استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Virtual Barber Shop Simulator: Hair Cut Game 2020

Virtual Barber Shop Simulator: Hair Cut Game 2020

نسخه۱.۰.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۰
حجم۵۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده FunGamingArt
‏‏اکنون زمان آن است که شما رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید تا آرایشگاه دخترانه مدل موهای فوق العاده دیوانه را به واقعیت تبدیل کنید تا در آرایشگاه آرایشگاه مجازی موهای دیوانه و سالن زیبایی Idle با مهارت های حرفه ای و با ابزارهای بسیار حرفه ای موهای خود را کوتاه کنید. بازی آرایشگاه کوتاه کردن موی واقعی بچه ها سرگرم کننده واقعی است زیرا در اینجا همه چیزهای جالب و شگفت انگیزی را که در دنیای واقعی دیده اید پیدا خواهید کرد. این مدل موی آرایشگر نوزاد می تواند به خوبی کار کند و بدون دست نخورده شدن با ابزارهای تیز و خطرناک، حرفه ای هستند. وظیفه خود را انتخاب کنید و آماده انجام آن مانند کوتاه کردن مو، تراشیدن ریش و رنگ کردن باشید.
‏در اینجا، در این بازی آرایشگاه بیکار ریش و آرایش مو، شما یک مدل اصلاح و تغییر سبک زندگی مد واقعی را تجربه خواهید کرد زیرا این بازی شخصیت های سه بعدی بسیار پاسخگو و اعتیاد آور را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا مدل برش و کوتاه کردن مو دیوانه وار شبیه ساز آرایشگر. با رابط شگفت انگیز مد و آرایش مو و ریش، شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا او را تغییر دهید و آن را به فروشگاه آرایش ریش و مدل موی دیوانه خود بیاورید تا بتوانید ظاهر او را تغییر دهید. فروشگاه آرایش مو و ریش برای مدل‌های مو و کوتاهی مو واقعاً رویایی است برای کسی که دوست دارد مدل مو و ریش انجام دهد.
‏در اینجا در این آرایشگاه آرایشگاه مجازی خانواده سوپر ریش واقعی مو، خدمات شامل اصلاح مو و ریش، کوتاه کردن و رنگ کردن مو می باشد. اکنون می توانید موهای مشتریان خود را برای تمیز کردن و بعد از آن بشویید تا با رنگ آمیزی آنها با رنگ های مختلف ظاهری جدید به آنها ببخشید. شما باید مراحل آسانی را دنبال کنید تا بتوانید با استفاده از تخیل خود شاهکاری خلق کنید و ظاهری جدید به آنها ببخشید. درست از مد و مدل‌سازی سالن‌های دیوانه کودکان گرفته تا اصلاح و رنگرزی ریش دیوانه‌وار، می‌توانید زندگی واقعی را در آرایشگاه تجربه کنید. این بازی فانتزی فروشگاهی و سالن اصلاح ریش، نه تنها محدود به کوتاه کردن موها یا رنگ کردن آنها است، بلکه باید نحوه استفاده از تجهیزات خطرناک را نیز یاد بگیرید.
‏ در حین اصلاح، فوم اصلاح را به آرامی بمالید و سپس اصلاح و اصلاح با تیغ انجام می شود.
‏آرایشگاه مجازی: ویژگی های بازی کوتاه کردن مو:
‏- چالش های مختلف در بین آرایشگران در آرایشگاه.
‏- آرایشگر آرایشگر شوید و خلاقیت خود را نشان دهید.
‏- استنتاج بازی و جلوه های صوتی جذاب .
‏- ایده های جدید اصلاح ریش و کوتاه کردن مو
‏- انیمیشن چشم نواز که مخصوصاً برای جلب توجه شما طراحی شده است.
‏ >- شخصیت های متحرک کاملاً طراحی شده با تأثیر زندگی واقعی.
‏- با پیشرفت شما، سطح دشواری در مدل دادن مو و ریش افزایش می یابد.
‏- رنگ های دیوانه مو، مو و یک ظاهر طراحی شده در دسترس است تا آرایشگر پرشور را از شما بیرون بکشد.< br>- می توانید با استفاده از ابزار و رنگ های مناسب یک اثر هنری خلق کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ادرین
٧ دی ١٤٠١

خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی بدددددددددددددددددددددددددددددددددددد ۱تا ستاره هم زیاده

میپسندم۲۰ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر عروس هرندی
٤ خرداد ١٤٠٣

خیلی بد بود

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر رامان زینتی
٣ دی ١٤٠٢

خیلی بد است نصپ نکنید ولی هر کس نصب کنی ظرر

میپسندم۶ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده