استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
بیمه بازار

بیمه بازار

خرید بیمه همه شرکتها

نسخه۴.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۸
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۴۱
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بیمه بازار
‏‏بیمه بازار، نخستین وبسایت خرید اینترنتی بیمه در ایران است. شما می توانید خدمات مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و خرید آنلاین را در بیمه بازار دریافت نمایید. مقایسه قیمت بیمه‌های خودرو ( بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه)، بیمه آتش سوزی و بیمه عمر‌ مطابق با آخرین تغییرات شرکت‌های بیمه (ایران، پارسیان، آسیا، البرز و...) می‌باشد و تمامی مراحل مقایسه قیمت بیمه، تمدید و خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و عمر تحت نظارت بیمه مرکزی ایران است. انتخاب تنها بر اساس قیمت کافی نیست بلکه عواملی چون میزان رضایت از پرداخت خسارت و اعتبار شرکت‌ها بر پایه اطلاعات شفاف و بیطرفانه در خرید بیمه موثر است. همچنین مشاوران بیمه بازار شما را در انتخاب بهترین بیمه یاری خواهند کرد. برای مشاوره میتوانید از طریق تلفن، ایمیل و تلگرام با مشاوران بیمه بازار در تماس باشید.
‏‏- حل برخی اختلالات

نظرات و امتیاز ها

۳۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر farhad
٢٥ اسفند ١٤٠٢

با سلام وقت بخیر من در عرض ۲ ماه نزدیک بر ۱۳ سفارش خرید بیمه بدنه شخص ثالث همش عالی بود هر موقعه تماس گرفتم جواب دادند و با احترام پاسخگو شدند

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Saeed Moghadam
١٧ اسفند ١٤٠٢

‏✗ پشتیبانی بسیار ضعیف متاسفم برای بیمه بازار با این پشتیبانی افتضاح که هیچ کس پاسخگو نیست. واقعا متاسفم

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر MaSoUd
١٦ اسفند ١٤٠٢

‏✓ دسترسی به تصویر بیمه‌نامه ‏✗ فعلا ندیدم من ۵ساله که ماشین خریدم و ۳ساله که آنلاین بیمه میخرم. درشرایطی که داشتن کدیکتا مهم هستش ، این روش راحت‌تر و دقیق‌تر هستش(بعضی از دفاتر برای اینکه بگن ما هزینه کمتری میگیریم ، سقف بیمه ماشین رو حداقل میزنن و در شرایط کنون ۳۰میلیون خسارت واقعا خنده‌دار هستش)

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

خلافی و بیمۀ ماشین

برای ماشینت لازمش داری