استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Counter Terrorist Strike Game – Fps shooting games

Counter Terrorist Strike Game – Fps shooting games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Brave Jackals
‏‏مسابقات مرگ تیم در بازی‌های جدید حمله با اسلحه و بازی‌های تیراندازی رایگان فریم بر ثانیه
‏به بازی تیراندازی در فریم در ثانیه با ترکیب فشرده بازی‌های تیراندازی با اسلحه و بازی‌های ضد تروریستی 2020 خوش آمدید. بازی تروریستی رایگان ما را با تیراندازی رایگان بازی کنید میدان نبرد برای تبدیل شدن به تیرانداز حرفه‌ای بازی‌های تیراندازی با تیراندازی در فریم در ثانیه. بروید و بازی تیراندازی با اسلحه 2020 را نصب کنید تا از ویژگی های گسترده بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه و بازی های مقابله با حملات تروریستی لذت ببرید. بازی‌های ضد تروریستی و بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه همیشه برای دوستداران بازی‌های رایگان اسلحه ۲۰۲۰ هیجان شگفت‌انگیزی ایجاد می‌کنند. به شما اطمینان می‌دهم این بازی تیراندازی ضد فریم در ثانیه بسیار عالی است که برای شما ساخته شده است، اگر طرفدار واقعی بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه هستید. وارد نبرد فریم بر ثانیه در میدان نبرد شلیک رایگان شوید تا در برابر حمله خطرناک ضد تروریستی بازی‌های تیراندازی نهایی 2020 رقابت کنید. به شهر تروریستی بروید تا به همراهان خود بپیوندید، کسانی که از قبل آنجا هستند تا در بازی جدید میدان نبرد تیراندازی به تروریست‌ها را به پایان برسانند. تیم خود را به عنوان تیرانداز حرفه ای در فریم در ثانیه رهبری کنید تا تیم ضد تروریستی بی پایان بازی های نبرد بقا و مبارزه با بازی های تروریستی را برنده شوید. بازی Gun strike بهترین فرصت را برای مخاطبان ما فراهم می کند تا بهترین جنبه های مسابقه مرگ تیمی، حالت پخش بمب و بسیاری از حالت های جالب دیگر بازی تیراندازی رایگان فریم در ثانیه 2020 را بازی و آزمایش کنند.
‏ تیراندازی با جلد رایگان و آتش شدید در مسابقات تیم میدان نبرد
‏این بازی تیراندازی با اسلحه در فریم بر ثانیه از شش حالت تیراندازی تروریستی تشکیل شده است. هر حالت از بازی‌های اسلحه رایگان، حس منحصر به فردی را به کاربران ما می‌دهد که می‌خواهند گیم‌پلی مسحورکننده میدان نبرد تیراندازی بقا را تجربه کنند. - حالت اول جنگ تیراندازی ضد تروریستی حالت مبارزات انتخاباتی است. حالت کمپین اساساً یک حالت شغلی است که در آن شما فرصتی برای تبدیل شدن به یک تیرانداز حرفه‌ای فریم در ثانیه بازی‌های تیراندازی با اسلحه در فریم در ثانیه 2020 دارید.
‏- حالت دوم بازی جدید تیراندازی با اسلحه، مسابقه مرگ تیمی است که در آن شما می تواند در مسابقات تیمی شرکت کند. در مسابقه مرگ تیمی بازی ضربه مدرن، شما قرار است تیم خود را رهبری کنید و تیم جنگجوی تیراندازی خود را کنترل کنید تا خانه جنگی حریفان خود را در نبرد جوخه شلیک آزاد نابود کنید.
‏- حالت سوم از ضد تروریست فریم در ثانیه حالت پخش بمب است. ما حالت پخش بمب را به روشی کاملاً متفاوت برای بازیکنان بازی های ضد تروریستی ارائه کردیم. تصور کنید تیراندازان تروریست بی‌رحم بمب‌هایی را در قسمت‌های مختلف میدان‌های جنگ فریم بر ثانیه کار گذاشته‌اند و اکنون نوبت شماست که از منطقه جنگی در برابر تخریب وحشتناک محافظت کنید. میدان های جنگ فریم در ثانیه را با تیم تیراندازی خود کاوش کنید و همه بمب های ثابت را پخش کنید. با اسلحه های پیشرفته جلو بروید تا به تیرانداز حرفه ای بازی های جنگی تروریستی در فریم در ثانیه تبدیل شوید.
‏- حالت چهارم بازی تیراندازی فریم در ثانیه حالت همراه است. تیم ضد تروریستی و میدان نبرد خود را انتخاب کنید تا وارد نبرد فریم در ثانیه رایگان شوید تا تروریست های بازی تیراندازی مدرن تروریستی را از بین ببرید.
‏- حالت پنجم بازی ضد تروریستی فریم در ثانیه حالت مسیر زمانی است. در این حالت شما باید تمام تروریست های مخرب را در زمان معین بکشید. شما آخرین امید شهروندان خود برای رقابت با تروریست های وحشتناک و زنده ماندن تا پایان جنگ بزرگ هستید.
‏- آخرین حالت حمله ضد تروریستی حالت نارنجک است که در آن شما فقط نارنجک را به عنوان سلاح دارید. برای پایان بی پایان نبرد تیراندازی نهایی 2020. پس وقت گرانبهای خود را هدر ندهید و بازی تروریستی ضد فریم در ثانیه را نصب کنید و از یکی از بهترین بازی های مدرن تیراندازی با اسلحه لذت ببرید.
New Maps Added..
World Ranking with Leaderboard added...
Unlock new achievements...
Team Death Match experience enhanced...
New Weapons added...

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مصطفی محمد حکیمی
٢٥ فروردین ١٤٠٢

‏✓ Thefirst

۰ ۰
امیررضا
٢٢ مرداد ١٤٠١

برای بازی. کرد‌ن‌مو‌ناسب

۱ ۲
عالی
١٣ اردیبهشت ١٤٠١

عالی

۲ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده