استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Portal Maze 2 game 3D aperture

Portal Maze 2 game 3D aperture

نسخه۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده PlayStal Games
‏‏پورتال 2: بازی‌های رایگان آفلاین - ماجرایی که فضا-زمان را می‌شکند
‏برنامه پورتال دیگر یک تیراندازی اول شخص ماز و همچنین یک منطق است بازیبرای یک یا دو بازیکن آفلاین و آنلاین ایجاد شده است. این بازی عمدتاً از یک سری معما تشکیل شده است که باید با انتقال کاراکتر و اشیاء ساده با استفاده از تفنگ سه بعدی به نام 'plazed jumper' حل شوند.

ویدئو معرفی بازی

‏مهمترین شخصیت، یعنی شما باید هوش مصنوعی به نام ماز را شکست دهید. شما می توانید با تکمیل هر پازل فرار کنید. چگونه؟ با استفاده از سلاح پورتال 2، تفنگ کلون، برای تکمیل تمام پازل ها.
‏این یک بازی فیزیک منحصر به فرد بر اساس یک بازی اکشن ماجراجویی است. شما خود را از طریق پورتال ها تله پورت خواهید کرد. آیا برای تکمیل تمام سطوح و نجات جهان آماده هستید؟
‏قوانین بازی: برای تکمیل سطوح، 2 پل پورتال ایجاد کنید
‏سیستم مکانیک بازی بر روی متمرکز شده است. جامپر 3d، یک دستگاه دستی که پورتال های پل را روی سطوح صاف ایجاد می کند و به شما امکان می دهد تا قدرت یک تله پورت فوری ابعاد را طی کنید. عاشق یک ماجراجویی ارتباط بصری و فیزیکی بین هر 2 نقطه در فضای سه بعدی باشید.
‏اگر دو پورتال 2 بعدی توسط جامپر ایجاد شود، به این معنی که در صفحات مختلف به هم متصل شده اند و تأثیرات عجیبی بر هندسه و گرانش دارند، پشیمان نخواهید شد.
‏در بازی با یادگیری نحوه استفاده از جلوه‌های خاص اتصال دو پورتال، مناطقی را که گرانش در آن ابعاد متفاوت عمل می‌کند را کنترل کنید تا از مزیت خود استفاده کنید.
‏نحوه کار پورتال ها، اینرسی اجسامی را که از خود عبور می کنند حفظ می کنند، اما جهت مسیر حرکت خود را با توجه به سطحی که روی آن قرار می گیرند تغییر می دهند.
‏به این ترتیب، یک حرکت سقوط آزاد می تواند به پرتاب سهموی یا افقی یا هر ترکیب دیگری که برای عبور از سطح نیاز دارید تبدیل شود.
‏به همین دلیل، چالش‌ها اغلب به حرکات تخیلی برای عبور از مسافت‌های طولانی نیاز دارند که سقوط را به پرتاب سهموی و رسیدن به ارتفاعات غیرممکن تبدیل می‌کند یا سقوط را با پرتاب‌های عمودی ترکیب می‌کند.
‏بقا. in a Stelar Aperture Science: The Other Portal 2 Vortex Gun
‏به راحتی، غلبه بر یک چالش پازل، با استفاده از پورتال های ابعاد کاردستی در این بازی ماجراجویی آفلاین و پلتفرم. در سطوح اول، چند چالش منطقی لازم برای تکمیل سطوح پازل بعدی را یاد خواهیم گرفت.
‏فقط 2 پورتال را می توان همزمان باز نگه داشت. اگر یک پورتال پل جدید ایجاد شود، سازه‌هایی که جایگزین پورتال تفنگی همرنگ قبلی می‌شوند.
‏برای حل پازل‌ها خلاق باشید، راهی برای رسیدن به سطح بعدی پیدا کنید. از ابزارهای پازل پورتال سه بعدی (درگاه ها، دکمه های فشاری، دکمه های دفع، صفحات پرش، سطل ها و موارد دیگر) استفاده کنید، از مکعب ها برای غلبه بر برج های نگهبان، حوضچه های اسید و موانع لیزری، حل پازل های پیچیده و عبور ایمن از اتاق های آزمایش استفاده می کند.
‏فضا زمان را دوبرابر کنید و از تمام قوانین فیزیک سرپیچی کنید تا بر این چالش علمی تخیلی در Portal 2 Gun غلبه کنید!
‏درگاه ها را هر کجا که می خواهید بسازید و به راحتی خود را برای تکمیل هر سطح از راه دور منتقل کنید. هر پرتال تعقیب و گریز یک رنگ دارد، می توانید هر کدام را وارد کنید و از پورتال دیگر خارج شوید. آیا می توانید ارتش کلون را شکست دهید؟
‏یک پورتال نارنجی، دیگری آبی است (و می توانید رنگ آنها را تغییر دهید!). هر دو در بعد چهارم به هم متصل هستند، بنابراین می توانید بین آنها سفر کنید.
‏پورتالی بدون مد، اصلی و با مینی بازی های زامبی
‏یک سری پازل را با استفاده از یک سلاح مخصوص حل کنید تا شما را بین پورتال های ساخته شده از راه دور انتقال دهید و امتیاز کسب کنید تا پورتال ها و سلاح های خود را سفارشی کنید.
‏The Hero Zombie Portal Virus MOD: استفاده کنید اسلحه ویژه شما برای از بین بردن گوی های زامبی که از طریق بشریت سوار شده اند، نیازی به ایجاد پورتال بین مکان ها و سفر از طریق آنها نخواهید داشت. شما فقط یک پورتال خواهید داشت، که به آن می‌روید، این به شدت اعتیادآور است.
‏آیا برای پورتال دیگر 2 آماده هستید؟
‏‏- Google SDKs را ارتقا دهید

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mmd8720
٣٠ شهریور ١٤٠٢

من اصن نمیدونم باید چیکار کنم مرحله اول موندم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر silver shades
٢٦ مرداد ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✗ یذره سخت من تو مرحله ی ۷ گیر کردم

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر کاربر ناشناس
١٧ تیر ١٤٠٢

۱۶مرحله فکری دوحالت بازی و امکان خرید بازی قشنگیه

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده