استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶۵
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Photo Collage & Grid - Foto Grid
‏‏ما هر روز در برنامه های پیام رسان اجتماعی صحبت می کنیم و متصل می شویم. GIF Sticker & WAsticker دارای انواع غنی از ایموجی‌های GIF، برچسب‌های GIF، شکلک‌های قلب عشق و شکلک‌های سخنگو است. همه برچسب ها رایگان هستند! از GIF Sticker و WAsticker برای شروع چت های پر جنب و جوش در WhatsApp و ایجاد روابط نزدیک تر استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا احساسات و عواطف خود را بهتر بیان کنید. سرگرم کننده برای همه سنین!
‏برچسب های GIF بر اساس موضوع:
‏✅ برچسب گیف شکلک سه بعدی
‏✅ استیکر سه بعدی شکلک واتساپ
‏✅ ایموجی شیرین صحبت کردن
‏✅ برچسب عشق
‏✅ برچسب GIF قلب عشق
‏✅ برچسب رز قرمز
‏✅ گیف تبریک خنده دار
‏✅ برچسب تولدت مبارک
‏✅ ایموجی در آغوش بگیر
‏✅ ایموجی را ببوس
‏ b>💞 استیکرهای عشق و قلب‌های عشق
‏هر بار که چت‌های شیرینی در واتس‌اپ دارید، برچسب‌های عاشقانه و گیف‌های عاشقانه قلب ارسال کنید. بیشتر از کلمات می گوید! مجموعه‌های عاشقانه برچسب‌های بوسه و گیف‌های قلب عشق را برای بیان دلتنگی، برچسب‌های در آغوش گرفتن و گیف‌های شکلک عشق برای روز ولنتاین، پیشنهاد، سالگرد، عروسی و غیره پوشش می‌دهند.
‏😎 گیف‌ها و استیکرهای اموجی سه بعدیبرچسب‌های شکلک متحرک سه بعدی را ضمیمه کنید و آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. همه چیز مربوط به شکلک‌های سه بعدی را می‌توانید در اینجا پیدا کنید: شکلک‌های سه‌بعدی GIF، برچسب‌های شکلک سه‌بعدی، شکلک‌ها، شکلک‌های سخنگو، و غیره. برچسب‌های شکلک سه بعدی و شکلک‌های GIF تجربه چت شما را به سطح جالب بعدی می‌رسانند!
‏ >🌹 گیف های گل و رز قرمز
‏برچسب های گیف گل رز قرمز و برچسب های گیف دسته گل گل را هر روز برای ابراز عشق خود ارسال کنید! با برچسب های رز عاشقانه، حال و هوای عاشقانه ای را به چت های شیرین WhatsApp خود اضافه کنید. داستان عشق خود را با یک دسته گل زیبا GIF یا برچسب گل رز قرمز جشن بگیرید!
‏🎂 استیکرهای تولدت مبارک
‏استیکرهای تولدت مبارک را در چت ها و پیام های خود درج کنید. با استیکرهای تولدت مبارک برای همه دوستان/خانواده خود تبریک بفرستید. GIF Sticker & WAsticker از بسته‌های استیکر تولدت مبارک، از جمله هدایای تولد، کیک تولد، بادکنک‌ها، نشان‌ها و غیره پشتیبانی می‌کند.
‏استفاده و اشتراک‌گذاری آسان
‏فقط یک ضربه برای اشتراک‌گذاری برچسب‌ها و شکلک‌های GIF GIF از طریق همه پیام‌رسان‌های چت محبوب - WhatsApp، Snapchat، Messenger، Facebook، و غیره.
‏مجموعه بزرگی از استیکرهای GIF
‏GIF Sticker & WAsticker دارای یک کتابخانه رایگان از برچسب‌های GIF شگفت‌انگیز، ایموجی‌های سخنگو، رز قرمز است. برچسب‌ها، برچسب‌های تولدت مبارک، و غیره. از یافتن ایموجی‌های GIF و برچسب‌های GIF که نیازهای شما را برآورده می‌کنند و با همه مناسبت‌ها مطابقت دارند شگفت‌زده خواهید شد: شکلک‌های سه بعدی عشق، قلب‌های عاشقانه، گفتگوی شیرین، لبخند، عشق، بوسه، در آغوش گرفتن، رز قرمز ، تاریخ تولد و غیره. هم استیکرهای آماری و هم GIF های متحرک در اینجا موجود است.
‏افزودن به WhatsApp
‏GIF Sticker & WAsticker از همه پیام رسان های چت پشتیبانی می کند، به ویژه برای WhatsApp مناسب است. روی نماد WhatsApp در پایین کلیک کنید، بسته استیکر را به WhatsApp اضافه کنید و استیکرها را مستقیماً در صفحه کلید استیکر WhatsApp ادغام کنید. سپس شروع به ارسال استیکرهای خنده دار یا ایموجی صحبت کردن برای دوستان و خانواده خود کنید.
‏🌹🌹🌹اگر از استفاده از استیکر و WAsticker GIF لذت می برید، لطفاً آن را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. هر گونه مشکل یا بازخورد، از طریق fotogrid.apps@gmail.com به ما اطلاع دهید
‏‏🥳 رابط برنامه کاملاً جدید در انتظار شما برای کشف! برای شگفت‌انگیز شدن آماده شوید.
‏😎 تعداد زیادی بسته برچسب و GIF جدید اضافه شده است که هر موضوعی را که می‌توانید تصور کنید پوشش می‌دهد: تبریک، عشق، سرگرمی، قدردانی، تولد...

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شماره
٣١ فروردین ١٤٠٣

‏✓ ستیکرا کن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Amir esteghlal
٢٥ فروردین ١٤٠٢

‏✓ بسیار خوب استیکر های خوبی داره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر فرهنگ سلطانی
٢ دی ١٤٠٢

‏✓ عالب ‏✗ ندیدم چون کمتر استفاده میکنم عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده