استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
نشان

نشان

ترافیک را دور بزن

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۲۸
تعداد دانلود۴ میلیون
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۰,۷۵۴
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده نشان

روزانه چقدر در ترافیک گیر می‌کنید؟ تا به حال شده برای رسیدن به محلی جدید، در پیدا کردن آدرس به مشکل بربخورید؟ یا شاید هم در هنگام سفر، دل‌تان می‌خواسته از رستوران‌ها یا مراکز درمانی آن شهر مطلع شوید. در تمامی این سناریوها، اپلیکیشن نشان همان انتخابی است که حضورش روی گوشی شما می‌تواند خیال‌تان را راحت کند. در حقیقت، نشان یک برنامه مسیریاب حرفه‌ای است که در شرایط مختلفی می‌توانید روی آن حساب باز کنید و از ویژگی‌های مختلف و جذاب‌اش بهره‌مند شوید. 

یار شما در ترافیک و مسیریابی

اولین دلیلی که می‌توانید برای نصب نشان در ذهن خود داشته باشید، امکان مسیریابی است. نشان با تشخیص موقعیت شما، این امکان را فراهم می‌کند تا مقصد خود را نیز مشخص کنید و سپس مسیریابی را برای شما انجام می‌دهد تا از خلوت‌ترین مسیر که زودتر از بقیه مسیرها شما را به مقصد می‌رساند، حرکت کنید. این برنامه کاملا فارسی است و بنابراین، یک انتخاب عالی برای ایرانی‌ها به شمار می‌آید.

نشان با نمایان کردن مقدار ترافیک در هر بخش از مسیر، شما را به خوبی آماده می‌کند و دیگر با گیر کردن در ترافیک، به شکل ناگهانی برنامه‌هایتان به هم نمی‌خورد. تخمین زمان رسیدن به مقصد از ویژگی‌های نشان است که مدام و به صورت لحظه‌ای به‌روز می شود و به صورت کلی و در راستای سریع‌تر رسیدن شما، نزدیک‌ترین مسیر هم در لحظه به شما نمایش داده می‌شود و اگر مسیر ابتدایی با شلوغی دور از انتظاری روبرو شود، شاید حتی اپلیکیشن مسیر جدیدی را برای شما برگزیند تا زودتر به مقصد برسید. این مسئله به خوبی نشان‌دهنده هوشمند بودن برنامه نشان است. نشان به شما محل حضور پلیس، دوربین کنترل سرعت و همچنین سرعت‌گیر را هم نشان می‌دهد و به این ترتیب، احتمال جریمه شدن شما نیز کاهش پیدا می‌کند. از سوی دیگر، نشان در هنگام مسیریابی طرح‌ ترافیک و طرح آلودگی هوا و … را نیز مدنظر قرار می‌دهد و از این حیث هم یک دوست خوب برای رانندگی به شمار می‌آید.

از مراکز درمانی تا دیگر مکان‌های عمومی با نشان

نشان مثل یک نقشه تعاملی برای شماست که مکان‌های عمومی شهرهای مختلف روی آن نمایش داده شده است. این مسئله برای اوقاتی که به شکل غیرمنتظره و ناگهانی نیاز به استفاده از مراکزی چون مراکز درمانی یا خدماتی پیدا می‌کنید مناسب است. یا به طور مثال، وقتی در یک شهر جدید مشغول به تردد هستید و ناگهان متوجه می‌شوید که بنزین زیادی در باک شما باقی نمانده، به راحتی با استفاده از نشان می‌توانید نزدیک‌ترین پمپ بنزین را پیدا کنید.

نشان این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا بدون دغدغه و استرس بابت گم کردن مسیر یا پیدا نکردن مراکز خدماتی مورد نظر، به راحتی در سطح تمام شهرها و مناطق ایران تردد کنید. با نشان دیگر می‌توانید با آدرس پرسیدن از دیگران خداحافظی کنید!

راهنمای سخنگوی فارسی

یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب نشان، وجود یک نقشه‌خوان فارسی است که شما را قادر می‌سازد تا بدون حواس‌پرتی و نگاه کردن به صفحه گوشی هنگام رانندگی، از مسیری که نشان برایتان انتخاب کرده حرکت کنید. در واقع این راهنمای سخنگو برای شما مسیری که باید طی کنید را می‌خواند و فرمان‌های پیچیدن را برای شما بازگو می‌کند تا به راحتی بتوانید در مسیر درست باقی بمانید.

این قابلیت برای افرادی که در طول روز مدام نیازمند به رانندگی هستند، همچون رانندگان، بسیار مفید است و به هیچ وجه لازم نیست مدام حواس‌شان از رانندگی پرت شود تا مسیر حرکت را از روی گوشی ببینند.

 

ویژگی‌های نشان:

. مسیریابی بر حسب زمان رسیدن به مقصد

. نمایش مراکز خدماتی عمومی 

. راهنمای سخنگوی فارسی

. نمایش مکان حضور پلیس، دوربین و سرعت‌گیر

. در نظر گرفتن طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا و … هنگام مسیریابی

 

‏‏روی برخی دستگاه‌ها، پخش «رادیو نشان» باعث قطع صدای سخنگو می‌شد که حلش کردیم.
‏با نشان موسیقی گوش کنید.
‏رابط کاربری «کنکاش» رو بهبود دادیم.
‏مثل همیشه سعی کردیم تعداد زیادی از مشکلاتی که گفته بودید رو رفع کنیم.

نظرات و امتیاز ها

۴۰,۷۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جواد احمدی
٤ ساعت پیش

خیلی برنامه مزخرف بود راه بهم اشتباه آدرس داد مسافر هم داشتم ستاره نمیدم یکی هم دادم خیلی زیاده خیلی برنامه چرتی آدرس هم خیلی دور میکنه مسیر رو

۱ ۱
نادر
١٠ ساعت پیش

‏✓ سرعت دقت راحت بودن ‏✗ کیفیت تصویری

۳ ۱
:)
١٨ ساعت پیش

بی نظیره... مخصوصا وقتی مسافرت میری دیگه لازم نیس از مردم بپرسیم قبلنا خیلی دردسر بود این موضوع😂

۵ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🇮🇷 ایرانی‌های پرکاربرد