خانه برنامه کتاب
کتاب دختر خوب ،پسر خوب

کتاب دختر خوب ،پسر خوب

150 ویژگی یک بچه خوب

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده کتابزار
‏‏معرفی کتاب پسر خوب، دختر خوب
‏کتاب پسر خوب، دختر خوب نوشته خلیل هیبتی شامل آموزش‌های کاربردی برای تربیت کودکان در دوره دبستان است. کتاب پسر خوب، دختر خوب راهنمایی برای والدین و آموزگاران است.
‏درباره کتاب پسر خوب، دختر خوب
‏همه دوست دارند فرزندانی خوب با شخصیت و موفق داشته باشند . از دیگران نیز خوبی آنان را بشنوند. هم‌چنین دوست دارند دیگران احترام فرزندانشان را داشته باشند و در مواقع لزوم به آن‌ها کمک کنند. این اتفاق خواهد افتاد به شرطی که ما بتوانیم شیوه‌های تربیتی مناسبی را در مورد فرزندان به کار گیرند و با محبت و مهربانی نحو معاشرت کودک با دیگران و توجه به قواعد اجتماعی را از کودکی آموزش دهند. کتاب پسر خوب، دختر خوب در فصل‌های رفتارهای پسندیده در برقراری ارتباط، رفتارهای پسندیده در منزل، رفتارهای پسندیده در مهمانی، رفتارهای پسندیده در مکان‌های عمومی، رفتارهای پسندیده در مدرسه، رفتارهای پسندیده در وسایل نقلیه، رفتارهای پسندیده دیگر منتشر شده است.
‏خواندن کتاب پسر خوب، دختر خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم
‏این کتاب را به تمام والدین و معلم‌هایی که با کودکان در ارتباط هستند پیشنهاد می‌کنیم.
‏‏اصلاح لینک ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟