بله (گفتگو +پرداخت)

انتقال راحت پیام و پول

نوعبرنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۱۸
تعداد نظرات۲,۳۶۶
سازنده پلتفرم مالی و اجتماعی بله
نسخه۶.۰.۲۳ (۱۰۶۳)
حجم۴۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۲/۲۸
بستن   

تغییرات در نسخه جدید

  ‏‏تو این نسخه نگاهت به دنیای هدیه‌ها عوض می‌شه! بله‌ رو به‌روزرسانی کن و خودت تجربه‌ش کن!
  ‏ویژگی های جدید: 
  ‏• امکان دریافت و ارسال  پاکت هدیه
  ‏• امکان دریافت   رمز دوم یکبار مصرف       
  ‏• ارائه پخش‌کننده ویدیو با پشتیبانی از ۶ فرمت جدید     
  ‏• بهبود   بازارسال چندگانه پیام‌های کانال  
  ‏• امکان بستن ویدیو با  سوآیپ     
  ‏• حل مشکل نمایش کپشن عکس‌ها و فیلم‌ها  
  ‏• حل مشکل فشرده‌سازی فیلم  
  ‏• حل مشکلات رابط کاربری در اندروید ۱۰  
  ‏• رفع مشکل ارسال صوت  
  ‏• امکان جلو و عقب بردن ۱۵ ثانیه‌ای فیلم‌ها با یک کلیک  
  ‏• تبدیل دامنه کانال‌ها به ble.ir
  ‏معرفی و طرز استفاده از ویژگی پاکت هدیه
  ‏این ویژگی بر مبنای کیف پول بله کار می‌کند. کاربران می‌توانند از طریق گزینه اتچمنت (+) و سپس انتخاب گزینه پاکت هدیه،‌ در چت‌های شخصی و یا گروه‌هایی که عضو هستند، پاکت هدیه ارسال کنند.  ‏راهنمای ارسال پاکت هدیه در گروه، هر عضو گروه می‌تواند پاکت هدیه در گروه قرار دهد:
  ‏- ابتدا مبلغ مورد نظر را وارد می‌کند.
  ‏- تعداد افرادی که می‌خواهد پاکت هدیه را باز کنند انتخاب می‌کند. مبلغ مورد نظر بین این تعداد افراد پخش می‌شود. تعداد افراد نمی‌تواند از تعداد اعضای گروه بیشتر باشد و همچنین حداکثر می‌تواند برابر ۲۰ باشد.
  ‏- تعیین می‌کند که مبلغ تعیین شده بین همه اعضای گروه به صورت برابر (مساوی) تقسیم شود یا اینکه به صورت تصادفی (رندم).
  ‏- متنی برای پاکت هدیه می‌نویسد و با زدن دکمه تایید و ادامه، وارد مرحله پرداخت می‌شود.
  ‏- در مرحله پرداخت چنانچه مبلغ مورد نظر در کیف پول او وجود داشته باشد از کیف پول او کسر می‌شود و در غیر این صورت، وارد صفحه پرداخت می‌شود و در صورت پرداخت موفق، پاکت هدیه ساخته می‌شود.
  ‏- اعضایی از گروه که زودتر پاکت را باز کنند برنده خواهند شد و بخشی از کل مبلغ را (به فراخور اینکه صاحب پاکت هدیه، گزینه برابر یا تصادفی را انتخاب کرده باشد) برنده می‌شوند و به صورت خودکار به کیف پولشان واریز می‌شود. توجه شود که زودتر باز کردن پاکت به معنی برنده شدن مبلغ بیشتری از پاکت نیست.  ‏راهنمای ارسال پاکت هدیه در چت شخصی:
  ‏فرد مبلغی پول را از کیف پول خود در پاکت هدیه می‌گذارد و برای طرف مقابل می‌فرستد. اگر مخاطب گزینه‌ باز کردن را انتخاب کند، وجه مورد نظر به کیف پول او واریز می‌شود.  ‏نکات راجع به این ویژگی:
  ‏حداکثر مبلغ پاکت هدیه ۲۰۰ هزار تومان است.
  ‏حداکثر موجودی کیف پول بله در حال حاضر ۳۰۰ هزار تومان است؛ بنابراین اگر کاربری پاکت هدیه دریافت کند، که دریافت مبلغ آن موجب شود موجودی کیف پول وی بیش از ۳۰۰ هزار تومان شود، این انتقال انجام نمی‌شود و به کیف پول مبدا بر می‌گردد.
  ‏چنانچه به هر دلیل مبلغی در پاکت هدیه باقی بماند (مثلا مخاطب مورد نظر آن را باز نکند یا در گروه به تعداد افرادی که باید پاکت را باز کنند، آن را باز نکنند) باقی‌مانده مبلغ تا ۷۲ ساعت به کیف پول ایجاد کننده‌ی پاکت باز گردانده می‌شود.
  ‏حداکثر تعداد نفراتی که می‌توانند یک پاکت هدیه را باز کنند در حال حاضر، ۲۰ نفر است. بنابراین ایجاد پاکت‌های بیشتر از ۲۰ نفره درحال حاضر امکان‌پذیر نیست.
  ‏برای ایجاد هر پاکت هدیه، میانگین مبلغی که به افراد می‌رسد نباید کمتر از ۱۰۰ تومان (۱۰۰۰ ریال) باشد. مثلا اگر شخص بخواهد یک پاکت هدیه در گروه ارسال کند و تمایل داشته باشد که ۱۰ نفر بتوانند آن را باز کنند، حداقل مبلغی که باید در پاکت هدیه قرار دهد، ۱۰۰۰ تومان ( ۱۰*۱۰۰=۱۰۰۰) خواهد بود.
  ‏هر کارت بانکی در هر روز می‌تواند حداکثر ۲۵۰ هزار تومان کیف پول بله را شارژ کند. این سیاست برای مقابله با پول‌شویی صورت گرفته است.
  ‏در حال حاضر نسخه اندروید بله این ویژگی را دارد و نسخه وب و iOS دارای آن نیستند.
  ‏از نسخه ۱۰۵۵ این ویژگی فعال است و نسخه‌های ماقبل قادر به مشاهده‌ و ارسال پاکت هدیه نیستند.
  ‏اگر کسی نسخه قدیمی (قبل از ۱۰۵۵)‌ را داشته باشد و در گروهی باشد که در آن پاکت هدیه می‌گذارند، این پیام را مشاهده خواهد کرد: این پیام پشتیبانی نمی‌شود نسخه خود را به‌روز کنید.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

نصب بله (گفتگو +پرداخت)

قدم اول:
قدم دوم:


راهنمای نصب تصویری»

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟