خانه برنامه خرید
فروشگاه آنلاین آنی 4200

فروشگاه آنلاین آنی 4200

خرید راحتی داشته باش

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۹
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده استودیو جاذبه
‏‏هایپرمارکت و فروشگاه آنلاین در دزفول
‏آنی ۴۲۰۰ بعنوان یک هایپر مارکت غیرحضوری در شهرستان دزفول فعالیت خود را در تاریخ ۹۸/۸/۲۳ بطور رسمی آغاز کرد.
‏در ابتدا مشتریان آنی تنها از طریق شماره چهار رقمی ۴۲۰۰ اقدام به ثبت سفارش میکردند اما همینک اپلیکیشن اندروید آنی ۴۲۰۰ آماده خدمت رسانی هرچه سریعتر و آسان تر به کاربران و مردم عزیز شهرستان دزفول میباشد.
‏بخش های مختلف اپلیکیشن آنی ۴۲۰۰ :
‏۱-بخش فروشگاه
‏۲-بخش باشگاه مشتریان
‏۳-بخش مسابقات و کمپین ها
‏*توضیحات بخش فروشگاه:
‏در فروشگاه آنی قریب به ۱۸۰۰ کد محصول منحصر بفرد در ده ها دسته و زیر دسته متنوع از جمله : خواربار ، لبنیات ، غذاهای نیمه آماده ، بهداشتی و... وجود دارد و بخش های ویژه ای همچون تخفیفات روزانه ، پر فروش ترین ها ، سوابق خرید و... نیز در این قسمت قابل مشاهده است.
‏*توضیحات بخش باشگاه مشتریان:
‏در باشگاه مشتریان حدودا ۱۰ روش امتیاز گیری همچون: ثبت نام اولیه ، ثب نظر ،تاریخ تولد ، تکمیل فرم اطلاعات ، دعوت دوستان و... وجود دارد که مجموع امتیاز ها رتبه کاربر را مشخص می نماید. کاربر در این بخش با هر خرید هر ۱۰۰۰ تومان ۱ امتیاز کسب میکند و مجددا با همین امتیاز ها میتواند بصورت رایگان اقدام به خرید کارتهای هدیه درون سازمانی نماید و کیف پول خود را شارژ کند.
‏*توضیحات بخش مسابقات و کمپین ها:
‏در این بخش کاربر دعوت به شرکت در مسابقات ، کمپین ها و چالش های متفاوت میشود و میتواند با بازی های متنوع و مشارکت در این چالش ها اقدام به کسب امتیازات ویژه نماید.
‏برای مشاهده و دسترسی به سایر بخش های جذاب ما ، اپلیکیشن آنی ۴۲۰۰ را نصب و به دوستان خود معرفی نمایید.
‏‏1- اضافه شدن امکان پیش سفارش
‏2 - اضافه شدن نمایش وضعیت آخرین سفارش
‏3 - اضافه شدن ثبت سفارش برای روز بعد
‏4 - کاهش مصرف دیتا در نسخه جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟