استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
بازی فکری تاج و پشم

بازی فکری تاج و پشم

نسخه۱.۰.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۴
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۷۳
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Trixmen

بازی تاج و پشم یک بازی جورکردنی سه‌تایی با فضای دلنشین و خنده‌دار است. همزمان با اینکه پازل‌های بازی را حل می‌کنید و میوه‌ها را به یکدیگر متصل می‌کنید، شخصیت ببعی دیالوگ‌های بامزه‌ای می‌گوید و فضا را عوض می‌کند. 

در ابتدا بازی ساده و به صورت مرحله‌ای است. چالش اصلی اتصال میوه‌های رنگی برای رساندن آبنبات به نقطه‌چین است. گاهی نقطه‌چین پایین صفحه و گاهی در بالای صفحه قرار دارد که آب باعث حرکت آبنبات به سمت بالا می‌شود.

البته آیتم‌ها و چالش‌های بیشتری در ادامه بازی سر راهتان قرار می‌گیرد. مثلاً قفل‌هایی که برای باز کردنشان نیاز دارید تا میوه‌هایی را به کلید برسانید. یا موانعی که با فرفره‌ها از بین می‌روند و مسیر را باز می‌کنند. ترکیب این موارد کمی بازی را از روند ساده خود خارج کرده است.
تعداد محدودی حرکت در هر مرحله خواهید داشت که اگر درست انجام ندهید، باعث باخت می‌شود. البته با پرداخت سکه می‌توانید چند حرکت اضافه بگیرید که این سکه‌ها در فروشگاه بازی در بسته‌های گوناگون به فروش می‌رسند.
در هنگام شروع بازی و پیش از ورود به هر مرحله می‌توانید یک آیتم کمکی انتخاب کنید از جمله آیتم فرفره یا انفجاری اضافه. آیتم‌های چند رنگ انفجاری کمک می‌کنند بخش زیادی از فضای صفحه را با یک حرکت از میوه‌ها خالی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۷۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حلما
١٥ شهریور ١٤٠٢

اسم خیلی مسخره ای دارد اما بازی خیلی خوبیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر jui
١٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ تبلیغ ندارد ‏✓ سکه کم میدهد ‏

میپسندم۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر احمدرضا شیرخانی
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی تاج و تخت شما در این بازی جایزه ای هم میدید

میپسندم۰ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

جورچین‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده