خانه برنامه صوت و موسیقی
Audio MP3 Cutter Mix Converter and Ringtone Maker

Audio MP3 Cutter Mix Converter and Ringtone Maker

تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۷۹
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده AppzCloud Technologies
‏‏نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter یک نرم افزار ویرایش صوتی قدرتمند می باشد. تا کنون نرم افزار های زیادی جهت ویرایش عکس و ویدیو معرفی شده اند اما همیشه وجود یک نرم افزار ویرایشگر صوتی احساس شده است که بتواند امکانات بسیار کاملی را جهت ویرایش فایل های صوتی و قابلیت های دیگر ارایه کند. نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter به جرات می توان گفت کامل ترین نرم افزار ویرایش صوتی بوده که از قدرت و قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است.
‏از قابلیت های نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter می توان به امکان برش زدن قسمتی از آهنگ جهت استفاده در آهنگ های زنگ، sms و زنگ های اطلاع رسانی، امکان برش یک آهنگ برای زنگ یک مخاطب خاص، امکان ترکیب کردن ۲ آهنگ و ایجاد ریمیکس، امکان تنظیم حجم یک آهنگ، امکان ترکیب فایل های صوتی با فرمت های مختلف به طور مثال یک فایل موسیقی MP3 و WAV، امکان برچسب گذاری بر روی آهنگ، امکان تبدیل یک فرمت به فرمت دیگر و رابط کاربری بسیار مدرن اشاره کرد.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Audio MP3 Cutter Mix Converter :
‏– امکان برش زدن قسمتی از آهنگ
‏– امکان برش یک آهنگ جهت انخاب زنگ یک مخاطب خاص
‏– امکان ترکیب کردن ۲ آهنگ و ایجاد ریمیکس
‏– امکان تنظیم حجم یک آهنگ
‏– امکان ترکیب فایل های صوتی با فرمت های مختلف
‏– امکان برچسب گذاری بر روی آهنگ
‏– امکان تبدیل یک فرمت به فرمت دیگر
‏– رابط کاربری بسیار مدرن
‏‏v1.87: چند بهبود
‏v1.53: میکس صدا بهبود یافته
‏v1.51: پخش‌کننده بهبود یافته
‏v1.50: پشتیبانی از زبان هلندی
‏v1.49: پشتیبانی از زبان لهستانی
‏v1.43: گزینه های ویرایش بیشتر اضافه شده: Copy, Cut, Paste.

‏نسخه های قبل‌تر:

‏پشتیبانی از زبان‌های: پرتغالی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی، ژاپنی، کره‌ای، اندونزیایی، ایتالیایی، عربی، چینی، ترکی اضافه شده.

‏پشتیبانی از ضبط صدا افزوده شده. اکنون می توانید صداها را درون برنامه ضبط کرده و سپس آن را اصلاح کنید، تلفیق کنید، میکس کنید و...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟