خانه بازی شبیه سازی
Car Games 2021 : Car Racing Free Driving Games

Car Games 2021 : Car Racing Free Driving Games

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Bunch
‏‏***بیشتر از ۱۰ میلیون بازی کننده***
‏خوش آمدید به یکی از بهترین بازی های مسابقات اتومبیل رانی.
‏ما امیدواریم شما از این بازی اتومبیل رانی جدید ۲۰۲۱ لذت ببرید.
‏اگر شما از بقیه بازی های اتومبیل رانی ۲۰۲۰ خوشتان آمده ، سپس من می دانم که می خواهی بگذری ولی ذهن شما شیفته ی این بازی شده و حتما دوباره دنبال این بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱ می گردید.بازی مسابقات اتومبیل رانی آسفالت ۲۰۲۱.
‏این یکی از بهترین بازی های اتومبیل رانی در دسترس امروزه است و شاید در میان بهترین بازی های جدید است که در سال ۲۰۲۱ عرضه شدهw_ است.این یکی از جدیدترین بازی های مورد علاقه ی اتومبیل رانی میان پسران است ، بازی در سال ۲۰۲۱ است , که همه در مورد این بازی بحث میکنند.
‏این بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱ خصوصیات زیادی دارد و دستورات و راهنمایی های منحصر به فردی دارد که بسیاری از بازی های اتومبیل رانی نمیتوانند ادعا کنند. این بازی فوق العاده اتومبیل رانی یک سری ماشین های جدید و هیجان های عالی را ارائه می دهد ، که هیچ بازی چهار چرخ دیگری نمی تواند ارائه دهد‌‌.
‏ این بازی جدید فرمان اتومبیل رانی پیست های جدید و بهترین حالت های بازی اتومبیل رانی را هم ارائه می دهد.ییایید نگاهی بیندازیم به خصوصیات منحصر به فرد از این بازی مسابقه اتومبیل رانی.
‏۶ پیست های مسابقه
‏این بازی اتومبیل رانی حالت ۲ روز و یک شب را دارد که در ۳ پیست مختلف که در کل از ۶ نوع پیست ساخته شده است. سه پیست جدید بازی مسابقات اتومبیل رانی۲۰۲۱ :
‏* پیست مسابقات اتومبیل رانی ، شهر مدرن
‏*پیست مسابقات اتومبیل رانی ، منظره
‏*پیست مسابقات اتومبیل رانی ، شهر کلاسیک
‏این بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱ بدون شک بهترین بازی میان بازی های پسرانه جدید ۲۰۲۱ است. فقط صبر کنید تا که شما برای دانستن بیشتر درباره ی این بازی مسابقات اتومبیل رانی جدید مهیج ادامه مطلب را بخوانید. تعداد اتومبیل ها در این بازی اتومبیل رانی جدید ۲۰۲۱ ، ۲۵ عدد است ، که زیاد از بیشتر بازی های اتومبیل رانی در سال جدید ۲۰۲۱ است.
‏*شما میتوانید از این ۲۵ اتومبیل داخل گاراژ اتومبیل خود را انتخاب کنید.
‏*همه ی این ابر ماشین ها از جمله سرعت ، کنترل کردن و راندن متفاوتی دارند.
‏*جدا از ۶ پیست که این بازی فرمان اتومبیل فراهم میکند , آن دارای ۶ حالت مختلف مسابقه ای نیز می باشد.
‏۱.جریان مسابقه : یک مسابقه اتومبیل رانی معمولی که با ماشین های مختلف. برای رد شدن از این سطح از بازی های چهار چرخ باید مسابقه دهید تا مقام اول را بدست آورید.
‏۲.حذف شدن از دور مسابقات : آخرین بازیکن بعد از تکمیل دور ها در این سطح خواهد حذف شد.
‏۳.سرعت گیر : سرعت ماشین ها در ایست بازرسی مشخص خواهد شد. رتبه ها بر اساس بالا ترین سرعت در این سطح مشخص خواهد شد.
‏۴.ایست بازرسی : بازیکن در ایستگاه بازرسی پاداش خود را دریافت می کند ؛ قبل از اینکه زمان تمام شود.
‏۵.دریفت(دستی کشیدن) : با استفاده از ماشین خود یک دریغا طولانی بکشید تا امتیاز بیشتری دریافت کنید.
‏۶. حذف شدن : بازیکن در آخرین رتبه در پایان زمان مسابقه از مسابقات حذف می شود.
‏این یک بازی مسابقات اتومبیل رانی ۲۰۲۱ جذاب شگفت انگیز که ساخته شده برای آن کسانی که عاشق بازی های اتومبیل رانی سرعت هستند ، بازی اتومبیل رانی 3d ۲۰۲۱ ، یا مسابقات اتومبیل رانی در شب و هر نوعی از بازی های اتومبیل رانی است. شما با استفاده از مهارت های خود در مسابقات اتومبیل رانی برنده ی هر ۶ حالت متفاوت در بازی ابر ماشین ۲۰۲۱ شوید.
‏این بازی فرمان ، جایی که می توانید اتومبیل ها را امتحان کنید و مهارت خود را در رانندگی اثبات کنید. این بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱ بازی جدید و بهتر از بازی های مسابقات اتومبیل رانی ۲۰۲۰ است.
‏شما می توانید از بین ۲۵ ابر ماشین مختلف پر سرعت یکی را در این بازی انتخاب کنید. حالت های مهیج و چالش بر انگیز بازی ، در حالت های روز و شب و رقابت های قوی بازی کنید که خواستار جریان آدرنالین بالا است.
‏پسران ، آماده شوید برای ساعت ها هیجان ، سرعت ، سرگرمی و نبرد و معلوم شدن یک قهرمان مسابقه اتومبیل رانی واقعی در بازی مسابقات سریعترین اتومبیل و بهترین بازی اتومبیل رانی در بازی مسابقات اتومبیل رانی جدید ۲۰۲۱ ، بهتر از بازی جدید اتومبیل رانی ۲۰۲۰
‏هوشمندانه اتومبیل خود را در۶ حالت مختلف مسابقه ای بوسیله ۶ نوع پیست مسابقه در بازی مسابقات اتومبیل رانی در بازی جدید اتومبیل رانی ۲۰۲۱ برانید.
‏پس شما آماده هستید برای به آتش کشیدن آسفالت و تبدیل شدن به قهرمان رانندگی در این بازی اتومبیل رانی جدید ۲۰۲۱ 3d ؟ آیا شما این توانایی را دارید که به یک قهرمان رانندگی تبدیل شوید؟
‏بعد از دانلود این بازی اتومبیل رانی رایگان از بازی اتومبیل رانی جدید ۲۰۲۱ رانندگی واقعی و در بازی مسابقات اتومبیل رانی ۲۰۲۱ استاد شوید ، بهترین بازی اتومبیل رانی و رانندگی در ۲۰۲۱ , بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱
‏منتظر چی هستی ؟ بازی اتومبیل رانی ۲۰۲۱ رو دانلود کن بازی اتومبیل رانی آسفالت بازی کن همین الان
‏‏⭕ تبلیغات کمتر در بازی
‏🔴 اضافه کردن پیست های جدید مسابقه ( گیم پلی واقعی در تصاویر بازی )
‏⚪ اضافه کردن حالت هنر نمایی و کار نمایشی
‏⭕گرافیک وحشتاور و کنترل کردن ماشین اصلاح شده است
‏🔴اضافه کردن صداهای جدید
‏⚪اکنون کاربران میتوانند اسم و پروفایل (اطلاعات شخصی) خود را در بخش منوی انتخاب ماشین تغییر دهند.
‏⭕بر طرف کردن بسیاری از اشکالات که توسط کاربران گزارش شده بود.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟