استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
University Empire Tycoon -Idle

University Empire Tycoon -Idle

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۲
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۸
حجم۱۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Codigames
‏‏آیا می توانید کل دانشگاه را مدیریت کنید و بهترین رئیس دانشگاه شوید؟
‏زمین کسب و کار را در دست بگیرید و با ساختن پردیس کالج ثروتمند شوید!
‏یک محوطه کوچک را شروع کنید و سخت تلاش کنید تا شهرت خود را افزایش دهید. تمام جزئیات را بهبود بخشید و زمینه های جدیدی ایجاد کنید تا کسب و کار ساده خود را به یک موسسه آموزشی تبدیل کنید و با دانشگاه های دیگر رقابت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏با نیازهای کارمندان و دانشجویان مقابله کنید و تصمیمات مناسب را برای گسترش موفقیت آمیز کسب و کار خود اتخاذ کنید. کلاس های درس را سفارشی کنید، بخش مدیریت را بهبود بخشید، بهترین امکانات ورزشی را برای دانش آموزان فراهم کنید، یا پول بیهوده خود را برای استخدام بهترین اساتید سرمایه گذاری کنید. هر انتخابی که انجام می‌دهید بر استراتژی رشد شما تأثیر می‌گذارد!
‏پردیس خود را گسترش دهید:
‏مناطق جدید را به محل دانشگاه خود اضافه کنید! کلاس های درس، زمین های ورزشی، یا ساختمان های سازمانی جدید بسازید. مناطق آزاد، سالن های آموزشی، باشگاه های دانشجویی؛ حلقه های بسکتبال بهتر یا تخته سیاه مدرن را نصب کنید... دانشکده های جدید را افتتاح کنید و برنامه آموزشی را افزایش دهید: ریاضیات، حقوق، کالج پزشکی، فلسفه، ادبیات، فیزیک، شیمی، یا مهندسی. شما باید هوشمندانه رشد کنید تا به جایگاه ممتازی که شایسته آن هستید برسید. مدیریت خردمندانه شما به شما این امکان را می دهد که یک محوطه دانشگاهی بزرگ داشته باشید. موقعیت را مطالعه کنید، به امکانات خود نگاهی بیندازید و تعادل خود را با حوصله سرمایه گذاری کنید!
‏برآوردن نیازهای دانشجو:
‏هر چه دانشگاه شما معتبرتر باشد، دانشجویان بیشتری خواهند آمد و با خوشحالی شهریه خود را پرداخت خواهند کرد. شما باید از تمام نیازهای آنها آگاه باشید و استراتژی رشد خود را برای برآورده کردن انتظارات آنها تطبیق دهید! بهترین مواد آموزشی و کمک هزینه تحصیلی را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهید و برجسته ترین دانشجویان را درگیر کنید. فراموش نکنید که فعالیت های بعد از مدرسه را اضافه کنید!
‏کارکنان خود را مدیریت کنید:
‏دانشگاه شما به یک تیم کاری کارآمد نیاز دارد و شما باید یک رئیس شایسته باشید. هزینه های خود را کنترل کنید و بسته به جریان کاری و استراتژی خود کارگران را استخدام و اخراج کنید. پرسنل تعمیر و نگهداری، سازندگان، سرایداران یا کارکنان اداری را استخدام کنید. فراموش نکنید که بهترین معلمان را برای همه دروس موجود در مدرسه استخدام کنید. هر بخش نیازهای اساسی در تجارت شما را پوشش می دهد و شما باید تیم خود را عاقلانه مدیریت کنید تا دانشگاه خود را سودآور کنید.
‏در مسابقات آنلاین شرکت کنید:
‏به صورت آنلاین با دانشگاه های دیگر رقابت کنید و در رتبه بندی ظاهر شوید! به مسابقات مختلف آنلاین بپیوندید و وضعیت خود را بهبود بخشید. بهترین موسسه آموزشی ممکن را ایجاد کنید و آن را با همکاران خود به اشتراک بگذارید. شما به لطف سخت کوشی خود در دانشگاه این فرصت را خواهید داشت که در زمینه های مختلف دانشگاهی یک مرجع جهانی باشید.
‏اگر به مدیریت و بازی های بیکار علاقه دارید، از University Empire Tycoon لذت خواهید برد! یک بازی ساده و معمولی که در آن باید تصمیمات استراتژیک برای رشد یک دانشگاه با نتایج سودآور اتخاذ شود. محل خود را با شروع از یک پردیس کوچک و متوسط ​​گسترش دهید و پیشرفت قابل مشاهده را در امکانات خود باز کنید. کسب و کار کوچک خود را به مشهورترین دانشگاه تبدیل کنید و بهترین مدیر دانشگاه در تمام دوران شوید!
‏‏رفع اشکال جزئی و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۶۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی
٣٠ خرداد ١٤٠٣

‏✓ جزییات زیاد ‏✗ بچه های ی درسم معلماشون خیلی خوبن ولی درسشون ۰

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر phh
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٣

برای این که بتونید پول بدست بیاورید باید حواستون به میزان موجودی برق تون هم باشه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرمحمد
٦ فروردین ١٤٠٣

سلام . چجوری باید پول جمع کنم ؟

میپسندم۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده