استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Supermarket Tycoon

Supermarket Tycoon

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۴/۲۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۳
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Happy Mobile Game
‏‏kristy به عمویش bob کمک می‌کند تا بیزنس و کسب و کار سوپرمارکت را راه بیندازد و تبدیل به بهترین سوپرمارکت سرمایه‌دار در شهر شود. اداره کردن یک بازی سوپرمارکتی زنجیره‌ای و دارای مواد غذایی می‌تونی کلی باحال باشه!! شیرجه بزنید در این بازی بسیار اعتیاد آور که مدیریت یک سوپر مارکت را دارید که در هر ثانیه‌ای آماده‌سازییست تا در کسب و کارتان بمانید. به بازیکنان سراسر جهان که طرفدار kristy هستند ملحق شوید. در این بازی سوپرمارکتی شما بابد آیتم‌ها را در مغازه و به موقع ترتیب‌بندی کنید تا مشتریان بتوانند به آسانی در این بازی مغازه‌ای خرید کنند٬ مغازه‌تان را عالی و بی‌نقص مدیریت کنید تا بهترین مدیر سوپرمارکت در بازی شوید. به عمو Bob کمک کنید تا فروشگاه مواد غذاییش را توسعه اقتصادی دهد و تقویت کند.آستین‌های خود را بالا بزنید٬ سوپرمارکت را باز کنید و به kristy کمک کنید تا غذایشان ذخیره شود. مغازه‌های مختلف را مدیریت کنید٬ مواد غذایی و آیتم‌های متعدد دیگر از طریق چالش‌های سرگرم‌کننده بدست آورید٬ به مشتریان متفاوت به انتخاب خودتان خدمت کنید و قفسه و فریزها را تقویت کنید آنها بتوانند غذای بیشتری نگه دارند زمان بارگیری خرید را تقویت کنید تا درست در زمان مناسب آنها را به مشتریان بدهید تا بهترین تجربه خرید در بازی را داشته باشند.

ویدئو معرفی بازی

‏غذاها٬ دسرها٬ نوشیدنی‌ها٬ اسنک‌ها٬ فست‌فودها و چیزهای دیگر را بفروشید. تجربه‌ی لذت بردن از خدمت به مشتریان را کسب کنید. به نظر می‌رسه که بیزنس سوپرمارکت خیلی خوبه!
‏تا جایی که می‌توانید بهترین مدیر مغازه در فروختن مواد غذایی شوید. همیشه در این بازی چرخ‌دستی‌های فروشگاه را پر کنید. این یک بازی مدیریت زمان است پس بهتره چیزهای زیادی توی این بازی سوپرمارکتی یاد بگیرید. این بازی می‌تونه لحظات بسیار عالی را هنگام کار در سوپر مارکت داشته باشه. شما باید مهارت‌هاتون رو به عنوان بهترین کارگر دنیا نشان بدید. مدیر یک مغازه کوچک کنار جاده‌ای شوید و درنهایت صاحب فروشگاه زنجیره‌ای موادغذایی قابل رقابت در این بازی مدیریتی اعتیادآور تبدیل شوید. به مشتری‌ها بسیار سریع خدمت کنید تا اونها رو خوشحال نگه دارین و سکه‌ی بیشتری دریافت کنید. با این سناریو true-to-life و سرعت گرفتن٬ سوپرمارکت سرمایه‌دار شما نشان می‌دهد که شما واقعاً leadership در توانایی‌ها و بهترین سبک برای سرگرم شدن ‌است!
‏ویژگی‌ها:
‏به مشتری‌ها کنید و نگذارید آنها برای خرید محصوالات خیلی صبر کنند!
‏بسکت‌ها را اضافه کنید تا صندوق بهبود یابد (basket counter).
‏player cartها را در مغازه پر کنید.
‏کف زمین را تمیز نگه دارید تا انعام بگیرید
‏نگذارید مشتری‌ها برای پرداخت پول خیلی صبر کنند.
‏صندوق رو بازتعمیر کنید.
‏غذاها را آپگرید کنید٬ مشتریان تمیزتر می‌شوند.
‏AC بگیرید تا مشتریان بیشتر صبر کنند.
‏TV بگیرید تا مشتریان مدت بیشتری برای دادن پول صبر کنند.
‏CCTV بگیرید تا از سرقت جلوگیری کنید
‏‏-- برای سطح کاملاً جدیدی از Supermarket Tycoon آماده شوید!
‏- معرفی فروشگاه سوپرمارکت کاملاً جدید.
‏- 70 سطح جدید خروجی اضافه شد
‏- مشکل ارتقاء و سفارش حل شد.
‏-این به روز رسانی سطح جدیدی از سختی را به هر سطح در Supermarket Tycoon اضافه می کند.
‏-تعمیرات و بهبودهای عملکرد زیادی.
‏-بازی بهبود یافته است.

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
همچی
١٤ دی ١٤٠١

بد نیست خوبه ولی کودکانس ولی بازم خوبه

۰ ۰
ملیکا
١٤ مرداد ١٤٠١

خیلی بده

۰ ۰
°~°
٢٤ تیر ١٤٠١

افتضاح

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده