استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
کارکو

کارکو

کار جدید با کارکو

نسخه۴.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲,۹۶۵
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده کارکو

پیدا کردن شغل ایده‌آل برای افراد جویای کار به اندازه پیدا کردن نیروی مناسب برای موقعیت‌های شغلی موجود توسط شرکت‌ها سخت شده است. هر دو طرف، یعنی هم افراد جویای کار و هم شرکت‌های جویای نیروی کار اتفاق نظر دارند که پیدا کردن گزینه درست سخت و حتی غیرممکن شده است. با این حال، اپلیکیشن کارکو با هدف متصل کردن نیروی کار به شرکت‌ها، مشغول به فعالیت است و هم برای افراد جویای کار و هم برای سازمان‌های مختلف، یک انتخاب مطمئن برای به اشتراک‌گذاری موقعیت‌های شغلی یا بررسی آن‌ها به شمار می‌آید. 

ویدئو معرفی برنامه

از اینجا کار پیدا کنید

کارکو یک پلتفرم برای انتشار آگهی استخدام است که شرکت‌ها و سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف می‌توانند آگهی‌های استخدام خود را در آن منتشر کنند. بسیاری از کسب و کارهای کوچک‌تر از سرتاسر ایران آگهی‌های خود را در این پلتفرم منتشر می‌کنند. بسیاری از مشاغل خدماتی آگهی‌های فراوانی در کارکو دارند که برای افرادی که به دنبال این دسته از مشاغل می‌گردند، بسیار جالب است. 

کارفرمایان به گزینه‌های مختلفی برای شخصی‌سازی آگهی خود دسترسی خواهند داشت. مثلا، می‌توانند مشخص کنند که فرد ایده‌آل از نظر آن‌ها باید چه جنسیت، تحصیلات، سن، وضعیت ازدواج یا سابقه کاری داشته باشد. به این ترتیب، کارجویان می‌توانند به راحتی شرایط خود را با شرایط مدنظر کارفرما تطبیق دهند و در صورتی که این شرایط با هم تطابق داشت، اقدامات لازم را انجام دهند. 

هوش مصنوعی کارکو پیدا کردن کار برای کارجویان و پیدا کردن نیروی درخور برای کارفرمایان را ساده کرده است. کارفرمایان می‌توانند به سادگی در کارکو مشخصات مدنظر خود برای موقعیت شغلی‌شان را درج کنند تا سیستم هوش مصنوعی کارکو افرادی که احتمالا برای آن موقعیت شغلی گزینه مناسبی هستند را به کارفرما معرفی کند.

از سمت دیگر، عکس این قابلیت هم وجود دارد. کارجویان می‌توانند رزومه خود را در اپلیکیشن کارکو بسازند و به این ترتیب، به صورت خودکار موقعیت‌های شغلی مرتبط که احتمالا گزینه مناسبی برای کارجو است را به او پیشنهاد می‌دهد. ساختن رزومه در اپلیکیشن کارکو بسیار ساده است و کمتر از ۱ دقیقه از شما زمان می‌گیرد! این سیستم هوش مصنوعی کارکو هم به کارفرمایان و هم به کارجویان کمک زیادی می‌کند و جزو بهترین ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آید. 

کارکو، راهی ساده برای متصل کردن کارفرمایان و کارجویان به یکدیگر است. این برنامه ساختار کلی ساده‌ای دارد و به راحتی هم کارفرمایان و هم کارجویان می‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند.

 

ویژگی‌های کارکو:

. شامل آگهی‌های زیاد از اقصی نقاط کشور

. دارا بودن آگهی مربوط به مشاغل مختلف 

. پیشنهاد موقعیت شغلی و کارجو با هوش مصنوعی

. امکان ساخت سریع آگهی شغلی یا رزومه

‏‏‏🔥 استخدام تضمینی نیروی کار 🔥

‏‏✅ بهبود رابط کاربری
‏‏✅ اضافه شدن بخش های پیشنهادی کاربران
‏‏✅ بهبود کارایی برنامه
‏‏✅ رفع مشکلات گزارش شده

نظرات و امتیاز ها

۲,۹۶۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حمید ترابی نیا
٣ ساعت پیش

برای کسی که تازه بیکار شده باشه خوب هست اما حقوق ها کم زده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر gamer
١٨ تیر ١٤٠٣

مشاغل اندکی در استخدامی وجود داره و روزی فکر کنم یک الی دو تا آگهی بده

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر امیدگلابی
٥ تیر ١٤٠٣

اگه کاربرام پیدابشه عالی

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط