استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Star Art: Drawing & Relaxing

Star Art: Drawing & Relaxing

نسخه۱.۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده SayGames Ltd
‏‏هنر نه تنها قدرت الهام بخشی دارد، بلکه می تواند فوق العاده آرامش بخش باشد. با این بازی پازل فوق‌العاده آرامش‌بخش و بی‌پایان لذت‌بخش، نفس عمیق بکشید، ذهن خود را پاک کنید و آرام شوید که تضمینی برای تسکین استرس، تسکین اعصاب فرسوده، تحریک ASMR و ارتقای سلامت روان است. ❤

ویدئو معرفی بازی

‏با این بازی ساده مدیتیشن 🧘🏽 که مغز شما را آرام می کند، چشمان شما را خوشحال می کند و الهام می بخشد، در تلفن خود پناهگاهی پیدا کنید و فضایی برای استراحت ایجاد کنید.
‏✨ اتصالات کیهانی ✨
‏★ همه اینها به هم مرتبط است - انگشتان خود را روی صفحه حرکت دهید تا به ستاره های شماره گذاری شده بپیوندید و مجموعه ای از نقاشی های سه بعدی زیبا بر اساس هنر اوریگامی ایجاد کنید. اعداد ارتباط بین هر ستاره را نشان می دهند، بنابراین تصویر به آرامی و به طور ارگانیک از حرکات شما روی صفحه ایجاد می شود تا زمانی که همه چیز به طور رضایت بخشی در جای خود قرار گیرد.
‏★ هرگز نترسید - اشتباه کردید؟ نگران نباشید، فقط آخرین حرکت خود را لغو کنید و دوباره امتحان کنید. شما تمام وقت دنیا را دارید و هیچ مجازاتی برای تلاش و شکست وجود ندارد. تمرکز این بازی بر روی آرامش و سرگرمی جدی هنری است!
‏★ بی نهایت آرامش بخش - در صدها طرح پازل مختلف که هر کدام یک چهره منحصر به فرد و با دقت طراحی شده را در طیف گسترده ای از دسته بندی ها نشان می دهند، به پیش بروید.
‏★ چالش‌های تازه - هر روز یک پازل گسترده جدید را به چند مرحله تقسیم می‌کند تا تلاش‌های مراقبه‌ای شما در نهایت با یک احساس رضایت‌بخش از یکپارچگی، هنگامی که همه اعداد را به هم وصل می‌کنید، پاداش داده می‌شود و تصویر نهایی آشکار می‌شود ❤️.
‏★ فضایی برای تنفس – طراحی ساده ارگونومیک بازی، موسیقی محیطی آرامش بخش، جلوه های صوتی غنی، و پاسخ های لمسی رضایت بخش اما محتاطانه، محیطی شبیه به ذن ایجاد می کند که ASMR را القا می کند و آرامش فوری را حتی در پر استرس ترین زمان ها فراهم می کند.< br>
‏♾️ در یکی شدن با کیهان ♾️
‏اجازه دهید انگشتانتان در سراسر صفحه اختری برقصند و نمادهایی از اهمیت ابدی (و برخی از حیوانات بامزه) را بین ستارگان این تصویر ترسیم کنید. آرامش بخش، بازی نقاشی مراقبه whe دوباره هر پازل شما را به حالت آرامش ذن نزدیک می کند.
‏هنگامی که راه خود را به سوی سلامت روان می‌کشید، احساس کنید بدنتان شل شده و ذهنتان آزاد است. برای کشف آرامش فوری و قدرت شفابخش هنر، اکنون Start Art را دانلود کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پرپل گای
١٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ طراحی زیبا ‏✗ یکم حوصله سر بره بنظر من اگه توی هر فصل رنگ منو و موسیقی بازی عوض می شد بهتر بود.

میپسندم۷ نمیپسندم۶
عکس کاربر mahshid
٢٤ خرداد ١٤٠٣

‏✓ بی نهایت ‏✗ ندارد نصب کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر دانشمند کوچک
١ آذر ١٤٠٢

خیلی خوب است افلاین هستش

میپسندم۶ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده