استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mosquito Robot Car: Robot Game

Mosquito Robot Car: Robot Game

نسخه۴.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Buntoo Games
‏‏به یک بازی ربات جدید خوش آمدید که شامل سرگرمی سطح بعدی بازی‌های ماشین ربات و بازی‌های ربات پهپاد در این بازی ربات پشه‌ای است. از آنجایی که بسیاری از مردم دوست دارند بازی های تبدیل کننده ربات و بازی های تیراندازی ربات را انجام دهند، به همین دلیل است که ما این بازی تبدیل کننده ماشین ربات پرنده را طراحی کرده ایم که در آن هنگام بازی جنگ ربات با ربات پهپاد پرنده دشمن و ربات زنبور عسل در ماشین چند رباتی به ربات و ماشین تبدیل خواهید شد. بازی در این بازی‌های روبات‌های متحول کننده، اهداف خود را در هوا یا شهر پیدا خواهید کرد تا هیجان بازی‌های ربات پرنده و بازی‌های ربات ماشینی را هر دو در بازی‌های جنگی یک ربات دریافت کنید. با دانستن این واقعیت که تعداد روزافزون عاشقان دیوانه بازی‌های ربات‌های آینده‌نگر یا بازی‌های پهپادی وجود دارد، ما با هم ترکیب شده‌ایم تا بازی تبدیل ربات با امکانات کامل را در این بازی ربات جدید ارائه دهیم. آیا شما هم جزو آن عاشقان دیوانه هستید؟ اگر بله، وارد نبرد ربات های آینده پشه با ربات پهپاد دشمن و ربات زنبور عسل شوید و برای بقا در جنگ ماشین ربات بجنگید. 🚘

ویدئو معرفی برنامه

‏از بازی های ماشین روبات و بازی های تیراندازی ربات نهایت لذت را ببرید. نه فقط به خاطر پشه های پرنده متفاوت، بلکه ربات موجود در این بازی دارای قدرت های فوق العاده زیادی است که در سایر بازی های ربات های پهپاد و بازی های تبدیل کننده ربات دیده نمی شود. بنابراین می توانید بگویید بازی ربات پشه یک بازی ماشین ربات کاملاً اکشن است که سرگرمی بی پایان از بازی های ربات پرنده در یک مکان دارد. همچنین، تبدیل‌های چند رباتی در این بازی‌های ربات‌های ماشینی، شبیه‌سازی واقعی را ارائه می‌کنند که شما را برای این گیم‌پلی اعتیاد آور می‌کند. در این بازی قهرمان ربات پشه پرنده، کنترل ها به اندازه کافی صاف هستند که تیراندازی به ربات زنبور عسل قدرتمند دشمن یا ربات پهپاد در حال پرسه زدن در هوا را برای شما آسان می کند. مجموعه عظیمی از ماموریت های چالش برانگیز سطح هیجان را به تدریج افزایش می دهد. ادامه دهید، این بازی‌های جنگی شگفت‌انگیز ربات‌ها را با یک بسته کامل از بازی جنگ ربات‌ها در بازی‌های ماشین ربات پشه دریافت کنید. وقت آزاد شما. سپس بخشی از این نبرد ربات های آینده نگر در بازی های تبدیل ربات باشید که انواع مختلفی از تبدیل چند ربات را در بازی ماشین ربات ارائه می دهد. و سرگرمی بی‌پایان ابرقدرت‌های ربات‌ها را در این جدید پشه‌ای Robot Car Transforming: Drone Robot Games یا بازی‌های جنگی روبات‌ها احساس کنید. در بازی های ربات رایگان چه چیز جدیدی خواهید یافت؟ نکته شگفت‌انگیز این است که با پوسته‌های مختلف پشه پرنده، تجربه رانندگی متفاوتی از جمله ماشین فرمول را در این شبیه‌ساز ماشین روبات خواهید داشت. بنابراین این شانس را از دست ندهید که خود را به عنوان یک قهرمان ربات واقعی در بازی های تفنگ رباتی که منحصراً برای دوستداران بازی های جنگی ربات طراحی شده است، ثابت کنید. در نبرد شهری با ربات های مافیایی در شبیه ساز ربات بازی تبدیل ربات چند ماشینی پیروز شوید.
‏🚘 ویژگی ها - MOSQUITO ROBOT CAR GAME: ROBOT GAMES: 🚘
‏★ بازی ماموریت های چالش برانگیز در بازی جدید ماشین ربات 🚘.
‏★ تعداد زیادی ابرقدرت های باورنکردنی که در دیگر بازی های ربات ماشینی دیده نمی شوند.
‏★ مجموعه ای شگفت انگیز از پشه ها با تغییر چندگانه ماشین.
‏★ با دشمنان پرنده بجنگید، مانند ربات زنبور عسل و ربات پهپاد.
‏★ انیمیشن های واقع گرایانه، صداهای بازی های تبدیل ربات ماشین.
‏★ کنترل های روان رانندگی ماشین و تیراندازی ربات.
‏آیا شما هستید به دنبال یکی از بهترین بازی های ربات هستید؟ برای تبدیل شدن به یک قهرمان ربات پشه با از بین بردن تمام ربات های شیطانی در جنگ های ربات آماده باشید که در آن از تبدیل ربات به ماشین های مختلف لذت خواهید برد. زمان آن فرا رسیده است که با این بازی ربات-پشه، اوقات خود را سرگرم کنید که تمام سرگرمی های مورد نیاز برای بازی در بازی های جنگی ماشین روبات با بازی های ربات پرنده را فراهم می کند.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر
١٦ مرداد ١٤٠١

عالی ❤

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر حاج قاسم سلیمانی
٩ اسفند ١٤٠٠

بدرد نمیخوره ۳ تا چیز داره ۱ پشه ۲ ماشین ۳ خودحشره

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر پدرام رباطجزی
١٠ آذر ١٤٠٠

بدترین بازی که تو عمرم دیدم نصب نکنید این چیزارو داره 1پشه 2ماشین 3خود رباط

میپسندم۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده