استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Island building! Build a house

Island building! Build a house

ساخت خانه در جزیره

نسخه۱۷.۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۵/۰۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸۵
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده GoKids! publishing
‏‏نوزادان در سراسر کره زمین از بازی کشتی های ما برای پسران و دختران خوشحال هستند.
‏ ماجراجویی جدیدی را با کودک خود شروع کنید و بازی مهد کودک ما در ایجاد مکان مورد علاقه کودکان کمک خواهد کرد. کشتی و سکوهای بزرگ با مکانیک ساخت و ساز کمک می کنند و اقیانوس را کاوش می کنند.
‏ شروع به ساخت isla جالب خود با ساختمان ما برای بچه ها کنید!
‏ یادگیری بازی ها ویژگی های فنی مورد نیاز برای ساخت یک جزیره را نشان می دهد و یاد می گیرید تجربه ایجاد واحه ای شگفت انگیز را با خانه خود در وسط دریا یا اقیانوس تجربه کنید.
‏ بازی برای چیست:
‏ بازی هدیه ای واقعی برای کودکان نوپایی است که دوست دارند در ساخت و ساز قرار بگیرند - به عنوان یک طراح مجازی برای رسیدن به هدف اصلی ساخت یک خانه - در نهایت ساخت جزیره و خانه ای که روی آن قرار دارد.
‏ افراد کوچک انواع کشتی های فنی و عملکرد آنها را یاد می گیرند. این برنامه شامل مراحل مختلفی برای سرگرمی و سرگرمی است در حالی که کودک در طی مراحل ساخت پیشرفت می کند. این بازی بازی های کودک نو پا کامل برای کودکان 2-6 ساله است
‏ نحوه بازی:
‏ برای شروع ساخت جزیره خود در بازی های کودک ما باید مکان مناسبی و ایمن را در پایین بیابید! سونار و غواصان به ما کمک می کنند تا این کار را حل کنیم.
‏ هر مرحله با بازی های پازل که در آن شما نیاز به جمع آوری کشتی مورد نیاز ما از قطعات پازل شروع می شود. پس از آن کشتی باید در یک جایگاه سوخت شناور سوخت گیری شود. فقط در این صورت می توانید کشتی را در یک مأموریت بفرستید. به یاد داشته باشید ، هر کشتی عملکرد مهم ویژه خود را انجام می دهد!
‏ پسران کاملاً خوشحال خواهند شد زیرا برنامه کل فرآیند مهندسی طراحی و ساخت را همانطور که هست نشان می دهد!
‏ پس از انجام وظایف خود ، کشتی ها به محل شستشو می روند و در آنجا ، با کنترل یک دست مکانیکی ، کشتی های ساخت ماشین بچه ها را کنترل می کنند.
‏ مشاهده کنید که چگونه زمین شما رشد می کند ، نام مراحل و کشتی ها را یاد بگیرید و سپس یک ویلای واقعی از رویای خود ایجاد کنید.
‏ بازی مفید است کدوم راه؟
‏ این برنامه به کودکان کمک می کند تا اصل ثبات را در هر فعالیتی که انجام می دهند ، بدون توجه به آنچه انجام می دهند ، درک کنند ، زیرا تنها در طی مراحل خاصی یک بازیکن می تواند یک جزیره را در بازی بسازد. کودک با رعایت تمام مراحل کار و مراقبت از واحدهای فنی ، صبر و حوصله خود را تقویت می کند در حالی که تمام حرکات مکانیکی دست و انگشتان او مهارت و هماهنگی حرکتی خوبی دارند.
‏ به عنوان نمونه بازی محبوب موجود 'ساخت یک خانه' ، ما آنالوگ پیچیده تر آن را ایجاد کردیم تا نه تنها یک خانه بلکه یک جزیره کامل در وسط دریا بسازیم. در اینجا ما در زیر شیرجه و اکتشاف هستیم ، یک سکوی تقویت کننده را نصب می کنیم ، جزیره را تا سطح آب ایجاد می کنیم و تا قبل از آن در بالا نشان داده می شود تا تمام روش های پیشرفته ساخت یک جزیره دست ساز را نشان دهد.
‏ چگونه ما آن را ساخته ایم:
‏ برای ایجاد یک برنامه ، ما تفاوت های ظریف یک ساختمان خاص را بررسی کردیم که به ما کمک کرد تا طرح را باورپذیرتر کنیم. چگونه سازندگان و مهندسان کوچک را فریب دهیم؟ با صحت و جزئیات ساخت و ساز البته البته! بنابراین ، هر مرحله از ساخت و ساز به طور عمیق مورد بررسی قرار گرفته و در بهترین نسخه برای ادراک کودکان ارائه شده است.
‏ همیشه از بازخورد و برداشت های خود در: support@gokidsmobile.com🥰 خوشحال باشید
‏ از انجمن Facebook ما دیدن کنید: https://www.facebook.com/GoKidsMobile/
‏ این عالی است که می خواهید بازی کنید و بسازید!

نظرات و امتیاز ها

۱۸۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کربلایی محمدرضا شیرزادی
٢١ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ کاش تمام مرحله‌هاش باز بود من ۱۰ سالمه ولی با زی می‌کنم یاد کودکیمو می‌کنم

میپسندم۳۱ نمیپسندم۶
عکس کاربر Vahab Sheikhpoor
٨ مرداد ١٤٠٢

بازی خیلی خوبیه برادرم این بازی رو خیلی دوست داره

میپسندم۱۰۴ نمیپسندم۲۰
عکس کاربر 🥤🥤
٢٥ فروردین ١٤٠٢

حوصله سر بره

میپسندم۸۴ نمیپسندم۷۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بساز و بازی کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده