استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Indian Offroad Delivery Truck

Indian Offroad Delivery Truck

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Verx Labs
‏‏بازی 3 بعدی شبیه ساز کامیون کامیون هندی 2022: بازی کامیون هندی
‏اگر به بازی رانندگی کامیون هندی و پارکینگ علاقه دارید آیا می خواهید رانندگی کامیون هندی 2018 را رانندگی کنید که دارای رانندگی واقعی شبیه ساز رانندگی کامیون بزرگ 2022 است. رانندگی جذاب و هیجان انگیز فیزیک کامیون واقعی، و ماموریت چالشی شدید بازی رانندگی کامیون را در زمان مشخص تکمیل کنید و در حین انجام وظیفه حمل بار در بزرگراه بازی رانندگی کامیون 2022: بازی کامیون والا
‏تحویل کامیون حمل بار در شهر رانندگی مخزن کامیون حمل و نقل : بازی کامیون هندی
‏بازی تحویل محموله شبیه ساز کامیون آفرود 2022 را برانید و فضای واقعی کوهستان آفرود، مسیر تپه و مسیر منحنی را کاوش کنید، در کامیون باری یورو مهارت رانندگی خود را آزمایش خواهید کرد و راننده متخصص شبیه ساز کامیون باری خواهید شد. اگر می خواهید راننده کامیون یورو 2k21 شوید: استاد پارکینگ. مهارت رانندگی در بازی های رانندگی آفلاین راننده کامیون تحویل بار را آماده کنید، پس از مدتی به عنوان یک استاد رانندگی در بازی بدلکاری کامیون باری شبح وار احساس خواهید کرد.
‏Real Truck Driving Cargo Simulator Transport Game 2022
‏برای بازی شبیه ساز کامیون آماده شوید، عجله کنید روی صندلی راننده کامیون باری در بازی سیم کارت کامیون باری بنشینید، یکی از لودرترین بازی های کامیون شروع می شود سفر برای تحویل گرفتن کالا و طلا از یک مقصد به مقصد دیگر. در این بازی حمل و نقل شبیه ساز محموله واقعی رانندگی کامیون 2022 شما بازی های کامیون های بزرگ را با احتیاط رانندگی خواهید کرد زیرا مسیرهای سه بعدی شبیه ساز کامیون پر از موانع و موانع هستند تا در بازی های شبیه ساز کامیون از موانع اجتناب کنید و به مقصد برسید. شما شانس سلامت کامیون باری یورو را در بازی کامیون والا از دست ندهید. کامیون سنگین جدید شما در بازی های حمل و نقل شبیه ساز کامیون باری آفرود آسیایی برای تجربه رانندگی بیشتر شبیه ساز بازی کامیون هندی.
‏راننده کامیون تحویل بار آفلاین بازی والا کامیون تحویل سنگین یکی از بهترین بازی های کامیون سنگین شگفت انگیز است.
‏به عنوان یک راننده واقعی کامیون هندی و کامیون یورو برای انجام وظیفه انتقال و بارگیری مواد کارخانه، کالاها , ورود محموله، مواد بتن و درام روی کامیون تحویل بار از یک مقصد به مقصد بعدی در شبیه ساز کامیون یورو: بازی هندی.
‏بازی کامیون هندی 2021 رایگان برای بازی آفلاین مخصوصاً برای کودکان در قالب 3 بعدی طراحی شده است. اگر می خواهید یک راننده سریع بازی کامیون واقعی داشته باشید، این بازی کامیون سه بعدی یا شبیه ساز کامیون باری تانکر نفت را نصب کنید و به صورت آفلاین در زمان پرداخت لذت ببرید.
‏ویژگی های بازی کامیون حمل بار هندی 3d
‏ فیزیک رانندگی صاف و واقعی بازی کامیون هندی
‏بازی هندی شامل فروشگاه وسایل نقلیه شگفت انگیز
‏ بازی کامیون والا سیستم ترافیک واقعی یا بازی کامیون هندی 2021
‏ انیمیشن سیستم بارگیری و تخلیه در بازی کامیون
‏ بوق و جلوه صوتی شگفت انگیز بازی کامیون هندی
‏بنابراین،
‏این بازی های شبیه ساز کامیون تحویل یا بازی کامیون هندی 2021 را دانلود کنید و بهترین امتیاز و بررسی خود را به ما بدهید. شما بهترین نظر را در مورد این راننده شبیه ساز کامیون سنگین یورو خواهید داد: بازی های رانندگی کامیون 2022.
‏با تشکر
‏‏ارتقاء کنترل بازی
‏حل مشکلات
‏به روز شده رابط کاربری گرافیکی
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عشق فقط مسی
٧ مهر ١٤٠١

چرت بود😡🤬

۱۳ ۱۴
پسرک فری فایر باز
٣١ مرداد ١٤٠١

عالییییییی حتما نصب کنید شبیه به عکساش هم هست

۳۳ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده