استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kids Sports Car Wash Garage

Kids Sports Car Wash Garage

نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۹
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Burbuja Games
‏‏در بازی گاراژ خدمات نظافتی، کارواش و بازسازی ماشین ورزشی خود را برای بچه ها اجرا کنید. به عنوان استاد تعمیر ماشین کار کنید و ماشین اسپرت کثیف خود را در گاراژ تمیز کردن کارواش بشویید. شما باید چندین کار مانند ماشین تمیز کردن، شستشو، تعمیر و غیره را انجام دهید. وسایل نقلیه را به طور کامل با ابزار تمیز کردن گاراژ بچه ها تمیز کنید و پاداش روزانه دریافت کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏کارهای مختلف تغییر ماشین را انجام دهید و حرفه ای ماشین های اسپرت شوید. گاراژ شستشو از تکنیک های مختلف برای تعمیر و مونتاژ استفاده کنید، وسایل نقلیه را در گاراژ تمیز کردن کودکان خود طراحی کنید تا بتوانید به راحتی وسیله نقلیه را برانید. انواع مختلفی از خودروهای اسپرت در گاراژ کارگاه شما برای تغییر ظاهر وجود دارد. برای بهترین نتیجه، شستشوی ماشین لباسشویی کودکان را در چند مرحله انجام دهید. تمام مراحل تمیز کردن گاراژ باید در فرآیندهای سریع و آسان انجام شود.
‏یک ماشین شگفت انگیز به انتخاب خود را از گاراژ کارواش اسپرت انتخاب کنید. با تمیز کردن ماشین مورد علاقه خود هر روز وظایف خود را انجام دهید و جوایز روزانه دریافت کنید! یک استاد تمیز کننده مبتکر باشید و خدمات تعمیر و نظافت خودرو خود را افزایش دهید. از چندین ابزار استفاده کنید، کارها را انجام دهید و از مجموعه ماشین‌ها لذت ببرید.
‏بعد از رانندگی، ماشین‌های اسپرت گل آلود نیاز به شستشوی ماشین از سالن شستشوی شما دارند. وظیفه شما شستن، تمیز کردن و تعمیر آنها در سالن کارواش اسپرت است. متخصص باشید و ثابت کنید که استاد تعمیر خودروهای اسپرت کارگاه گاراژ خودرو خود هستید. پس از اتمام کارواش کودک باید ماشین اسپرت را به طور کامل در گاراژ تعمیر خود تعمیر کنید. تعمیر، مونتاژ و تعمیر خودروی اسپرت در گاراژ کارگاه کودکان.
‏طرح های خود را برای سازماندهی ماشین اسپرت در گاراژ شستشوی خود ایجاد کنید. قطعات شکسته وسایل نقلیه اسپرت را تعمیر کنید، ماشین های خود را مانند یک حرفه ای در گاراژ خود رنگ کنید و سپس به کارواش اسپرت بروید. وقتی ماشین اسپرت آماده رانندگی است، به رانندگی بروید و با این کار کمی سرگرم شوید.
-Improved Game Play
-New sports car Added
-New features added

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر eliana
١٠ مهر ١٤٠١

برای پسر بچه ها خوبه

میپسندم۲۰ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر محمدرضا سیدی
١٢ دی ١٤٠٠

عالی

میپسندم۲۶ نمیپسندم۴
عکس کاربر آیناز سام
٢٥ آبان ١٤٠٠

رصااصااااااالز

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده