استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Keyboard, theme & emoji
‏‏★چگونه صفحه کلید Lao را نصب کنیم؟ در آخرین توضیحات، دستورالعمل‌های نصب صفحه کلید تایپ لائوسی را ارائه کرده‌ام.
‏صفحه‌کلید لائو: صفحه‌کلید زبان لائو بهترین زبان لائو با تم‌های شیک و شکلک‌های جدید است. صفحه کلید زبان لائوسی تایپ آسان زبان لائوسی است و آن را برای همه کاربران صفحه کلید تایپ لائوسی که می خواهند همزمان انگلیسی به لائوس بنویسند و لائوس را به انگلیسی تغییر دهند، ساده می کند. طراحی ویژه صفحه کلید تایپ لائو برای این افراد که عاشق زبان لائوس هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏صفحه کلید لائو بهترین صفحه کلید موبایل برای تایپ به زبان لائوست. صفحه کلید تایپ لائوس به کاربر امکان می دهد پیام را به زبان لائو و کلمات متنی لائوس بنویسد و تایپ کند. ارسال پیام، ایمیل، و وضعیت به‌روزرسانی در لائوس.
‏صفحه‌کلید لائوس: می‌توانید به ما پیشنهاد کنید صفحه‌کلید تایپ لائوسی خود را به‌روزرسانی کنیم. ما در مورد نظرات شما اقدام می کنیم و صفحه کلید Lao را همانطور که می خواهید بهتر می کنیم. ما روی بهبود صفحه‌کلید لائوس کار خواهیم کرد و تا جایی که می‌توانیم صفحه‌کلید لائوس را سریع می‌کنیم. ما نسخه جدیدی از صفحه کلید تایپ لائویی را با شکلک ها و تم های جدید راه اندازی خواهیم کرد.
‏ویژگی های جدید صفحه کلید لائوس
‏★ صفحه کلید لائوس: استفاده آسان برای تایپ کردن در صفحه‌کلید زبان لائوسی.
‏★ صفحه‌کلید تایپ لائوسی: تایپ سریع در صفحه‌کلید پرطرفدار تایپ لائوسی.
‏★ صفحه‌کلید زبان لائوسی: صفحه‌کلید لائوسی آفلاین کار می‌کند.
‏★ زبان لائوسی صفحه‌کلید: صفحه‌کلید انگلیسی لائوس با فرهنگ لغت کامل و تصحیح خودکار.
‏★صفحه‌کلید لائو: صفحه‌کلید تایپ لائو بیش از 1000 شکلک، برچسب‌های شیک، و اموجی‌های با احساسات زیبا دارد.
‏★ صفحه‌کلید لائوس: برنامه تایپ لائویی کلماتی را برای نوشتن احساساتتان به زبان خودتان و صرفه‌جویی در وقتتان در حین تایپ کردن پیشنهاد می‌کند.
‏★صفحه‌کلید زبان لائوسی: صفحه‌کلید لائوسی: صفحه‌کلید لائوسی به انگلیسی و تغییر زبان انگلیسی به صفحه‌کلید لائوسی و دسترسی کامل به لائوس زبان.
‏★صفحه‌کلید انگلیسی لائو: صفحه‌کلید لائوس برای اندروید دارای بیش از ۱۵ تم رنگ مجموعه است تا رنگ مورد علاقه‌تان را به‌عنوان تم پس‌زمینه صفحه‌کلید تنظیم کنید و از چت خود با استفاده از صفحه‌کلید لائو لذت ببرید. ard.
‏★صفحه‌کلید زبان لائوس: مجموعه‌ای از صداهای فشار کلید برای استفاده از صدای شما در حین تایپ کردن، مانند صدای آب، صدای چوب، فشار دادن کلید لرزشی و غیره.
‏خط‌مشی رازداری صفحه‌کلید لائوس
‏این صفحه‌کلید لائوس 100٪ ایمن است زیرا ما هیچ ضربه‌ای به کلید و هر نوع اطلاعات شخصی شما مانند عکس‌ها، فیلم‌ها، مخاطبین، میکروفون، دوربین و غیره را ذخیره نمی‌کنیم.
‏ صفحه‌کلید لائوس: می‌توانید ایمیل‌هایی را به صفحه‌کلید زبان لائو بنویسید، در شبکه‌های اجتماعی پست کنید و از طریق صفحه‌کلید تایپ لائوسی پیام‌هایی بنویسید. می توانید از صفحه کلید لائوس برای نوشتن در متن لائوس استفاده کنید. از طریق صفحه‌کلید لائوس می‌توانید متن لائوس را در هر جایی کپی و جای‌گذاری کنید. برنامه تایپ لائوس برای مردم لائوس و افراد لائوس زبان در سراسر جهان مفید است. این برنامه صفحه کلید لائوس پیشنهادهای کلمه ای را برای تایپ سریع ارائه می دهد. صفحه‌کلید رایگان زبان لائوسی شما می‌توانید تمام الفبای لائوس، حروف لائوس و کلمات لائوس را خیلی سریع و آسان بنویسید. صفحه کلید Lao به شما کمک می کند تا با دنیای خود به زبان خود ارتباط برقرار کنید.
‏نحوه استفاده از صفحه کلید Lao
‏1. دانلود و نصب!
‏2. باز کنید ('صفحه کلید لائوس').
‏3. صفحه کلید را فعال کنید ('انتخاب صفحه کلید لائوس').
‏4. صفحه کلید را انتخاب کنید ('انتخاب صفحه کلید لائوس').
‏5. تم ها ('مورد دلخواه خود را انتخاب کنید').
‏ما امیدواریم که صفحه کلید لائوس را دوست داشته باشید: صفحه کلید تایپ لائو آن را به اشتراک بگذارید! برای بهبود بیشتر، نظرات را ارائه دهید! متشکرم.
‏‏رفع اشکالات جزئی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده