خانه برنامه عکس و فیلم
Color Splash Effect Photo Editor

Color Splash Effect Photo Editor

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۱
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Photo Editor Perfect Corp.
‏نرم افزار اندروید Color Splash Snap Photo Effect یک نرم افزار ویرایشی جهت جایگزینی رنگ ها با یکدیگر می باشد. تا کنون نرم افزارهای ویرایش عکس بسیاری را برای شما کاربران گرامی جوان موبایل معرفی نموده ایم اما یکی دیگر از نرم افزارهای متفاوت در این زمینه نرم افزار اندروید Color Splash Snap Photo Effect می باشد که با استفاده از این نرم افزار علاوه بر انجام کارهای ویرایشی، خواهید توانست رنگ اجسام موجود در تصویر را به رنگ دلخواه تان تغییر دهید.
‏از قابلیت های نرم افزار اندروید Color Splash Snap Photo Effect می توان به یک نرم افزار ویرایشی جالب، امکان تغییر آسان رنگ اجسام موجود درتصویر، دارای فیلترهای بسیار متنوع و رنگارنگ، امکان استفاده از ۱۰ افکت پیشنهادی نرم افزار، امکان جایگزینی آسان رنگ ها با یک دیگر، امکان استفاده از استیکرهای جالب و خنده دار، امکان اضافه کردن متن با سبک های مختلف، امکان تار نمودن قسمتی از عکس، امکان تنظیم نور تصویر، ذخیره و اشتراک گذاری آسان و بسیاری از قابلیت های دیگر این نرم افزار نیز می توان اشاره داشت.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Color Splash Snap Photo Effect :
‏– یک نرم افزار ویرایش تصویر جالب
‏– امکان تغییر آسان رنگ اجسام موجود درتصویر
‏– دارای فیلترهای بسیار متنوع و رنگارنگ
‏– امکان استفاده از ۱۰ افکت پیشنهادی نرم افزار
‏– امکان جایگزینی آسان رنگ ها با یک دیگر
‏– امکان استفاده از استیکرهای جالب و خنده دار
‏– امکان اضافه کردن متن با سبک های مختلف
‏– امکان تار نمودن قسمتی از عکس
‏– امکان تنظیم نور تصویر
‏– ذخیره و اشتراک گذاری آسان
Bug fixes and performance improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟