استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
FOG - MOBA Battle Royale Game

FOG - MOBA Battle Royale Game

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۵۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۳۳
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده PLAYNETA LIMITED
‏‏تبدیل به یک قهرمان حماسی بتل رویال شوید. زنده ماندن! در جبهه نبرد بایستید. FOG خواستار اقدام است!
‏FOG یک بازی موبایل MMORPG فانتزی تاریک کاملاً جدید است. FOG ترکیبی از ویژگی‌های MOBA (MOBA - یک عرصه نبرد آنلاین چند نفره)، گیم‌پلی همه‌جانبه RPG (بازی نقش‌آفرینی) است که در یک سس محیطی فانتزی لذیذ بسته‌بندی شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏ آیا می‌توانید برای سبک بازی پرطرفدار در میدان نبرد جان سالم به در ببرید؟
‏FOG یک سبک بازی پرطرفدار (Battle Royale) است. این بازی ماجراجویی در دنیای تاریک فانتزی جریان دارد. به میلیون ها طرفدار در سراسر جهان بپیوندید! این بار باید در دنیای جادو زنده بمانید.
‏محل میدان نبرد یک دنیای فانتزی جادویی است که در مه مرگبار پوشیده شده است. برای زنده ماندن و ایستادگی در جبهه، باید مهارت های خود را ارتقا دهید، با تمام دشمنان درگیر شوید و از مه دور بمانید.
‏برنده شدن همه غنائم را فراموش نکنید و به بالای جدول امتیازات جهانی بتل رویال راه پیدا کنید.
‏آخرین اما مهم‌تر از همه، عرصه نبرد چند نفره با 30 بازیکن در انتظار شما است. مه خواستار اقدام است!
‏ در نبردهای سریع pvp زنده بمانید
‏آیا برای چالش آماده هستید؟ نبردهای اکشن با 30 بازیکن در انتظار شماست. Arena نبردهای سریع و پویا را به شما ارائه می دهد. تا جایی که می توانید در آن شرکت کنید. شما نمی خواهید توسط مه مرگبار پایین بیایید. بنابراین تجهیزات را تهیه کنید، دشمنان را ردیابی کنید. شما همچنین می توانید از بازیکنان پنهان شوید. هر چه استراتژی شما به شما بگوید. هدف نهایی بتل رویال شما زنده ماندن است! با آخرین جنگ مبارزه کنید - در برابر مه.
‏مه غوطه ور شدن کامل بازی را به شما می دهد! برای عصر جادو آماده شوید!
‏ قرون وسطی با تمام شکوه و شکوهش
‏FOG یک بتل رویال است که در قرون وسطی اتفاق می افتد. هر سلاح قرون وسطایی را از هیجان انگیزترین دوران تاریخ انتخاب کنید. یک کمان، یک شمشیر یا یک نیزه انتخاب کنید. قوانین بقا را رعایت کنید. هنوز چیزی کم است. جادویی که شرط بندی کرده اید. مه به شما خدمت کرده است! هیولاها و موجودات راه شما را می بندند. معجون‌های جادویی به شما کمک می‌کنند از مهی که مرگ و ویرانی را به همراه دارد جان سالم به در ببرید.
‏هر روز وارد بازی شوید. به لیگ بپیوندید یا لیگ خود را ایجاد کنید تا جوایز بیشتری دریافت کنید. مسیر افتخار را دنبال کنید. در نبردها پیروز شوید افتخار به دست آورید. ادعای پاداش از جعبه ها غارت بیشتری دریافت کنید. با جعبه برنز شروع کنید و به جعبه هسته ای بروید. هر چه بیشتر بازی کنید، بیشتر به دست می آورید.
‏تجهیزات خود را انتخاب کنید. بر مهارت های خود مسلط شوید. سفر خود را با بسته های منابع اضافی تقویت کنید.
‏در دوران شوالیه ها و جادوگران، رمز و راز و ماجراجویی سفر کنید. آماده شوید تا با قوانین جادویی به اعماق جهان بگردید. نبردهای نوبتی را فراموش نکنید. عنصر بازی نقش آفرینی مورد علاقه خود را انتخاب کنید!
‏مکان های اسرارآمیز، مصنوعات جادویی، باس های حماسی برای شما وجود دارد. و شما همیشه آرزوی سلطه داشتید؟ تمام دشمنان خود را در PvP Arena نابود کنید!
‏ماجراجویی در انتظار شماست!
‏آماده اید؟ شما را در FOG می بینیم!
‏توجه: بازی در مرحله آزمایش بتای باز است و در حال به روز رسانی و ارتقاء مداوم است!
‏‏رابط به روز شد
‏بهینه سازی
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ با نظر خوب میامد ولی نه ‏✗ خیلی دیر بالا می اورد و حیف بود که این همه اینترنت رو هدر دادم برای نصب لطفا نصب نکنید فقط شارژ خود را به هدر میدهید سازنده ی عزیز لطفا این مشکل ها را حل کند 🥰

۰ ۰
mohhaamad ismaily
٢١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ به نظر عین کالف میاد اما خیلی گرافیک بدی دار ‏✗ اصلا وارد بازی که میشم روی بتل میزنم و به بیرون میاد از بازی خالصه که اشغال بود خوشم نیومد اگه فقط بره گوشی من اینطوری لطفا بر طرف کنید مشکل رو galexy crime pro samsung

۳ ۴
محسن
٢٦ اسفند ١٤٠١

سلام این بازی روی گوشم من کار نمی کند باینکه نسبش کردم و اندروید گوشیم هم ۱۰هست

۶ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط