استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Barber Shop Beard Salon Games

Barber Shop Beard Salon Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۶۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Giochi Studios
‏‏راه خود را از طریق چندین سطح آرایشگاه انجام دهید که با هر مشتری اصلاح جدید که از در خانه شما عبور می کند، دشواری آن افزایش می یابد! سبیل، ریش دیوانه و مدل موی خود را با این بازی آرایشگاهی برای پسران تند کنید! بنابراین آیا تا به حال آرزو داشته اید که در بازی های آرایشگاه دیوانه آرایشگاه آرایشگر شوید؟ فکر می کنید می توانید یک مرد را با یک تیغ بریده اصلاح کنید؟ آیا می توانید در بازی های آرایشگاه خودتان، ریش او را همانطور که او می خواهد شکل دهید؟ آیا می توانید ریش دیوانه او را به چیزی واقعاً منحصر به فرد و شگفت انگیز تبدیل کنید؟ پس اینجا مکان مناسبی برای آرایشگران حرفه ای است که دوست دارند مدل های ریش را به چندین اصلاح بی نظیر دیوانه تبدیل کنند! برای روز هیجان انگیز خود در آرایشگاه با اصلاح ریش و کوتاه کردن موی سبیل در این آرایشگاه، بازی های آرایشگاه سبک ریش، بازی های اصلاح ریش آماده شوید! تأثیر خوبی بگذارید تا مشتریان اصلاح ریش مدام به بازی‌های آرایشگاهی برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند! بازی آرایشگاه شخصی خود را اجرا کنید و به پسران جوان کمک کنید پس از تغییر ظاهر از بازی های اصلاح سبک سبیل و ریش آرایشگاه خود، عالی به نظر برسند!

ویدئو معرفی بازی

‏اگر تا به حال آرزو داشته اید که سبک های ریش عالی بسازید، پس این بازی آرایشگاه دقیقاً برای شما ساخته شده است! تصویر یک بربر دیوانه را امتحان کنید، ریش را بتراشید، مدل ریش بسازید و از بازی های اصلاح سبک ریش و سبیل آرایشگاه لذت ببرید! مشتریان نه تنها می خواهند ریش های دیوانه تراشیده شود، بلکه به آنها مدل های سبیل و ریش عالی می دهد که باعث می شود در بازی های آرایشگاهی شبیه یک مرد واقعی به نظر برسند. با یک تیغه تیز و دست ثابت به عنوان یک بربر حرفه ای کار کنید! مشتریان را به بازی های آرایشگاه آرایشگاه خود ببرید و مدل های جدید ریش را برای آنها ایجاد کنید. با استفاده از خلاقیت خود در این بازی های آرایشگاه آرایشگاهی، ریش آنها را ببرید، بتراشید و حالت دهید. معروف ترین آرایشگاه های دنیا منتظر شما هستند تا در بازی های آرایشگاهی مدل های ریش دیوانه وار بدهید! با پیشرفت در سطوح بازی آرایشگاه، کار سخت‌تر می‌شود، زمان کوتاه‌تر می‌شود و سبک‌های ریش پیچیده‌تر می‌شوند! پس خود را برای انجام این کار چالش برانگیز آرایشگاه آماده کنید!
‏ویژگی های بازی اصلاح سبک ریش و سبیل آرایشگاهی:
‏سطح بازی های چالش برانگیز آرایشگاه آرایشگاهی!
‏ابزارهای مختلف حالت دهنده مو مانند اصلاح کننده ریش ، قیچی، شانه، تیغ برقی و خیلی چیزهای دیگر!
‏این شانس را دارید که یک آرایشگر واقعی شوید و خلاقیت خود را در بازی های آرایشگاه آرایشگاهی نشان دهید!
‏محصولات حرفه ای الهام گرفته شده و آرایشگاه در بازی آرایشگاه!
‏گیم پلی جذاب و جلوه های صوتی بازی های آرایشگاهی آرایشگاهی!
‏بیایید با تمام چالش های بازی های آرایشگاهی آرایشگاهی روبرو شویم. بازی اصلاح سبیل و ریش آرایشگاهی را دانلود کنید و نظرات خود را به ما بدهید تا بتوانیم بازی های آرایشگاهی، ریش و ریش بیشتری را برای شما بسازیم.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین ابراهیم پور
٩ آبان ١٤٠١

چطوری ریش اون مردرو درست کنم مرحله یک

۸ ۵
ELX
٩ بهمن ١٤٠١

این بازی خیلی مسخره نصب نکنید یک ستاره زیاده

۴ ۲
هادی عابدینی
٢٢ دی ١٤٠١

نه بده نه میشه گفت خوبه متوسط هم نیس

۴ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده