استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Real Jail Prison Escape Game

Real Jail Prison Escape Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۶۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Radiant Games Studio
‏‏شما حامل خود را به عنوان حمل‌کننده خودروی جنایتکار واقعی گانگستر در یک بازی شبیه‌ساز گانگستر میامی راه‌اندازی می‌کنید. در این بازی Grand Gangster Jail Break و بازی شبیه‌ساز رانندگی با ماشین، هنگام فرار از تعقیب و گریز پلیس ایالات متحده، گانگسترها را انتخاب کرده و در مخفیگاهشان رها خواهید کرد. شما می توانید بسیاری از سوپراسپرت ها، ماشین های اسپورت، ماشین های عضلانی و ماشین های عجیب و غریب را با پیشرفت در بازی های حمل و نقل ماشین های جنایی باز کنید. این بهترین تجربه شبیه ساز رانندگی بازی گانگستری ماشین برای مجموعه بازی های گانگستری جنایی رایگان شما خواهد بود. از یک بازی شبیه ساز رانندگی تاکسی جنایی با داستان بازی اکشن گانگستری هیجان انگیز لذت ببرید. پس برای اکشن بازی‌های گانگستری ماشین جنایی آماده شوید و در داستان جنایی وگاس بازی‌های حمل‌ونقل ماشین جنایتکار گانگستری جای خود را بگذارید. در این مدل بازی های حمل و نقل جنایی، در حالی که ارباب اوباش را می برید، از مخزن در مسیر خود اجتناب کنید. این شبیه‌ساز رانندگی تمام ویژگی‌های بازی تعقیب و گریز پلیس کار والا در مبارزه با جرم و جنایت را دارد که شما برای آن تلاش می‌کنید.
‏زندگی در وگاس بازی واقعی Grand Gangster Jail Break - Car Gangster Games مانند یک تجربه نهایی حمل‌ونقل ماشین بازی گانگستری است در حالی که پای خود را حفظ می‌کنید. در دست و پا زدن با مسابقه پر سرعت با زمان و تعقیب پلیس ایالات متحده پشت سر شما در این بازی گانگستری ماشین حمل و نقل. هنگامی که یک هلیکوپتر پهپاد و پلیس ایالات متحده شما را در خیابان‌های شهر معاونت تعقیب می‌کنند، از موقعیت‌های خطرناک فرار کنید. در طول بازی گانگستری، شما با Gangsters Transporter مختلف در این بازی های رانندگی ماشین پلیسی ملاقات خواهید کرد. در این بازی های حمل و نقل جنایی از بازی گانگستری در جاده های باز و باز لذت خواهید برد. شما تجربه شبیه‌سازی رانندگی دیوانه‌وار از هر بازی گانگستری دیگری که تا به حال بازی کرده‌اید را خواهید داشت. حمل و نقل گانگستر پر از تعقیب و گریز پلیسی با سرعت بالا و شبیه سازی شیرین کاری های دیوانه کننده است. شما افراد مشهور زیادی را رها خواهید کرد و آنها را از شهر گانگستری نجات خواهید داد. بازی‌های ماشین یک داستان بازی حماسی گانگستری است که هر ماموریت منحصر به فرد و شگفت‌انگیز این داستان بازی گانگستر میامی است. بازی دیوانه گانگستر ماشین، رانندگی ماشین و شبیه ساز جنایت به شما این امکان را می دهد که به همان اندازه ماشین های عضلانی بخرید که بازی های گانگستری ماشین هرگز در دیگر بازی های ماشین رایگان وگاس بازی های شبیه ساز جنایت گانگستری واقعی تجربه نکنید. بازی‌های اکشن رانندگی ماشین جنایی شما را در لبه صندلی خود قرار می‌دهد، همانطور که بازی کار والا را از طریق بازی‌های گانگستری حمل‌ونقل جنایی انجام می‌دهید.
‏شبیه‌سازی کامیون یا شبیه‌ساز جرم رانندگی کامیون بازی کار والا را فراموش کنید. شما می‌توانید در این بازی‌های گانگستری شبیه‌ساز رانندگی ماشین، سوپراسپرت‌های حماسی را رانندگی کنید در حالی که نقش حمل‌کننده ماشین بازی جنایی یا حمل‌کننده ماشین بازی گانگستری را بازی می‌کنید. Vice town مملو از هیجان است و سطوح شبیه ساز بازی شهر جنایی وگاس با ماشین پلیس ایالات متحده تعقیب می کند که قبلاً در بازی های گانگستری ندیده اید. شما به عنوان یک بازیکن، مهارت های بازی گانگستری ماشین خود را به سطح بعدی بازی های اتومبیل رانی می رسانید - بازی شهر جنایی گانگستر وگاس. این بازی ماموریت‌های غیرممکن حمل‌و‌نقل بازی کر ماشین جنایی و بازی‌های رانندگی تعقیب و گریز پلیس ایالات متحده - شبیه‌ساز را ارائه می‌دهد. بنابراین حتی اگر می‌خواهید یک خلبان هواپیما، راننده کامیون حمل‌ونقل یا راننده ماشین باشید که شبیه‌سازهای جنایت گانگستری واقعی را دوست دارد، این بازی کار والا انتخاب مناسبی برای شماست. شما قرار است زندگی یک شبیه ساز راننده ماشین جنایتکار را داشته باشید و یک داستان جنایی واقعی گانگستری حماسی خواهید داشت.
‏‏با سطوح و چالش های بیشتر برای غلبه، استاد بازی شوید.
‏به علاوه رفع اشکال و بهبود عملکرد.
‏24

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده