استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
آزمون قهرمان درون

آزمون قهرمان درون

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۲/۰۷
قیمت۳,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده سبا
‏در کدامین مرحله از سفر قهرمانی زندگی تان قرار دارید؟
‏آیا داستان زندگی تان همان است که واقعا می خواهید؟
‏وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید.
‏توجه
‏آزمون قهرمان درون دارای 72 سوال می باشد.
‏نتیجه بدست آمده از این آزمون همانند سایر آزمونهای روانشناسی، صد درصد نیست، ولی در صورتی که صادقانه پاسخ داده شود می تواند تا حد زیادی صحیح باشد و به افراد در شناخت بهتر شخصیت خود کمک کرده و آنان را با نقاط قوت و ضعف شخصیتی خود آشنا نماید.
‏در صورت مشاهده هرگونه ایراد لطفا در قسمت نظرات ذکر نمایید تا در اولین فرصت برطرف گردد.
‏(مشکلات نرم افزاری حداکثر ظرف مدت یک هفته حل می شود.)
‏توضیحات
‏نظریه کهن الگوها یا آرکی تایپهای شخصیتی بر اساس تئوریهای کارل گوستاو یونگ روانشناس و متفکر سوئیسی شکل گرفته است.
‏یونگ که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائهٔ نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است را در کنار زیگموند فروید از پایه‌گذاران دانشِ نوین روانکاوی قلمداد می‌کنند. به تعبیر فریدا فوردهام پژوهشگر آثار یونگ: “هرچه فروید ناگفته گذاشته یونگ تکمیل کرده است”. وی مطالعات خود را بیشتر در بخش ناخودآگاه ذهن متمرکز کرده بود، برای آن دو گونه در نظر گرفت: ناخودآگاه فردی و ناخودآگاه جمعی.
‏یونگ به تکراری و عمومی بودن شخصیتها و رویدادهای زندگی در انسانها پی برد. وی به این نتیجه رسید که افسانه های تاریخی که در فرهنگهای مختلف وجود دارند با روشهای نمادین تجربیات درونی مردم را به نسلهای بعد انتقال می دهند و این داستانها که به کرات در هنر و ادبیات نقاط مختلف جهان مطرح شده اند، ساختار زندگی ما را شکل می بخشند. در تمامی این داستانها تعداد کمی الگوهای اصلی وجود دارند.
‏آزمون PMAI(پیرسون-مار) یا قهرمان درون توسط دو روانشناس به نامهای کارول پیرسون و هیوکی مار طراحی شده است. خانم پیرسون با الهام از آزمون MBTI تصمیم گرفت آزمونی طرح کند که مردم را در آشنایی با داستانهای ناخودآگاهشان که رویدادها و تصمیمات زندگی آنها را شکل می دهد، یاری دهد. به این ترتیب هر فرد می تواند با شناسایی کهن الگوهای فعال و غیر فعال در زندگی اش، خود و دیگران را بهتر درک کرده، اهداف و ارزشهای درونی خود را بیابد، روابط بهتری با دیگر افراد برقرار نماید و توانایی بیشتری در روبرو شدن با چالشها و مشکلات زندگی بدست آورد.
‏سفر قهرمانی الگویی است برای روند رشد فردیت. هر انسانی قهرمان زندگی خود است و بنابراین باید همچون یک قهرمان دلیر در پاسخ به ندای درونی وجود خود رهسپار سفر شود. قهرمان به منظور یافتن گنج راهی سفر می شود. این سفر هزارتو و مارپیچ گونه است و مملو از اژدها و بیراهه و پرتگاههای خطرناک. قهرمان باید عازم این سفر شود و به گنج پنهان درون دست یابد. مشکلات یا اژدهاهایی بر سر راهش قرار می گیرند و او به روشهای مختلف آنها را از بین می برد. به این ترتیب، قهرمان طی سفر درسهایی را می آموزد و چنانچه به شایستگی کافی برسد، گنج را می یابد. این گنج، بی همتاست و اسرار را به وی نشان می دهد. سپس او باید گنج را به جهان عرضه کند تا نه تنها زندگی و قلمرو خودش، بلکه کل جهان را بهبود بخشد.
‏هر یک از ما هدیه ارزشمندی داریم که به دنیا عرضه کنیم. اما فقط زمانی می توانیم این کار را انجام دهیم که اقدام به سفر خاص خود کرده باشیم.
‏آزمون قهرمان درون برای شناخت و به کار گرفتن کهن الگوهای سفر قهرمانی در زندگی به شما کمک می کند تا بتوانید حضور، نقش و عملکرد کهن الگوها را در زندگی خود درک نمایید. با استفاده از این آزمون می توانید تشخیص دهید کدام کهن الگوها اکنون در زندگی تان فعال تر هستند و در چه مرحله ای از سفرتان قرار دارید. کهن الگوهای شما هماهنگ با هر مرحله و موقعیت از زندگی که قرار داشته باشید، ظاهر شده و خود را نشان می دهند.
‏سایر برنامه های ما
‏آزمون کهن الگوها
‏تیپهای شخصیتی MBTI
‏رفتار شناسی DISC
‏بازی حافظه
‏مهره آخر
‏کلمات کلیدی: تست خودشناسی , تست شخصیت شناسی , آرکتایپ , آرکی تایپ , آرک تایپ, روانشناسی ، سفر قهرمانی ، بیداری قهرمان درون
‏‏رفع مشکل پیش آمده در اندروید 9

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده