خانه بازی تفننی
گرانش

گرانش

قهرمان سیاره ی سرخ باش

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۰
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده قله ی هنر
‏‏در سال 3020 در زمانی که علم و دانش، به اوج شکوفایی خود رسیده، در سیاره ای سرخ رنگ و به زیبایی سیاره ی ما، مردمی زندگی می کنند با خوبی و خوشی؛ امّا این خوشی، دوام زیادی نداره.
‏عدّه ای بیگانه از نژاد TR-55 و با تمدّنی پیشرفته تر، به این سیّاره حمله می کنند و پس از غارت منابع آن، عدهّ ای از مردم از جمله همسر شخصیت بازی ما 'هستی' را برای انجام آزمایشات می ربایند.
‏این نژاد برخلاف ما و مردم سیاره سرخ که روی سطح زندگی می کنیم، حفره هایی درون سیّاره ی خود ایجاد کردند و در اونجا زندگی می کنند.
‏شما باید به عنوان تنها امید مردم سیّاره ی سرخ، به پایگاه آنها نفوذ کنید و با عبور از موانع امنیّتی و نگهبانان محافظ ، مردم خود را نجات دهید.
‏موسیقی دلنشین بازی ، به شما کمک می کند تا تجربه ی لذّت بخشی از ماجراجویی در فضا داشته باشید.
‏حواستون به سوختتون باشه! چون سوخت در این بازی اهمیّت بالایی داره و شما در بخش هایی می تونید از نیروی گرانش استفاده کنید و اجازه بدید جاذبه، سفینه شما رو پایین بیاره.
‏تمرکز، دقّت و سرعت عمل نقش مهمّی در این بازی دارند و به شما کمک می کنند که به موقع از موانع امنیتی به سلامت عبور کنید
‏پس همین حالا دست به کار بشید و خودتون رو به چالش بکشید.
‏کلید های مرتبط:
‏هیجانی ، امتیاز، جالب، داستانی ، سرگرمی ، هیجان ، بازی ، ماجرایی ، بازی ذهن ، تقویت هوش ، تقویت ذهن ، تقویت فکر ، جاذبه ، فضایی ، گرانش ،
‏‏- اضافه شدن فصل سوم به بازی
‏- امکان تغییر حساسیت جوی استیک
‏- اضافه شدن حالت زیردریایی برای سفر در اعماق آب
‏- اضافه شدن دکمه ی راهنما جهت  یافتن مسیر
‏- امکان خرید game over نامحدود در فروشگاه
‏- قابلیت شروع از آخرین ذخیره از طریق منوی بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟