که می توانید برای ایجاد آنها استفاده کنید مزارع رویایی شما.
‏حیوانات شایان ستایش پرورش دهید و مزارع لبنیات را مدیریت کنید.
‏بیشتر برداشت کنید، قفل بیشتری را باز کنید و بیشتر تجربه کنید!
‏گرافیک های چشم نواز و با کیفیت بالا با انیمیشن های شخصیتی دقیق.
‏مزرعه خود را در این تزئین کنید. بازی دروگر و سوپرمارکت.
‏در این بازی کشاورزی محصولات، میوه ها، سبزیجات را تجارت کنید و مواد غذایی بسته بندی شده مانند شیر، بیکن، خرچنگ را به جزایر دیگر آماده کنید.
‏دانلود بازی Farm Village City Market & Day Village Farm بازی برای رایگان و با بچه ها لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mozhgan
٧ خرداد ١٤٠٣

‏✓ بازی خوبی هستش ‏✗ بازیش همون مرحله مونده و سکه و الماسش تموم شده ای و اینکه اصلا معلوم نیست مرحله چندوم هستم

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر درویش
١٩ آبان ١٤٠١

اصلا گیر کرده سر گاوه گیر میکنه

میپسندم۱۸ نمیپسندم۸
عکس کاربر یونس
١٧ بهمن ١٤٠٢

عالی

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده